Som úplne vyhorená z trojročnej dcérky

niki368
29. máj 2020

Ahojte. Doma mám 3 ročnú dcéru a som z nej už totalne vyhorena... Cez obed ešte spí... Spí samav posteli... Večer chodila spať o 19:30 posledné 3 mesiace zaspáva po 21godine a sama... Takto spáva sama od mala nechce spoločnosť... Uteká nam z posteke za nami do izby musíme ju za každým odprevadzat.aby si už konecne ľahla..ja som už z nej veľmi unavená nemám chvíľu času pre seba 😭 cez deň nezapnem nikdy telku tak som sa vždy tešila na večer a teraz z duše nenavidim večere od kedy tak zaspáva .... Najnovšie sa naucila pľuť neviem od kial to má 🥺keď príde k nám návšteva hned uteká do izby lebo sa hanbí a keď je pri návšteve výstraha .... Keď prídu státí rodičia hneď berie telefón a xhxe rozprávky ...nechce nič jesť a na večer vypije aj pol litra ieka. Prosím poraďte mi ako zvládať takéto dieťa 😭😭😭hlavne to večerné uspavanie lebo ja u neviem
Lebo som samozrejme z nej nervózna v kuse na ňu kričím keď to nejde po dobrom dostane aj na rit a taký mám amok že až omdlievam z nervov

niki368
autor
31. máj 2020

@macekovam nám doma ešte bábätko nemôžem ísť spat s ňou cez deň... Keď sa podarí že spia obaja cez deň tak sa musím učiť na štátnice 🤦🏼‍♀️

macekovam
31. máj 2020

@niki368 a starí rodičia, manžel nepomôžu? Véd keď sa učíš mohol by on byť s nimi.. Aj u spávať... Prečo všetko ty?

evalin88
31. máj 2020

@niki368 nas maly ma dva a od pol roka spi pri mne... cize co by som dala za to ke y spal sam. Vecer okolo 21:00 zaspava pri mne, ked vymysla a beha snazim sa ho ukludnit citanim. Ked vies ze sa malej trosku posunul cas, tak ju skus neako zamestnat, citat si napr. tak nebude behat a ukludni sa, aj ked zaspi neskor. Nemoze za to zmena, na letny cas...???

niki368
autor
31. máj 2020

@macekovam pomáhajú mi manžel večer kúpe a je pri nej a tak ho idem vystriedať ..
@evalin88 no čítame jej knihu ale aj tak to nepomáha ... Dúfam že môže zato len zmena času a bude čoskoro dobre lebo je to o život 🤦🏼‍♀️

sono2
31. máj 2020

@niki368 ja mám ku tomu ešte bábätko a ešte by som ti k tomu pridala pár veci. Tiež nemám na seba čas. Chcem mať byt tip top okrem toho. Neber to tak.
@katarinka89 presne

sono2
31. máj 2020

@mila06 túto situáciu si vôbec neviem predstaviť. Naša stále tiež dosť na mladšiu žiarli, už to je lepšie ale toto, žeby sa stalo teda klobúk dole že si to zvládla

sono2
31. máj 2020

@niki368 jaj tak aj ty máš malé a ešte aj učiť no to už by som nedala