Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
23. mar 2010

emik myslim ze som ta aj videla, teda vase auto, ale uz neviem ci dnes alebo vcera 😀

vcera sme boli este aj s tatinom vonku, dnes premiera sami - ale asi uz dalej ako na hrad oproti panelaku nepojdeme sami 😅

emik18
24. mar 2010

OKI Mati tak sa ozveme a dohodneme termin....

Monik hej bola som to ja... aj ja som ta zaregistrovala... uz ani neviem kam som isla... tusim na spin...
No veru ustrazit 2 deti ..ziadna sranda..este ze Lenka zatial len lezi... horsie to asi bude ked uz bude behat.... 😉

moni1412
25. mar 2010

emik pevne verim ze kym bude Lenka behat, bude ma uz Denisko posluchat 😉

matar
28. mar 2010

no ako moni? zvykáte si? ešte som vás stále nestretla, asi máme na seba smolu. ja som už vačšinou vonku len doobeda, poobede pracujem a s deťmi je vonku tata alebo babka, tak ak nechodíte aj doobeda, tak maličkú tak skoro neuvidím ☹

emik, ok, platí 😉

moni1412
29. mar 2010

mata chodime doobeda, teda minuly tyzden sme chodili, ale evidentne este nezvladam aj kocik, aj Deniska strazit, lebo jemu sa naramne paci behnut na cestu zrovna ked ide auto ☹ tak bud sme uz len tu na hrade pri nas, alebo cakame na tatina na poobedie 😒
ved niekedy pridte sem pri nas, mozme sa dohodnut, hmm?

matar
30. mar 2010

no my sme zase doobeda vačšinou v meste, alebo s malým musím jazdiť po sídlisku na motorke,on mi na jednom mieste nebude ani za svet 😒

matar
7. apr 2010

no teda baby ,vy to tu flákate!!!! či ani vy nestíhate nič ako ja? ešte že mi malý začal na obed spávať aj dve hodiny, inak už nestihnem vôbec nič 😒

moni1412
7. apr 2010

mata tak, tak nestiiiiihame 😅 ja teda absolutne nic 😒 ako ste fungovali zo zaciatku s 2 detmi????? 😕

martanko
autor
7. apr 2010

moni zo zaciatku tak isto ako teraz - na zblaznenie 😀 😵

pridavam sa do klubu nestihaciek, velku noc som tiez popriat nestihla, tak vam poprajem aspon vela jarneho slniecka 😉

tusim som na velky piatok zazrela Evku-motiilika na poliklinike, ale vobec som si neni ista, ci to bola ona, kedze som ju davno nevidela a ani zrak mi uz tak dobre nesluzi 😵

moni dufam, ze ste zdravucki a chlapi ti pomahaju ako len vladzu 😉

Julkaaaaaaaa, kde siiiiiiii, a ako sa maaate?????

horalka777
7. apr 2010

no, ako... ta zbieram energiu na dve dzeci... 😅

emik18
7. apr 2010

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ Horalka GRATULUJEEEEEEEEM 😵 😵 😵

moni1412
8. apr 2010

Ivka a coze si ty robila na Velky piatok na poliklinike? 😕
ale hej, snazia sa.... mame sa celkom fajn, akurat mne zacal mechur nejak strajkovat a kedze nemozem ani urologicky caj, tak je to dost zaujimave 😖 vcera som 2 mala, ale radsej uz nebudem riskovat ze bude nieco malej 😒

Julka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeee. vam sa ten oktober zapacil, hmm? 😉 aj Blanka je v oktobri, nie? drzkajte sa a nech je vsetko ok 😉

martanko
autor
8. apr 2010

Juli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 len sa opatrujte, nech ste v poriadku

Moni Adulka mala od stredy horucky 39-40 a nemohli sme nijako zrazit, tak sme sviatkovali aj na pohotovosti, ale vdakabohu v sobotu jej to uz povolilo no a dnes sa uz tvari akoze jej vobec ale vobec nic nebolo ..... 🙄

horalka777
9. apr 2010

Hej, oktober je fajn, ak sa fakt narodi v oktobri (co je dost pravdepodobne 😀 ), tak uz budu v domacnosti traja oktobrovi 😎

moni1412
9. apr 2010

Julka vidis, 3 oslavy narodenin naraz - usetrite 😀

Ivka deti su v tomto uzasne, vsak? 😉 😵

kočky, my uz pomaly zaciname stavat - hypo vybavena, pracuje sa na projekte a nejak v lete snad zacneme 🙂

montana13
11. apr 2010

Som tu dlho nebola... 🙂

Julka, gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵 aj moje 2 kamošky (tu z MK z novembrových 2008) majú termín v októbri 😉 sa to nejako rozbehlo 😀 aspoň to oslávite všetko naraz, keď ste toľkí z rodiny v októbri 🙂

Moni a kdeže budete stavať? a čo Lenka, poslúcha? Ako to stíhaš s oboma drobcami?

