Zaujatosť voči rodičom, ktorí sú metalisti či rockery

oktobermimi
18. jan 2014

Babulky chcem sa spýtať prečo niektoré máte/majú problém stým že niektoré mamičky ockovia sú troršku tvrdší ľudia (mám na mysli metalistou, rokerov)
a podla toho sa obliekajú?...
a poznám z vlastnej skúsenosti keď vás niekto odsúdi len pre to čo máte na sebe alebo na nohách, bez toho aby svami prehodily zopár slov...
tak ako dnes bola som z malou vonka a stretla som 2mamičky slušne som sa pozdravila a išla som si po svojom dalej no nebola som od nich ani 2metre ked som počula : pre boha veď taká to dieta nemôže poriadne vychovať...
akože fakt sorry ale svoj dcérku milujem nadovšetko na svete... 😉
a to že som Metalista je snát moja vec nie ? ? 😅

julka82
18. jan 2014

@oktobermimi to nie je zaujatosť, ale ľudská hlúposť hodnotiť ľudí podľa toho ako vyzerajú alebo sa obliekajú. Treba vypustiť z hlavy takých ľudí. Škoda energie sa nad takým niečím trápiť 🙂

katy1979
18. jan 2014

Nepripustaj si to k telu. Ludia su schopni odsudit cokolvek. Neboj sa o ulicu dalej uz ohovarali inu maminku ci dieta.

oktobermimi
autor
18. jan 2014

@julka82
@katy1979 ale to je proste choré ☹
odsúdiť niekoho koho ani nepoznám...

sirinka
18. jan 2014

@oktobermimi zmier sa s tym, nezmenis to... Je prilis vela ludi, ktorych zaujima tvoje oblecenie ci tetovanie, miesto toho aby si nasli skutocne hodnotne temy na debatu... Nechaj im to 😉 ved ich zivot by bol potom uz uplna nuda....

melesmeles
18. jan 2014

@oktobermimi neries to 🙂 to su proste ludia...ja by som si napriklad povdala pri pohlade na teba, ze aka "sympatacka" 😀 drzim palceky!!! 😵

h2
18. jan 2014

@oktobermimi Prosím Ťa, vôbec sa nad tým nepozastavuj. Tu totiž vôbec nejde o to, či si metalistka, pankáčka, potetovaná, popiercingovaná... . Tu ide len o to, že: "stretla som dve mamičky". Čiže, stretla si dve baby, ktoré by v tej chvíli a v tej situácii ohovorili úplne každého, dve mamičky na materskej, ktoré sú väčšinu dňa zavreté doma a ohovárať okoloidúcich je pre ne relax a zábava. Ak by si nebola metalistka, mala by si otrasné vlasy, nemoderný kabát, hroznú kabelku, príšerný makeup, strašné topánky... mohla by si byť hoci aj matka Tereza, ohovorili by ti habit. 😉

sissy27
18. jan 2014

@oktobermimi moja dcéra mala svojho času aj takú učiteľku v škôlke - a bola super 😉 je pravda, že som ostala trošku v šoku, keď som zbadala mladú babu, károvaná minisukňa, vysoké "martensky" na nohách, ladená tak do čierna, tuším aj nejaký piersing na tvári mala, skrátka bola nastajlovaná na učiteľku v mš viac ako netypicky - ale decká ju žrali, ako osoba bola veľmi milá a príjemná, práca s deťmi ju skutočne bavila, takže ten "šok" sme ľahko a rýchlo predýchali 😉
a na druhej strane poznám paničky v kostýmčekoch s dokonalým make-upom, vlasmi a nechtami, ale ich správanie je "na facku" ...
máš dve možnosti - buď neriešiť a žiť si svoj život tak ako ťa baví, odfiltrovať ľudí ktorí majú problém s tvojím outfitom a nezaujíma ich tvoja povaha, alebo sa teda prispôsobiť a zapadnúť do šedého priemeru... ja by som brala tú prvú možnosť 😉

oktobermimi
autor
18. jan 2014

@sissy27 podobnú učitelku som mala na zš 😵 a to bola iná autorita 🙂
hovorí sa priemer neber 😀

czechzuzanaba
19. jan 2014

@oktobermimi naopak! ja takovou maminku tu u nas na hristi videt, tak se s ni chci kamaradit! 🙂

snehovavlocka
19. jan 2014

@oktobermimi neviem, ci to je len tym, ze si metalistka alebo im k tomu pridala aj tvoja mlada tvar 😅 😀 ale zeny, co si myslia, ze su idealne, si vzdy najdu odlisnost, ktoru ohovaraju a odsudzuju 😒

emily76
19. jan 2014

@oktobermimi moj manzel fici na slayeroch a podobnych skupinach, bezne sa pri tom mali hraju...a dcera 4,5 o sebe hovori, ze je metalistka ruzova a na detskej gitare sa u nas hra metal. 😀 😀 takze za mna nie, mne to neprekaza.. skor blbost ma vie vytocit. 😉

freyjanr
19. jan 2014

@oktobermimi a si si ista ze to bolo koli obleceniu?mozno ta odsudzovali za vek,vyzeras ovela mladsie nez 20,tiez mam ten problem ked sa nenamalujem,vraj vyzeram na 15 ludia po mne zazeraju ze co taka standa tlaci kocik a ja si tlacim vysnivane babo po 2 rokoch snazenia ale pre kazdeho som len nahodne zbuchnuta 🙂 ani cigarety mi nepredaju a ja mam zachvilku 23

natuska87
19. jan 2014

@oktobermimi Neries to, ludia su aj hlupi....naopak, ako ony vychovaju svoje dieta s takymto postojom???

