Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vtipné výroky našich drobčekov

kamilka22
29. nov 2011

Tak baby, zakladam tuto temu, aby sme sa tu mali aj na com zasmiat. Urcite aj Vasi krpci obcas povedia nieco, z coho sa smejete zakazdym, ked si na to spomeniete. Tak sem s tym.

kamilka22
autor
29. nov 2011

moja dcerka dnes "klincovala" v Lidl-i. Na plne hrdlo kricala "mamiiii, mozem si tu prdnut?" Asi styria ludia sa smiali, az sa za brucha chytali....

katrinka8
29. nov 2011

@kamilka22 - a dala si jej povolenie??? 😀 😀 😀 To je super, si ma pobavila, teda dcerka 😀 😀 😀

lucka1987
29. nov 2011

@kamilka22 super teeema 😉
pridavam vyrok, sice nie mojho synceka, lebo ma len 2 mesiace, ale jedneho maleho 3 rocneho dievcatka, ked bola na nasich krstinach a kukala sa ako prebalujem mareka (marek sa smejkal ako vzdy) a ona zahlasila : " TETA, PLEČO MU ŠETKY ŽUBY VYPADALI ?" 😀

alebo vyrok takmer 4 rocneho mm bratranca : " MAMINA JA TA STRASNE LUBIM.. ALE KED SI PREC, TAK AJ TATA LUBIM " 😀

A vrozhovor s mojou takmer 5 rocnou sesternicou:
ja: ( v detskej izbicke) a kde spavas ty a kde misko?
ona: ja tu, a misko tam v tej mensiej postely... a mama uspava mna a tato miska, az kym nezaspime, a ked zaspime tak oni si idu lahnut do spalne a potom sa miluju 😀 podotykam ze v izbe bolo dalsich 5 dospelych ludi, okrem rodicov malej rebeky :D

lucka1987
29. nov 2011

kamaratova 4 rocna dcera na vylete v zoo komentovala chlapca v kociku (cca 3 roky) : preco tomu chlapcovi davaju jest ked je tak strasne tucny? 😀 no kedze som drzala za ruku malu nezbednicku... tak som sa len zacervenala a na pani, ktora koment pocula , tak som sa nevladne priblblo usmiala a cez zuby povedala ze pardon 😅

kamilka22
autor
29. nov 2011

Ja som pred nedavnom bola s dcerkou v obchode a ona cez ulicku nemohla uplne ku mne prejst, lebo sa jej nechtiac jedna pani postavila do cesty. A moja dcera nastvana, ze ako si to dovolila, zahatat jej cestu ku mne hovori:"uhnete mi, nemozem prejst"... hm, tak som vysvetlila, ze sa hovori s dovolenim, alebo prepacte.... na stastie sa na tom ta pani zasmiala...

lypka
29. nov 2011

moja malá 2 ročná neterr: tatooo rýchlo musím ísť cikať. a ked prišli na vecko tak zhodnotila, prdla som si musím spláchnúť 🙂

kamilka22
autor
29. nov 2011

@lypka no akoze, az mi slzy tecu...jak sa smejem 😀

kamilka22
autor
29. nov 2011

@strapco13 diky, zberam sa tam.

strapco13
29. nov 2011

@kamilka22 uvidis..smiechom si oci vyplaces 😀 😀 😀

danu