Zlý nočný spánok štvormesačného synčeka

eja118
8. nov 2017

Ahojte...mam 4mesacneho synceka...od narodenia zle spaval cez den max.polhodinky v noci sa budil 3-4x...no asi mesiac jeho nocny spanok uz nieje taky ako byval...predtym zaspal cca o 19,00 a spal 4hod teraz sice takto zaspi no za ppar minut je hore a potom zaspi az kolo 20,30....nic to keby spal ale po polhodine je hore a kolotoc zacina...max.v noci pospi hodinu a,zas je hore...rano je uz cca o 5tej vysmiaty ze je naspaty..v noci sa ulozi spat dalej len vtedy ked ho nakojim...je to strasne vycerpavajuce...nevladzem..nezasppi inak ako na fitlopte ..co som si myslela ze uz cim bude starsi bude lepsie je to naopak...viete poradit cim to je...cez den ma vacsinu dna uplakaneho resp.treba ho nosit...v satke nechce byt a nosic mu je este velky...

lindusss2016
8. nov 2017

Na toto asi ziadna rada nepomoze, tak male deticky este nemavaju rezim a ich spacie navyky sa menia kazdu chvilu. Skus sem hodit fotku v satke, ako ho mas naviazaneho, vo veku 3-4 m zvyknu deti v satke trosku strajkovat, lebo zacinaju byt zvedave a chcu vidiet. Preto na vela deticiek vtedy zaberaju bocne uvazy.

eja118
autor
8. nov 2017

So satkou som tp vzdala lebo vsetky nase pokusy skoncili revom ako keby som ho rezala....ale skusim.este mrknut tie bocne uvazy...aj ked ja som pri viazani tej satky akasi nemotorna...🙂

lindusss2016
8. nov 2017

@eja118
A aku mas satku?
Vzdavat to netreba, chce to len trosku trpezlivosti

eja118
autor
8. nov 2017

Mam aj elasticku aj pevnu...skusala som to s malym od narodenia v elastickej nech si zvykne no neuspesne...ja by som asi potrebovala nieco uz zviazane co na seba hodim strcim maleho a sme ready...lebo kym som siju ja uviazala uz bol nervozny a nechce tam byt..

lindusss2016
8. nov 2017

@eja118
S elastikom by som to uz v tom veku moc nesilila, skus sa naucit uvazy s tou pevnou a ozaj si pozri tie bocne

eja118
autor
8. nov 2017

Ok...skusim to...dam tomu este sancu 🙂 dakujem

pininka
8. nov 2017

Vitaj v klube, doma mam to iste, s tym rozdielom,ze nasa od narodenia spala super, ale v styroch mesiacoch to utalo a je hore kazde de hodiny a do zmeny casu vstavala o piatej, teraz kazdy den o stvrtej. Neviem na aky zalozny zdroj idem,ale som total hotova a to mam este dalsie dve,nastastie uz vacsie deti. Vyskusala som vsetko, krasne sa napapa,dokonca som jej od zufalstva dala aj umele mlieko, ale ziadny efekt to nemalo. Satka u nas nefunguje, kedze mala od narodenia neznasa kolisavu polohu, davam ju len do ergonosica. U nas su to urcite zuby, nic ine nam neostava,len vydrzat.

eja118
autor
8. nov 2017

@pininka
No keby vstaval kazde dve som rada aj za tie..🙂.nam sa asi tiez tlacia zuby bo slinami vytapame byt a keby mohol cele ruky si vopchado ust...

pininka
8. nov 2017

@eja118 ja viem, ja uz som toto zazila s prostrednym synom. Ale bolo to od narodenia a postupne sa to zlepsovalo, teraz to mam naopak.

eja118
autor
8. nov 2017

Nas maly ma problem aj cez den ked spi ..problem zaspat na tu polhodku no ak aj pospi hodinu budi sa,stakym bolestivym placom ako keby ho bolelo ze,sa budi...a ked nasleduje krmenie kojenie zacne papst a zase rev..zacarovany kruh

krepes
8. nov 2017

@eja118 u nas velmi podobné a sú to 100% zuby.

deti95060810
8. nov 2017

moje deti mali také isté problémy....myslela som že umriem najmä pri prvom, keď so chodila ešte do školy....závidela som maminkám čo im bábo spalo celú noc. Je ich málo, ale sú...

danalop
8. nov 2017

hold to asi raz postihne každú mamičku s dieťatkom, no osvedčené triky na to nejak nie sú, keďže každé dieťatko je iné