Všetkým chorým želám skoré uzdravenie 🙂 🙂 🙂

Idem vás trošku dočítať 😉

moni1412
13. apr 2010

montana ako stiham? tak ze nestiham 😀 ale hej, su uzasni, uz obaja posluchaju, ten prvy mesiac bol kriticky, ale uz je dobre 🙂
v nedelu sme krstili, v Hradisti 🙂 tak uz mame doma dalsiu malu krestanku 😵
stavat budeme v Nemsovej 🙂

matar
13. apr 2010

horalka gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵
moni, ja nestíham nič doteraz, tak si zvykaj 😀

moni1412
13. apr 2010

mata a ja ze ma ukludnis 😀 tak dik 😅

horalka777
14. apr 2010

no ani mna ste moc neukludnili 😀

moni1412
14. apr 2010

Julka ty budes mat deticky skoro tak ako ja.... ten prvy mesiac bol (nebudem klamat) o drzku, fakt. ale uz je to o 100% lepsie, Denisko sa ukludnil, zacal chapat veci ako ze ked Lenka papa, nemozem ist s nim kde on chce a podobne, fakt je to uz super, uz sa nebojim ze budem s nimi cez den sama 😅

horalka777
15. apr 2010

Hej Moni, vsimla som si podobny vekovy odstup 😉

No ja sa na to uz teraz psychicky pripravujem, ze to bude o drzku, necakam ziadnu prechadzku ruzovym sadom, uz len preto nie, ze je Blanka dost velky zivel 😎 Najviac sa bojim, ako budem na tom sama fyzicky, kedze minule to nebolo nic moc... 😝 a od toho sa odvijal aj pocit, ze som neschopna prvorodicka 😕 (Uz mne neni lasko 25 😝 😀 ) Dufam, ze sa mi podari pribrat vyrazne menej, ako minule, to je moja jedina nadej, ze si to viem vopred sama ulahcit 😔
Zaroven si uvedomujem, ze sme riadne ustrachana generacia, ved kedysi bolo normalne vychovavat ovela viac deti, nas bolo 6... A ja sa bojim dvoch uz vopred 😅

moni1412
16. apr 2010

Julka, neboj sa, mozno ze len ten zaciatok bude trosku tazsi, ako u nas, ale ani to nemusi byt. uz je to len uzasne 😵

moni1412
16. apr 2010

pridala som do Lenkinho albumui par fotiek z krstu 🙂

horalka777
16. apr 2010

Moni, no tuna baby tvrdili daco ine 😅 teraz komu verit? 😀

Fotky krasne 😵 Kde ste krstili?

moni1412
16. apr 2010

ako pisem - zalezi od konkretneho dietata 😉 u kazeho je to asi ine. 😉

dakujeme... v Hradisti 🙂

matar
16. apr 2010

horalka neboj, práveže my sme boli zo začiatku uplne v pohode- po provom pôrode som ešte tri týždne nemohla ani poriadne sedieť- a ked som prišla domov z pôrodnice s dominikom, tak som šla variť sviečkovú, lebo mi strašne chutila 😀 😀 😀 a dominik ( 😉 ) priniesol sestričke ked sa narodil veľkú bábiku aj s vecičkami, plienkami... a ona so mnou kojila, kupala, kočíkovala.... jasné že kým sa orzbehlo kojenie a malý bol na mne zalepený aj pol hodinu, tak malá vtedy všetko potrebovala, ale dá sa to- to skôr teraz sa biju ako kone

moni1412
20. apr 2010

mata kym sa rozbehlo kojenie, maly bol na tebe pol hodinu? my sme uz 6tyzdnov po porode, kojenie rozbehnute a mala papa normalne tak pol hodku 😀 potom si za aky cas nakrmila?
Lenka doniesla Deniskovi model novej octavky, tak rad sa s nou hra a vie ze ju ma od nej, strazi si ju 😉

matar
20. apr 2010

moni, ked sa mlaý už rozbehol, tak asi 10-15 minut a bol napapany, škoda len že to vydržalo len pol roka

moni1412
20. apr 2010

hmm, pol roka si kojila? no Lenka tiez posledne dni sledujem ze papa rychlejsie, ale som si myslela ze preto ze som brala ATB a bola dost ospala, asi z nich. ale trva to stale, ATB uz neberiem, tak snad sa dostavame do rchlo-rezimu 😀