Zmena v spánku 16 mesačného syna

lamias
20. aug 2015

Cawte... no, syn (1r a 4m) nemal problem sam zaspat vecer sam, prespal celu noc a budil sa po 6 rano. Prestahovali sme sa, prve dni spal pekne, tak ako pred tym, no posledny tyzden je to katastrofa. Celu noc sa prehadzuje, place, musime ho v noci uspavat na fitlopte, obaja s muzom sme totalne nevyspati... rezim ma rovnaky ako pred tym... myslite, ze je to iba nejaka faza? Lebo ja som uz zufala. Dakujem

janickacrazy
20. aug 2015

@lamias Možno oneskorená reakcia na sťahovanie, je to dosť veľká zmena pre dieťa. Alebo nejdú mu zúbky náhodou? Vtedy vedia byť deti nervozne. Moj mladší syn sa budil každú noc niekoľkokrát až do 2 rokov, bez nejakej zjavnej príčiny, teraz má 4,5 a ešte sa mu stane, že plače zo sna niekedy. U staršieho som také nepoznala vobec, od 9 mes. spal celé noci kludne. Nuž, každé dieťa je iné.

lamias
autor
20. aug 2015

Zuby pochybujem. Ma ich uz 16, co je na jeho vek viacej. Dasna ma kludne

maary11
20. aug 2015

@lamias Prepac, no pripominas mi moju svagrinu, ktorej dcera od troch mesiacov prespala celu noc a takto krasne si spala 1,5roka (samozrejme ona davala vsetkym rady, ako mame vychovavat a uspavat svoje deti a hlavne ake pri tom mame byt v pohode), a ked jej mala par dni nespala, tak uz z toho bola na nervy a mala najhorsie dieta na svete 🙂 Moja mala takto spala do roka a bezne aj teraz ma noci, ked je viac hore ako spi, a ked teraz sem tam prespi celu noc, tak si s muzom gratulujeme 🙂 Ja som prespala celu noc po roku!!! To je zufalstvo, tyzden je nic, absolutne nic 🙂
Detsky spanok sa vyvija do 6tich rokov, takze takato zmena nie je nic neobvykle, a ak k tomu pridas to stahovanie, tak sa to aj dalo cakat.
Snad sa to coskoro da do poriadku a nebude to dlhodobe!

lamias
autor
21. aug 2015

@maary11 ja na rozdiel od tvojej svagrinej netvrdim, ze teraz je zrazu zle dieta. Len som naucena riesit problemy hned. A kedze nastala tato zmena, tak patram, co moze byt jej pricinou. Dakujem ale za postreh :D

atreyu
21. aug 2015

@lamias nebol nahodou teraz ockovany?