Výmena cumlíkov Avent

junovka
30. jan 2008

Neviem kde by som mohla zaradit tento text.

Mam 2 ks cumlikov AVENT na flase s c.4.Jeden je uz pouzivany a druhy nie, kedze sa nedaju kupit na kusy.Jeden nepotrebujem, chcela by som ho vymenit za c.1 alebo c.2, nakolko mojej dcerke nevyhovuje rychly prietok.Najde sa niekto kto ma navyse tiez cumliky AVENT c. 1 alebo c.2?Dakujem za pochopenie. 😉 😕

arimzv
30. jan 2008

ahoj, ja mam 1 aj 2 a zisla by sa mi 4. obidve su pouzivane. daj vediet ak chces.

junovka
autor
30. jan 2008

tiez by som rada nepozity-novy 😉

lilyk
30. jan 2008

junovka neviem ci Nelinka papa Nutrilon, ale ak ano teraz je akcia ak kupis 2 je k tomu aj Avent flaska s cumlikom c.1. 😉

junovka
autor
30. jan 2008

lylik, papa, a kde v lekarni?

loren
30. jan 2008

ja mam to iste 4 a tiez nam to tecie prirychlo vyrabaju aj take s palickou otvorom mozno ze je lepsi

schnek
30. jan 2008

nám se 4 osvědčila na mlíčko s kaší, ale taky nám stačí jen jeden...

lilyk
31. jan 2008

junovka ano v lekarni,teda aspon mi sme to tam kupili 🙂

mata79
1. feb 2008

Inak som prekvapena. U nas su detske obchody a vo vsetkych predavaju naustky, cumliky na flasky aj po kuse. Normalne balenie otvoria a predaju aky a kolko potrebujes.
Vo velkych sietach alebo lekarniach si to asi nedovolia...
Som rada, lebo prave Avent nie je najlacnejsia znacka a 2 ks nepotrebujem. 🙂

junovka
autor
11. feb 2008

Neviete ako sa to robi s variabilnym cumlikom Avent, ktory ma 3 rychlosti?Ked chcem 1, tak mam nastavit cumlik tak, aby jednotka smerovala hore k nosu dietatka?...alebo ako mam otocit s flasou?Poradite mi?

kalo
11. feb 2008

junovka: dá se s tím variabilním pít kaše?? Nezkoušel to někdo??

susik77
11. feb 2008

junovka: presne tak 😉
kalo: ja som davala, ale urobila som ju redsiu.

jahodka11
11. feb 2008

baby a my stale pouzivame cumlik c 1, maleho kojim len rano, potom papa nutrilon, nemam mliecko....az minule ma napadlo, ze paneboze, mali by sme kupit vacsie a kupili sme c3...este som ich nevyvarila a pouzivame c1, je to chyba?

junovka
autor
11. feb 2008

chyba?A preco? 😕 🙂 Nelinka tiez najradsej pije z c.1, mam pocit, zeby uz z c2 nestihala 😀 😀

jahodka11
11. feb 2008

junovka, neviem, tak ma to napadlo...🙂 tiez mam pocit, ze by s c2 nestihal..... a kedze este trosku kojim, nech sa snazi, chlapec 🙂))

pietra
11. feb 2008

jahodka, my sme tiez boli dlho na 1, na 2 som presla, az ked som mala pocit, ze dlho pije a papala by, len sa strasne pri tom namaha. ale asi je velky skok skocit z 1 hned na 3, nebolo by lepsie tam supnut 2, ked prestane 1 stacit?

susik77
11. feb 2008

baby, mi sme pouz. 1, potom 2 a potom sme presli rovno na variabilny-tam si mozte nastavit 3 rychlosti.

jahodka11
11. feb 2008

pietra, no, asi mas pravdu...mozno sme aj zbytocne kupili tie cumliky....tak zatial ostaneme pri 1 a uvidime....ved onedlho zacneme s prikrmami....na to sa uz teraz tesim 🙂

dominica
11. feb 2008

Baby, tak mi sme používali č 1 do pol roka, sem, tam som dala č 2, ale aj tak nechápem, čo to je zač č 2, lebo má len jednu dierku ako č 1, ale tečie z toho trošku lepšie. Ja som totiž dostala dve flaše, na jednej bol cumel č 1 a na druhej č 2. Tak som to neriešila a pil z 1ky, sem tam 2ky. Potom som na radu kamošky kúpila na šťavu č 4 a skoro ma porazilo, že 4 diery? A vtedy som zistila, že tieto cumle sú označené počtom dier a nie veľkosťou. Tak nechápem, prečo moja 2ka má len jednu dieru... 😅 A prietokový sme kúpili asi pred dvoma týždňami, teraz pije z 2ky, ktorá má jednu dieru, tak som to riešila prietokovým, ale podľa mňa, keď nastavím malému 1ku, tak tečie viacej, ako tá moja 2ka, takže pije z 1ky na prietokovom.

pietra
11. feb 2008

dominica, normalne si ma zmiatla, som sa isla pozriet na cumle a 2 ma dve dierky a 3 tri. Asi mas nejaky vadny kus tej 2

korculka
18. feb 2008

ahojte kocky, my pouzivame na mlieko cumlik cislo 2 a na vecer na kasu prietokovy cumlik (akosi sa nam nepaci papkat kasicku lyzickou) 😝

bihan
18. feb 2008

My nepoužívame fľašku každodenne, keďže dojčím, ale s 2-kou som u malej už neuspela, je to pre deti od jedného mesiaca, 1-ka je od narodenia a 3-ka od 3m, 4-ka od 6.. u nás bol problém v tom, že dvojka tiekla oveľa pomalšie ako z prsa, takže o fľaši nechcela ani počuť, takže sme kúpili prietokový a nemá s ním problém 😉

evabebiakova
2. júl 2019

@dominica ja mam taku istu vadu ale na cumly cislo 3 ma 2 dierky ako moja 2 a 4 ma len 3 dierky tiež to nechapem