Zaspávanie 6 týždňového bábätka

klarita1979
5. jún 2013

Ako uspavate vase babatko po napapani? Nasa mala dokaze zaspat jedine na rukach... 😒 Ako je to u Vas?

michaelamilan
5. jún 2013

Keď bol malý ešte takýto drobček, tak som ho kŕmila na rukách a než mi dopapal tak zaspal 😀 Potom som ho len preložila do postielky. Ako 6 týždňový stále len spal, no teraz ho položím do postielky zaspí sám......nejako sme túto vec nemuseli riešiť, vyriešila sa sama......

marcelatje
5. jún 2013

My ešte stále zaspávame iba na rukách 😀 😀 😀 😀

ariesi
5. jún 2013

este stale zaspava iba na prsniku- uz 4 mesiace. vynimka je cez den na prechádzke v kočíku, ale aj to ho tam musim dat uz napoly uspatého

sense
5. jún 2013

...moja 6tyzdnova tiez zaspava na rukach ale predtym ako upadne do uplneho spanku ju polozim do postielky, takze je este pri vedomi ked ju tam pokladam....a niekedy zaspi pri krmeni to ju len necham odgrgnut a polozim ju tam, popr. ak si do 15min. neodgrgne tak ju dam do postielky ale ju dam na bok, keby cosi, inak ked sa jej chce odgrgnut tak zacne mrkat, pridem, podvihnem, odgrgne si a spi dalej.

egyptanka
5. jún 2013

V satke alebo na prse. Kocik nepouzivame,

madono
5. jún 2013

náš keď bol takýto malinký, tak zaspával buď na rukách alebo v kočíku, postupne si sám určil že na rukách mu to už nie je pohodlné / to bolo cca v 5m/, pretože sa chcel prevaľovať a aj teraz sa musí krútiť kým zaspí.

spilo1
5. jún 2013

...my sme do 8 mesiaca zaspávali len na rukách a hojdaním, a to vážil 9,5kg, potom som sa sekla a začala som ho uspávať so mnou v posteli (začiatky boli ťažké, trvalo aj 2 hodiny než zaspal a kopec plaču), teraz však už na večer zaspáva sám v postielke (19 mesiacov), cez deň však musím pri ňom ležkať v posteli, kým zaspinká. 😉 ...

dupka38
5. jún 2013

....my máme 4 mesiace a zaspávame na rukách pri tých 6kg je to namáhave ale inak to ani neide,kým som kojila tak to bolo jednoduchšie zaspávali sme na prsniku

anicka87
5. jún 2013

moj maly bol doslova odchovany na rukach, od narodenia bol dost narocne babatko a inak mi nezaspal. cez den spal 3x 2 hodky do 8mesiacov a to som ho musela mat na rukach cely cas, inak by bol hore, v kociku vydrzal tak 10-30min max, nocny spanok nic moc, ale to bol v postielke /comu predchadzalo 1-2hodinove skakanie na fitlopte/ . ale od 8m akoby utalo a naucil sa zaspavat pekne sam v postielke.