Používame cookies. Viac informácií tu. OK
luliu
12. okt 2019

Nikdy som predkozku nestahovala a syn nikdy problém nemal. Postupne ako sa začal hrať s pipikom, si ju stiahol sám. Prečo to robíš, kázal ti to niekto, dr?

dahra
12. okt 2019

@babyprinc - slezovy krem z JUST -u. Je super.

nikpa
12. okt 2019

@babyprinc určite mu ju nepretahuj a už vôbec nie keď pri tom plače, viac mu ublizis ako pomôžeš. Ma ešte čas aby sa mu sťahovala, zatiaľ stačí ak mu ju akokeby pootvoris kým uvidis kustik dierku v nej. Ja som to synovi od narodenia robila tak, že pri každom kúpaní som mu pod sprchou, teda pod tečúcou vodou predkozku takto jemne pootvorila, žiadne sťahovanie a časom mu to išlo viac a viac. Ale nie počas kúpania lebo vo vode sú baktérie a tie mu za predkozku môžu narobiť zlobu, vždy pod tečúcou vodou. Bude mať 2 roky a krásne sa mu dá stiahnuť.

babyprinc
autor
12. okt 2019

@luliu Ano pani doktorka ale kazdy vraj ma na to iny nazor.. Ja sa len bojim aby mu to nezarastlo :( lebo si neviem predstavit zeby isiel na operaciu.. ja mu to jemnucko stahujem a raz to mal uz krasne a zase mu to zarastlo :( ale pocula som ze existuje mast ktora sa dava na spicku a vraj pomaha 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli