Zase to uspávanie..

jaja23
12. feb 2019

Prosím vás, keď sú vaše deti unavené, akože utieraju si ocka, zivaju a pod. A vy sa ich snažíte uspať aj hodinu a oni nie a nie zaspať, čo robíte? Necháte ich tak, nech nespia, alebo co? Môj 7 mesačný je v tomto odborník. Skúšam ho uspať aj bez týchto príznakov ako zívanie a pod.. Ale nedá sa. V kočíku nie, na rukách nie, v nosiči nie.. Ja už fakt neviem..

darina746
12. feb 2019

Skusala si mu pustit radio? Niektore deti sa tak celkom dobre uspavaju a mozno ho aj necha proste sameho

jaja23
autor
12. feb 2019
jaja23
autor
12. feb 2019

@darina746 jasne, rádio, spievam, úplne ticho, rôzne formy kocikovania, nosenia.. Všetky možné variácie.. Keď ho nechám samého, obzerá si ručičky, pripadne si niečo nájde. Nikdy nezaspal sám.

sona96
12. feb 2019

Biely sum si skusala?

lavender273
12. feb 2019

@jaja23

Na to neexistuje ziaden zazrak. Moja ma 2.5r kazdy vecer ju uspavam hodinu, hodinu a pol tak ze lezim pri nej a hraje sa mi s uchom do nemoty. 😣 skusila som asi vsetko na svete

jaja23
autor
12. feb 2019

@sona96 áno biely šum, mame mačka s bielym sumom. To tiež nefunguje. Teraz som ho Skúsila nechat ešte hodinku hore a dala do nosiča, horko ťažko zaspí kal. 😞

jaja23
autor
12. feb 2019

@lavender273 no večer ho musíme na rukách, cez deň je to horšie.

erickatt
12. feb 2019

@sona96 a ja citam biely rum. 🤣🤣🤣

sona96
12. feb 2019

@erickatt ako... aj to je cesta :D :D

licona
12. feb 2019

Skúšali ste fitloptu?

jaja23
autor
12. feb 2019

@erickatt občas by sa zisiel

jaja23
autor
12. feb 2019

@licona áno máme fit loptu, na tej ho uspavame večer.

tinkatinus
12. feb 2019

@lavender273 môj syn vždy zaspaval hodinu ked bola pri nom a ked mal 2.5r tak sme ho dali sameho do detskej, nechala pootvorene dvere a asi 2 týždne alebo 3 som ho učila zaspavat sameho. Prvé dni vyšiel asi 100x 😀 a zaspal o 22.00 napr ale nakoniec si na to zvykol a teraz nezaspi inak len sam za 10min o 20.00.Síce tých pár týždňov bolo drsnych ale mala som trpezlivosť a spravila som najlepšie! Konecne nezaspím vecer pri nom a môžem byť s mužom od 20.00 Alebo mám večer čas aj pre seba a nemám nervy ze nespi ked som tam 🙂

vierakg
12. feb 2019

@jaja23 ahoj, môj syn má síce viac, má 16 mesiacov, keď je problém zo zaspanim, púšťam na YouTube tie detské pesničky, sleeping baby Mozart, je ich tam strašne veľa a to ho uspí.

jaja23
autor
12. feb 2019

@vierakg ďakujem za tip, vyskusam

lavender273
12. feb 2019

@tinkatinus

Zavidim take happy endy. Taketo pribehy mi davaju nadej (nielen uspavanie, ale jedenie je katastrofa, na nocnik mozem zabudnut ) ze sa to da len treba tepezlivost. A potom skusam a skusam, trpezlivost som si vybudovala na level matky terezy a vysledok je ze akurat len ja sivejem od nervov, lebo nic nejde 'lahko' .

monika494
13. feb 2019

Aj u nas taky problem. Donedavna bolo iba spanie v kocari. Teraz spime v kocari na prechadzke.doobedny podvecerny spanok je boj. Papame, potom sa dviha do sedu co nove, zasa papame, pohrame sa a stale dookola az sa nam tak po hodine , i viac, podari zaspat pri prse. Kolotoc, biely sum, nic nezabera.

tinkatinus
13. feb 2019

@lavender273 trpezlivosť treba aj keď mne tiež občas rupnu nervy to je normálne.aj mamy su len ľudia.ale s tým zaspavanim to šlo tazko ale oplatilo sa.ja som teda nečítala žiadny knižku o vychove deťoch a pod. len 1 jedinú Každé dieťa môže dobre spať a urobila som to tak ako to tam bolo popísané a nakoniec to fungovalo.Fakt dobrá knižka a je to tam vlastne od mala. Ešte nosí plienky? Inak môj malý sa pýtal cikat už dávno ale teraz ma 4 roky a rok mal problém sa pýtaťkakat.Vzdy to držal a len trošku spinil alebo som ho ja musela vychytať co sa mi aj darilo ale aj tak už bol dosť veľký a to už minulý rok chodil do škôlky a niekde inde kakat ani za svet.Ale nakoniec pomohol čert, už som bola zúfalá-z rozprávky Vianočné rozprávanie o Mikulášovi 😀 a odvtedy pohoda.Ale inak syn nocnik nechce len na wc