Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Američanka v Bratislave

kuduaditsuh
9. sep 2012

Ahojte 🙂

Volam sa Crystal a zijem v Bratislave s manzelom a nasim 9 mesacnym syncekom. Radi by sme sa stretli s inymi "pristahovalcami" ale aj s miestnymi 🙂

xlucia
9. sep 2012

@kuduaditsuh vitaj. na cudzinku mas vynikajucu slovencinu

kuduaditsuh
autor
9. sep 2012

@xlucia Preklada manzel 🙂 Ale par slov a viet uz viem.

domin85
9. sep 2012

Ahoj. Dufam ze budes na Slovensku stastna, tiez som zila isty cas mimo moju krajinu a viem ze je to spociatku tazsie. A co vas sem priviedlo?

kuduaditsuh
autor
9. sep 2012

Skutocny plan je ist spolu do Ameriky, ale boli by sme od seba prilis dlho, tak sme najprv vybavili Slovenske viza (ktore su teoreticky rychlejsie 🙂 a teraz tu spolu cakame na tie Americke.

Je to tazsie hlavne koli tomu, ze manzel nema velku rodinu a priatelov ma v inom meste, do Bratislavy sa pristahoval za pracou, takze tu skoro nikoho nepozname.

elvi00
11. sep 2012

@kuduaditsuh Ahoj to poznam rada by som aj ja niekoho spoznala 🙂

barbak
12. sep 2012

Hi kuduaditsuh, my name is Barbora and I am Slovak, I live in Bratislava Raca, we have 3-months old daughter Svetlana, we lived 5 years in Ireland, so I try to write in English, but we are 3 years back now, so it is sometimes hard to remember some words🙂) I do not know many people here, so if u want we can contact each other🙂)

kuduaditsuh
autor
19. sep 2012

@barbak I sent you a message a few days ago 🙂

kuduaditsuh
autor
19. sep 2012

Would anyone who lives in Kramare or nearby be interesting in meeting for a cup of tea at this place?

http://kamsdetmi.sk/baby-friendly-restauracie-a...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli