Zúbky a svalové kŕče

Rast zubov
jaja23
18. máj 2019

Prosím stretla sa s tým nejaká maminka tu, že keď išli bábätku zúbky, tak málo od zlosti akoby svalové kŕče? Malý ma 10 mesiacov a ide mu prvý zub, ktorý je už vonku, ale ide mu zrejme viac naraz. Dnes bol placlivy a teraz k večeru začal mať akoby kŕče v tvári ké, robil takú grimasu a napinal pri tom nožičky aj ručičky, akoby v zlosti. Dosť nás to vystrasilo. On sa občas zloszi a vtedy akoby zatina zúbky, ale teraz to bolo opakovane. Dali sme mu viburcol cipok s ledva zaspal, ale spi strašne tvrdo teraz. Mali ste niekto takúto skúsenosť? Ďakujem.

arcticcode
18. máj 2019

@jaja23 otazka c.1 aku ma teplotu? Mozu to byt velmi nebezpecne fibrilne krce, podmienkou je ale vysoka teplota

jaja23
autor
18. máj 2019

@arcticcode teplotu nemá, on býva veľmi horúci, mal zatiaľ len raz teplotu po očkovaní. Ale teraz nie. Pozerala som video s fibrilnymi krcami, on to ma skôr v takom dlhšom trvaní. Proste sa mu napne tvaricka a nožičky a telíčko, prešlo mu to, keď som začala spievať. Akoby sa ukludni trochu. Len tomu nerozumiem.

mirkaknm
19. máj 2019

Mne to dcerka tiez niekedy robi, napr.pri papani ze zafne pasticky a skrci tvaricku a sa tak zatne. Mam pocit ze sa bud hneva alebo ju nieco boli, zoberiem ju na ruky a hladkam. Nastastie to preslo vzdy.

deedol
19. máj 2019

@mirkaknm toto presne robi aj moj rocny, ale nielen pri jedle. hocikedy aj s hrackou. po par sekundach sa uvolni sam, tak dufam, ze to nie je nic vazne. inak idu mu stvorky uz dost dlho a furt nie a nie vyjst, ale neviem, ci to s tym suvisi.

jaja23
autor
20. máj 2019

@deedol fúú no dúfam aj ja, že to prejde. Občas to robí často.

malicky192
1. jún 2020

@jaja23 zdravim mozem vediet ci to syn prestal robit bolo to kvoli zubkom ci???

deedol
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deedol
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre