Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
5. mar 2010

jejejeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😀 mame nove babatinko 😉 Vitame malu Lenocku medzi banovskymi babatkami 😵

matar
5. mar 2010

to vážne???? monika má už bábo, či ako????

horalka777
5. mar 2010

martanko a ty mas priamy link na porodnicu??? 😅

Lenka je fakt uz na svete??? 😵

martanko
autor
5. mar 2010

no jasneeeeeeeee, ja vyzeram furt jak tehotna, tak ma tam maju pre istotu v evidencii 😀 😀 😀

aaano, Monika je uz dvojnasobna maminka 😵

horalka777
5. mar 2010

tak gratulujeeeeem 😵 Rychle nabranie sil, vela trpezlivosti, mliecka, ale hlavne veeela lasky 😵 😵 😵 Vitaj Lenka 😵

matar
5. mar 2010

supeeeer, blahoželáme 😵 😵 😵

emik18
6. mar 2010

Supeeeer gratulujeme Monika.. a ahoooj Lenka vitaj medzi nami!! 🙂) Maminke zelame rychle zotavenie a malinkej len vsetko naj naj do zivota...

montana13
6. mar 2010

Monika gratulujeme k malej Lenke 😵 😵 😵 , nech ste obe zdravé a čo najskôr doma, tešíme sa s Vami 🙂 🙂 🙂

motiilik
7. mar 2010

Monika gratulujem k malej slečne 😵 a Lenku vítame na svete 🙂
Obom vela zdravíčka,síl a hlavne chute 😉

martanko
autor
8. mar 2010

Monika vas vsetky pozdravuje 😉

horalka777
9. mar 2010

Bola si za nou? Pis, pis 😉

luciankasebastianko
9. mar 2010

ahojte Gratulujeme a Lenke prajeme vela vela zdravíčka 😀

moni1412
10. mar 2010

ahojte, vsetkym dakujeme za gratulacie, od vcera sme doma, dnes som bola este na vyber stehov, stale sa mi zle sedi, tak len tak narychlo som dobehla. K nasmu porodu - pred piatou rano ma chytili kontrakcie, budilo ma to dost casto, tak som sa rozhodla ze idem stopovat 😀 no slo to dost rychlo, jedna po 12min, dalsia po 10min a tak dalej a ked som skoncila pri 6min, sla som zobudit Milosa, o pol 7. sme dosli so porodnice, rychlo volali susedu k malemu, mamina potom prisla za nim.... este ma poslali pri kontrakciach 3min. na sono jazvy po CR chodie vyssie, esteze ma Milos cakal na chodbe 😅 no a potom too slo uz celkom rychlo, podpisala som si ze prirodzeny porod beriem na vlastnu zodppovesnost... Milos bol so mnou aj na vzdycharni, strasne mi pomohol, aj pri porode, neviem si predstavit ako by som to bez neho zvladla 🙂 😵 na 3kontrakcie bola mala vonku, vraj hned pekne dychala, ale potom aj kyslik dostala, vela si z toho nepamätam, ale ved je v poriadku, slecinka 😵 krasne sme sa rozkojili, len malo casto papa, zato potom sa napapka 😵 zasita som hroza, ale stalo to za to 😵 pridala som foto do albumu, ozvem sa neskor 🙂

emik18
10. mar 2010

Monik, kraaaasna je malinkaaaa...... 😵 😵 😵 drzte sa kocky

luciankasebastianko
10. mar 2010

Moni vitaj doma, malá je fakt nádherná 😎

kakatka1
11. mar 2010

Moni, gratulujeme a prajeme celej rodinke veeeeela zdravia!

matar
12. mar 2010

moni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moni1412
13. mar 2010

dakujeme dievcata 😵

matar
16. mar 2010

ako sa mávate monika? malá papá? a čo denisko? nežiarli veľmi?
a čo s tým anjelikovom???

matar
21. mar 2010

teda baby kde sa flákate???

emik18
22. mar 2010

no my sme ready.. a skoro kedykolvek k dispozicii na stretko ...! 😝

martanko
autor
22. mar 2010

no my sme K.O. komplet chori do nohy ☹ a to je vonku tak krasne .....

moni1412
22. mar 2010

mata uz celkom fajn, uz sme aj dvakrat vonku boli... mala skor spinka, cez den ju musime budit na papanie, potom vecer by papala aj 2 hodky v kuse 😀 od vcera mam ale zapaleny prsnik, tak my stretko tento tyzden asi tazko 😖 som rada ze som dnes uz bez teploty, vcera to bolo hrozne 😢 tak s nami neratajte, ked tak, inokedy.... 😉

matar
22. mar 2010

joj, moni, tak sa dajte do poriadku, nech je všetko ok. aj som vás dnes vyzerala vonku, ked je tak pekne, ale nevidela som.
marťanko, vám hadam niekto bosoruje. tak sa aj vy pekne vyliečte, nech vás konečne vidíme, ved Adrianka už musí byť aká veľká kočka.
emik, tak zostávame len my 😀 musíme sa dohodnúť kedy, lebo ja už mám nejako veľa objednávok, tak nech to nejako sklbim 😅

emik18
22. mar 2010

JUUUJ martankovi a Monike zelame skore uzdravenie.. nech mozete rychlo sup sup von..uzivat si slniecka.....

No mati.. tak kedy????? my v stredu a piatok doobeda chodime plavat.. takze zostal zajtra utorok a štvrtok...??!! alebo poobede???

A co luciankasebastianko??? a montana zijeteeee, pridate sa??????

No teda Mati.. tak to sa aj my musime zahlasit cim skor.. aby sme sa dostali tento rok este a radu.. 🙂)

moni1412
22. mar 2010

aj motiilik tu uz dlho nebola, ci sa mi to len zda?

mata ale aj rozmyslam ze vybehneme nachvilu ked sa maly vyspinka, ak nebudem mat uz teplotu. je pekne, skoda nevyuzit 😉

Ivka rychle uzdravenie 😒

emik18
22. mar 2010

noo tak na zajtra nam uz tata spravil program... idem menit gumy... 😠

emik18
22. mar 2010

jaaaj Monik no hej vidis na motilika som aj zabudla... samozrejme aj ten je vitany.. 🙂)

Monik a kam sa pojdete prejst?? aj ja chcem ist este poobede s malym von.. len este buva.... Ale fukal doobeda dost silny a chladny vietor... slniecko je sice pekne aj teplucke ale ked zafuka... 😖

luciankasebastianko
22. mar 2010

ahojte no ja mam chytené priedušky ☹ von chodíme ,ale nie medzi deti ani neplávame , takže my až ked vyzdravieme 😕

matar
23. mar 2010

no emik, nakoniec mám aj ja fotenie aj zajtra aj vo štvrtok, tak nejako nestíham 😨 ale neboj, až tolko toho nie je, aby ste sa už nevošli 😉