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@feyjanr. Isto to kvoli tomu co som mala na sebe, par dni pred tym som ich stretla ked som isla z malou do mesta a mala som na sebe leginy cizmi a kabatit to nepovedali nic, a uz to ako da na mna tie dve zmejkapovane pozrely vela prezradilo
@natuska87 tak take decka poznam...

@emily76 mame podobnych chlapou 😀

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@czechzuzanaba
to by som chcela aj ja tuto talu koleginku 😀
@snehovavlocka a to sa radsej ani nemalujem lebo to my nechvu ani radler predat 😀 😅

freyjanr
19. jan 2014

@oktobermimi a ze si ich aj všímaš :D naozaj ta to trápi?veď čítas ze pre každého su to len sproste sliepky.na pohľady a komentáre si určite musela byť zvyknuta,poznám to od 13tich som chodila v čiernej koži a steely po kolená,časom aj potetovana :-P hentake sliepky vždy mrmlali voľačo a to som nemusela ani dieťa mať

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@freyjanr 😀 steely mam aj ja 😀
skôr zaráža... nebola pretože u nás na dedine na mna boli zvyknuty 😝

freyjanr
19. jan 2014

@oktobermimi jaj tak,to ja som bez debilnych pohladov nemohla ani smeti vysypat 🙄 no tak si zvykaj alebo daj tapetu na ksicht,kostymcek a ic ohovarat s nimi 😀 😀 😀

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@freyjanr :D tapetu?? .. skôr fasádu 😀
kostýmček nikdy 😀

hennyinnsbruck
19. jan 2014

@oktobermimi moja mama a ostatny znamy---ked videli prvy krat mojho chlapa sa jemne,, zhrozili,, 😀
Cely potetovany, hlava na kratko vystrihana, piercing v oboci....prvy dojem robi trosku,, brutalny,, pritom je to to normalny clovek,velmi mily....
Takze vyzor je nepodstatny, a ak niektorym ludom na nom zalezi su to somari.... 😀

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@hennyinnsbruck môj je podobny len nemá tettovanie 😀 a pírsing ma v uchu 😀 na nohách steele/martensy 😀
a pritom taký chlapy sú zväčša najcitlivší 😀

hennyinnsbruck
19. jan 2014

@oktobermimi co je to steele? 😅

ved to dojem robi,, drsnaka,, pritom sa vie uzasne maznat s nasim psom (YT) a ked sa babo zadari este aj pri porode chce byt 😎

matozazzo
19. jan 2014

@oktobermimi Je to tazke, ale neries to... vzdy sa najdu taki ludia, co ta nepohopia. Nevsimaj si ich. Ja mam vysokeho manzela cez 2m a tiez som sa stretavala s neprijemnymi situaciami, zacala som to ignorovat a po case ludia prestali..

natuska87
19. jan 2014

@oktobermimi Som vo veku, kedy by som sa mohla "pozastavovat", ale pride mi to absurdne....ja si u ludi vsimam charakter a to, v com su pre mna prinosom....obrat to na srandu ako ja, ked sa dozviem o sebe "zarucenu" klebetu, poviem si..Nech sa narod pobavi....hlupakovi vsetko hlupe, nie?

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@hennyinnsbruck hééj prsne 🙂 vieš ako to môjmu z malou pristane .. ta kombinácia tej sily/drsnosti a lásky 😅 😵
toto sú steele https://www.google.sk/search?q=steel+boty&newwi... 🙂

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@matozazzo cez 2 metre ? :.. pekne kamarat je taký vysoký presnejsie 206cm 😀

hennyinnsbruck
19. jan 2014

@oktobermimi a taaak no tie vyzeraju super 😀

Hej to sa mi paci, drsny, chlap a dieta krasny pohlad 🙂

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@hennyinnsbruck minule plakal snou lebo nevedel čo snou 😀 a taký boli zlatý spolu 😀

dasiacik
19. jan 2014

@oktobermimi
Kasli na ne.Take sliepky ti nestoja ani za to,aby si kvoli
nim zakladala diskusiu.Pozri sa,ja presne kvoli tomuto
nemam ziadnu kamosku-mamicku,s ktorou by som
mohla chodit vozit,ci len tak pokecat.A trapi ma to?Nie.
Sama vidim ake maju ludia predsudky.Clovek sa s tym
denne stretava,obzvlast ked zijes v malom meste ci obci.
Ludia su zakerni,falosni.Staci,ze ma chlapik boty a bomber
a ludia ho hned zaskatulkuju ako hlupeho somara,bitkara
bez IQ,alkoholika,atd.A staci,ze zmeni sat a zrazu je
vsetko ok.A zaujima niekoho z tychto ludi aky je ten
mladenec vnutri?V dusi?Aky je to clovek?Nie.

oktobermimi
autor
19. jan 2014

@dasiacik bomberi sú teplučké, ale pritom ten človek nemusí piť môže biť vysokoškolsky vzdelaný...
my čo máme staré susedky tak tým sa páčim vraj som iná, zvláštna 😀