Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pininka1
22. jún 2019

Moja mama ma také na konci chrbta a syn na prostredníku na ruke. Nie, už to nezmyzne, je to pigmentovy fľak.

veronikaszabova
22. jún 2019

@kristina211 mam tiez od narodenia 🙂 nezmizlo. A ro mam 33r

nikpa
22. jún 2019

@kristina211 syn má tiež také, na nohe a pri uchu. Ja mám na bruchu a muž na nohe. Synovi sa zäčšuje ako rastie... Ukazovala som to dr. a povedala, že to je znamienko

simca06022011
22. jún 2019

No my máme iné sice, ale tiež mi od mala tvrdili, že to malej zmizne a to nič. Teraz som vytočena maximálne, pretože už to zrazu nezmizne, plocha sa zväčšila a aj zväčší ako bude rásť... A laserové odstránenie stojí majetok, keďže na ploche záleží... Keby sme.zakrocili hneď bolo by to raz dva preč... Čiže dobre by som si preverila kade tade, či to zmizne... A podľa toho sa zariadila v pripade, že to bude prekážat..

kristina2412
22. jún 2019

@kristina211 ja som mala sa také na ruke,zmizlo počas prvého tehotenstva

sandri
22. jún 2019

Moj syn ma take na krizoch, rastie to proporcnw a nim, cize stale to zabera rovnaku plochu v porovnani s velkostou chrbatika. Sestra ma take na lytku a muz na bruchu. Beriem to ako genetiku - mame to v nasej aj v muzovej rodine, tak to ma aj syn. Je to pigmentova skvrna, nezmizne to.

jana2679
23. jún 2019

Ahoj, moja dcérka má na nôžke na stehne od narodenia, nemám pocit že by sa zväčšoval - možno úmerne rastu, teraz má 3 roky, dr len sa opýta či to nerastie veľmi a nemení farbu. Mne je to jedno, povedala som jej že to má znamienko krásy a neriešim. Pre mňa je to nepodstatné je zdravá a to je dôležité.

kristina211
autor
28. jún 2019

@simca06022011 ako myslíš ze zakročiť hneď ste mali?

simca06022011
28. jún 2019

@kristina211 no mala má plamienok či ako sa to volá, sú to zbizka ako keby cievky rozsirene.... keby sme začali s odstraňovaním hneď keď bola malicka( u nás sa to postupne nejakým laserom odstraňuje), mohla mať za chvilu pokoj a aj by to bolo o mnoho lacnejsie. Ako dieťa rastie tak sa ta plocha zväčšila... teraz to má veľkosť aj dvoch dlaní a nič krásne to pre slečnu nebude určite nikdy, aj keď to nie je nič vážne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli