Zvláštny fliačik u bábätká

ninus1991
4. júl 2020

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti?? Mam 8 mesačne dieťatko a na chbte pri ramene ma už veľmi dlho taký fliačik ako znamienko ale ma zvláštnu farbu-do oranžova. Nevytrča len je to zvláštne sfarbene. Dr som ukazovala a ona na to nič.
Ďakujem za odpovede.

nika82
4. júl 2020

chodte na kozne nato odporucanie od dr nepotrebujes pozrie a ked ti povie ze nic to nieje aspon budes kludnejsia alebo sa nato spytaj koznej je v skupine zdravotnici na mk

miskooo1987
4. júl 2020

@nika82 ku kožnej potrebuješ výmenný lístok...

Akoze Tale fliačiky boli...

nika82
4. júl 2020

@miskooo1987 ku koznej vymenny listok NEPOTREBUJES

nika82
4. júl 2020

Bez výmenného lístka však môžu pacienti navštíviť gynekológa, stomatológa, kožného lekára či psychiatra. Týka sa to aj očného lekára, ale len v prípade, ak ide o predpis okuliarov.

miskooo1987
4. júl 2020

@nika82 fakt, kožný je možný??? Vieš odkázať na nejakú vyhlášku, alebo zákon? Ja som chcel ku koženému pozrieť znamienka a poslal má za obvoďákom, nech mi napíše kistok

martul
4. júl 2020

@miskooo1987 nikdy som u kožného doktora nepotrebovala výmenný lístok

83bambulka83
4. júl 2020

No bežne netreba, ale teraz asi kvôli korone treba, lebo tiež som volala pediatricke, že potrebujem ku kožnej s ekzemom, či mi treba výmenný lístok a ona že treba a najprv sa ona snažila mastickami vyriešiť to a nakoniec osobne zavolala kožnej a povedala jej o mne a ja som s koznou všetko riešila cez mail a a až po 2 týždňoch neúspešnej liečby som tam prišla osobne.

dada0902
23. sep 2022

Zdravím aj ste zistili co to bol za fliacik ďakujem