Zápal prsníka - skúsenosti

akcul13
17. máj 2018

Dobry den, je tu niekto kto mal zapal prsnika? Ako dlho ste mali horucky, ako ste to riesili a rezali niekomu z vas prsnik? Boli to? Ako to robia?

lusia44
17. máj 2018

@akcul13 ahoj, mne rezali. Mala som absces. Nebolelo ma to a horúčku som nemala. Mala som len zvacsujucu sa hrcku. Doktor vravel ze to nie je úplne bezny priebeh, že bývajú vysoke horúčky. Invázia- rezanie ma nebolelo. Bolo to len veľmi neprijemne, aj nasledne čistenia rany ale dalo sa to zvládnuť ... 😉

akcul13
autor
17. máj 2018

@lusia4
@lusia44 A to ozaj rozrezali alebo len napichali ihlami? Takze si to mala umrtvene?

ankare
17. máj 2018

@akcul13 v utorok som porodila, v sobotu ma pustili domov a v pondelok som už isla k Dr. kvôli vysokým horuckam a bolavym prsiam. Horucky trvali asi 3 dní. Zabrali ATB a po niekoľkých tyzdnoch som sa fajn rozdojčila.
Malý sa zle prisaval, používala som klobuciky, mala som veľmi boľavé prsia i cerveny opuch.
Dojcim už takmer 3 roky. 🙈🙈🙈
Drž sa!

lusia44
17. máj 2018

@akcul13 v lokálnej anesteze rezali. Myslim ze v zahranici pokial je hrčka menšia, vyberajú ihlou . U nas neviem..

lubi40
17. máj 2018

@akcul13 mala som, ale hned som isla na pohotovost. Prso ma riadne bolelo a horucka 38,8 po paralene neustupovala. Dostala som atb, po 4 dnoch to bolo dobre. Doki mi poradila nahrievat a masirovat prso pred kojenim, pripadne odsavat. Uz sa to nevratilo.