Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jeliz59
11. sep 2019

Môj krútil nie nie veľmi dlho aj do teraz 😂😂 už má 2 roky a táto mánia ho drží od 8 mesiacov cca tak...čiže normalka...deti skúšajú hočo....čo sa týka lozenia??? Cca 8 alebo 9 mesiacov všetko začal robitť neskoro ale nakoniec to dobehol a sám úplne sám do ničoho svojho nenutila ani do sedenia ani do leznia chodenia do ničoho

diewcatqoo
11. sep 2019

Ahoj, je to normalne. Aj to kyvanie hlavou, aj to, ze sa este len pretaca do jednej strany. Moj syn v tomto veku robil to iste. Tiez som sa toho kyvania najprv zlakla, ale po case som prisla na to, ze asi objavil, ze moze kyvat takto s hlavou, tak kyval 🤷‍♀️ niektore deti su take, ze ked objavia nejaku novu super schopnost, budu to robit donekonecna :D

veronika4495
autor
11. sep 2019

Ďakujem :D

snehulienka8
11. sep 2019

@veronika4495 ak sa ti nieco nezda a chces mat istotu, pytaj si od neurologa, alebo pediatra vymenny plistok a chodte na Ambulanciu fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie, tam vas posudi odbornik a hotovo..

veronika4495
autor
11. sep 2019

k fyzioterapeutke sme chodili len sme tam neboli vyše mesiaca kvôli očkovaniu, bol chorý a potom mala ona dovolenku

monika7000
12. sep 2019

dcérka točila s hlavičkou alebo sa hádzala do zadu, keď ju tlačilo bruško...keď sa jej chcelo ,,prdkat, alebo kakať,, , tak to divo znie, ale u nás takto a to som tiež všade skúmala, čo by to mohlo byť... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre