Používame cookies. Viac informácií tu. OK
aduskatt
4. apr 2012

Prisposob sa jej.spi vtedy, ked spi ona🙂

janinah
4. apr 2012

zažila som,spali sme obidve od cc od 3tej hod rána do obedu a v noci sme sa hrali 23- 3tej rána,musíš spať vtedy keď ona,inak sa nevyspíš 😉

xenicka13
4. apr 2012

no toto som mala presne s obidvoma dievcatami ked som prisla z porodnice asi do 6tyzdna no ja som ich vecer budila proste poobedny spanok do stvrtej a potom sme sa pekne hrali do 21hod. a potom isli spolu spat ked to videli bezdetne navstevy ze babo chce spat a ja nedovolim nechapali krutili hlavou ale do mesiaca sa deti naucili a od 6tyz. mi prespali celu noc s jednym kojenim

zuzanka.h
4. apr 2012

no ťažko radiť, lebo Jurko býval hore do 5 tej rána a to od 12.00 plakával kojila som ho každú chvíľku v noci ... cez deň mal 3 spánky... 2 krátke a jeden 3 hodinový na obed. Niektorí mi radili, že dať do postieľky a nechať vyrevať nech zaspí... Nedalo mi to a tak som bývala hore sním. Nejak som to neriešila. Spala som keď on a keď mal 8 týždňov tak sa to začalo samo od seba meniť. Ustálilo sa to vtedy tak že zaspával o 12.00 a s jedným kojením vydržal do 9 rána.... no a od roka zaspáva medzi 22.00 - 23.00 a spí na ex až do 9.00 skúšala som rôzne rady (nedať spať, budiť) , ale nič nefungovalo malý mi reval, bol nervózny tak som si povedala, že mám iba jeho a keď pôjde do škôlky tak nabehneme na režim. Dôležité je že to čo má spať spí - teraz tých 10-11 hodín denne 🙂

ichbinich
4. apr 2012

Viem, o com pises. Da sa tomu trosku pomoct: Rob rozdiel medzi dnom a nocou. Cez den radio, domace prace, rozhovory, chodenie, rozpravanie, hranie sa.
Cez noc tma, ticho, prebalovat iba pokakane plienky, nerozpravat, byt nudna.
Take malicke babatka nevedia, co je den a noc a kedy my dospeli potrebujeme spat. Ale takto sa im da jemne pomoct.
Ked sa da, spi s nou, aby si si oddychla. Navsetvy posli prec, ak ti nepridu pomoct alebo ak ti nedonesu aspon jest 😉
Dobre sa pamatam, ako to bolo u mna, tiez som hladala a pytala sa a volala v tom istom veku. Samo sa to potom uhadzalo, ze jeho hlavny spanok je v noci.
Vsetko dobre!

alexicek26
4. jan 2016

No mi ideme na 8tyzden a do 5-rana som hore.ak ak nie do6 pol 7.najprv ze koliky prestala som kojit co som bola zufala.teraz uz sama neviem co to je.cez den spi a nic ju netrapy.a okolo 11 pol12 sa sa zobudi a je hore kazdy prt ju rozrusi s cervena splha sa namne.potom je dobre a zrazu prdne a zas dokola az dorana kym sa neunavi.povedia mi ze mam spat cez den ale maam este jedno3dceru neda sa mi.muz roby.takze som.znicena.cakamm a dufam ze uz to prejde..:(

nanervy_2
5. jan 2016

na to je vyborne nosenie (myslim v satke alebo v ergonomickom nosici) ;) sice mi inde ako na mne cez den nezaspi, ale v noci spi poctivo, ani pri kojenii neotvori oci...
ked sa aj v noci obcas zobudi, alebo prebalujem, tak pouzivame tlmene cervene svetlo, alebo zapalim vo vedlajsej izbe, proste ma tmu.. raz za cas ked sa menilo pocasie sa budil o 4tej alebo o 2hej, nevstavali sme, spravala som sa k nemu ako v uspavacom rezime, do hodiny spal...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli