Zimné topánky na tučné nôžky

27ivana
13. okt 2018

Poradte prosim nejaku znacku topanok na zimu pre extremne "gulatu" nozicku. Siroka, vysoky nart. Potrebujeme prve topanky. Kupila som cizmy Bogs a musela som vybrat vlozku aby som mu tam tu nozku dostala a ma to aj tak narvane. Uz neviem kde hladat. Asi bude chodit bosy 😕

margaretka_
13. okt 2018

@27ivana stonz?

aljosa1
13. okt 2018

Na takú nôžku sedia primigi, ale prvé topane určite little blue lamb. Náš má presne takú nohu

foolie
13. okt 2018

My máme tiež problém s topánkami kvôli bucľatej nôžke vysoký nart. Olang Panda tie sa osvedcili lahko sa obuvaju extremne teple pohodlne stabilne. kupujem drobcovi kazdu zimu.

saurian
13. okt 2018

Ja som kupovala Superfit z acku(majú 3 šírky)

27ivana
autor
13. okt 2018

@margaretka_ vdaka za tip. No mne sa to zdaju byt len take navleky akoby do kocika, nosica. Su vazne na normalne chodenie? Neviem ci sa daju niekde aj realne vyskusat? Ci je to len internetovy predaj. Dakujem.

27ivana
autor
13. okt 2018

@saurian mne ani tak nejde o sirku nohy. Mame velky problem s nartom, ktory zacina v podstate tam, kde koncia prsty ☺

27ivana
autor
13. okt 2018

@aljosa1 a tie LBL by si mi vedela odporucit aj konkretny typ? Pozerala som aj bazar aj stranku no je viacero typov "zapinania"

27ivana
autor
13. okt 2018

@foolie Vyzeraju super, no neviem ci su uplne vhodne ako prve topanky. Maly este vobec nechodi a v zime bude tak maximalne za ruku, takze tieto sa mi zdaju fajn tak na dalsiu zimu 😕 ale dakujem za tip

aljosa1
13. okt 2018
yanni
13. okt 2018

@27ivana Pises, ze ti dieta este vobec nechodi a v zime bude tak maximalne za ruku. Za ruku nie je ziadne chodenie. Bud chodi sam alebo nechodi. Pokym nebude chodit sam, tak nepotrebuje nijake topanky. A aj keby v zime zacal chodit tych par krokov, vonku urcite nejak extremne behat nebude. takze setri si nervy a peniaze, nekupuje zatial ziadne topanky. Pokym ti nebude doma poriadne chodit, t.j. riadne "behat2, ze nebude padat kazdych par krokov, netreba mu nic, vonku budete na prechadzkach aj tak viac menej v kociku.

margaretka_
13. okt 2018

@27ivana nas tiez zacal chodit v zime a na to "chodenie" to bohate stacilo. Na jar sme vybrali teplu vlozku a nosil kozene capacky a na to stonz. Tiez mal.nohu viac gulatu na vsetky strany :D
Netusim ake mate kamenne predajne v okoli

lubik87
13. okt 2018

@yanni to nieje pravda a čo ho má dať v ponožkách na sneh ? Za ruku je chodenie veď sa nevznaša..ach takýto drist takto navečer..rada za milión

saurian
14. okt 2018

@27ivana môj starší tak práve ma - hrubú nohu, vysoký nart. Tieto mu sedeli. 🙂

vodavodickova
14. okt 2018

@27ivana moj ma tiez vysoky nart a zimne sme mali Freycoo a boli super.teple a vydrzali celkom aj mokro.