Zlý spánok u 5,5 mesačného dieťaťa

somavi
4. jan 2016

Ahojte, len sa chcem poradiť.. Večer uspim malú a ona o 10 min plače a chce sa "prisat ", tak jej dám mliečko a znova sa to opakuje a tak dokola.. Nakoniec musim zostať, lebo to nemá zmysel, stále utekať späť.. A v noci detto.. Stale chce mliečko, resp ani nie mliečko, ale stále chce byť pricucnuta 🙂 cumel odmieta 🙂 chápem to moje zlatinko, ale je to možné, že vlastne ani tesne po uspati suvislo neprespi nejaký čas? Máte skúsenosti?? Ďakujem

maria117
5. jan 2016

@somavi ahoj, cez den to je tak isto? A kam od nej odchadzas?mozno fakt si len vyzaduje pritomnost niekoho pri sebe. Mozno trosku dlhsie pri nej ostat,aby tvrdsie zaspala? Al par krat ostat s nou,aby si bola pri nej pri prebudzani a napr ju chytila za rucku. Ja moju niekedy este zaviazem i do perinky,nozky prikryjem dekou al paplonom,ale ten pocit pritulenia,aby sa tak nestrhavala.

somavi
autor
5. jan 2016

@maria117 nie, cez deň v pohode spinka. Ja ju uspim, chvilu pockam a potom sa snažím niečo ešte porobit, pozehlit a tak.. Ale ťažko 🙂 ja veľakrát tak ostanem, lebo s ňou v podstate zaspim 🙂

timea7
5. jan 2016

@somavi možno to budú zuby, vtedy je spánok veľmi nepokojný, často prerušovaný, možno potrebuje cítiť, že si pri nej. Zostaň pár večerov pri nej, ale nerob jej zo seba cumeľ. Nepotrebuje mlieko každých desať minút, stala by si sa otrokom. Drž ju za rúčku, hladkaj, zrejme to potrebuje.

luba41
5. jan 2016

to nie je zlý spánok, to je normálny spánok dieťaťa....a dieťa sa ukludní pri mame..

gabikacentrum
27. jan 2016

my mame tiez problem zo spankom cez den vobec nechce spat mala ma 4mesace a a cez den zasi len v aute v kociari hrozne vystraja vobec ju neviem ukludnit este zaspi na rukach ale to uz jehrozne unavena da sa povedad ze odpadne 🙂 a ne zaspi