Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

motiilik
13. sep 2010

@horalka777 gratulujeeeeeeeeeeeem.... 🙂

horalka777
13. sep 2010

@motiilik no vidis, ze sem chodis malo 😀 A dik 😵 ale gratulacie radsej az po porode 😉

motiilik
13. sep 2010

@horalka777 bola som tu naposledy nejak na zimu,jar....a až teraz.....aspom vidím,o čo všetko prichádzam 😅 a oki,počkám si na porod a potom vyjadrím svoje gratulácie.... 😉

moni1412
14. sep 2010

@motiilik hej, a my chori ☹ 😒 do stvrtku ma byt pekne, myslim ze akurat sa Denisko vyzdravie a bude zas skaredo 🙄 dnes ma aj Lenka zvysenu teplotku, som na prasky uz dnes ☹

moni1412
14. sep 2010

@horalka777 fiha, 36.tt? no nejako to rychlo uslo 😉

motiilik
14. sep 2010

@moni1412 to ma mrzí..prajem skoré uzdravenie obom drobčekom 😕 ...my si zatial vychutnávame to slnečne počasíčko...pokial sa dá

horalka777
14. sep 2010

@moni1412 to hovori nedavna cerstva dvojnasobna mamina uz polrocnej Lenky? 😉
Inak prajem skore uzdravenie. My si este v ramci moznosti vychutnavame slnecnu jesen, dnes sme boli na hubach a cerniciach 🙂

moni1412
17. sep 2010

@horalka777 no ved asi prave preto to tak rychlo uslo....ako - polrok nasej malej princeznicky - ja fakt neviem ako to ubehlo. az teraz si ju zacinam vychutnavat, ked je Denny v skolke.... 🙂

horalka777
1. okt 2010

no co, nik nejde so mnou rodit?? 😀

matar
3. okt 2010

ahojte kočky, len nakukam ako sa mávate, veľmi sa to tu nepohlo 😀
ja už naplno zarezávam, takže vám asi o chvílku budem závdieť materskú 😀 😀 😀 ale nie 6 rokov je viac ako dosť 😉
vo fotení sa mi zatial darí super, zákazníkov habadej, nestíham spracovavať, takže makám stále aj po nociach a chodím už ako mátoha. domčo si v škôle pomaly zvyká, tento týžden už dokonca neplakal a nikolka je zatial zo školy nadšená, najradšej by zrušila aj víkendy- tak uvidíme dokedy jej to vydrží

pridala som aspon aktuálne foto do albumu, dnes som urobila náš kalendár na další rok, takže už mám darček pre babičky na vianoce 😀 😎

horalka777
22. okt 2010

no tu je riadne pusto, pritom porodnica praska vo svikoch 😅

ja len tak pre poriadok - ze uz som teda porodila 😎 3850/52 a vyzera to tak, ze mam doma trochen kludnejsie dieta, nez bolo to prve, klop klop klop 😅

katka14
17. nov 2010

zdravim mile mamicky i buduce mamicky z BN. neviete mi prosim poradit dobru detsku lekarku pre moje dlho ocakavane miminko??? pytala som sa viacerych kamaratok, no neviem sa rozhodnut. dakujem, ahojte

moni1412
19. dec 2010

katka ako si sa nakoniec rozhodla? 🙂 vidim ze dlho tu nikto nebol...

katka14
15. feb 2011

@moni1412 ahoj, tak nakoniec sme u dr.jačkovej, a zatial sme spokojní 🙂 nejako tu tato tema zamrzla. kde su BANOVCE ??? ☹

moni1412
28. feb 2011

@katka14 u nej aj budete spokojni :o) mava vela ludi, to je jedina nevyhoda....ale je skvela odbornicka.... 🙂 mne je smutno ze pojdeme od nej prec 😒 (kvoli stahovaniu)
kedysi tu viac sla tema....deticky vyrastli, mamickam pribudli povinnosti, tak sa konik zanedbava 🙂 😉 ale stretavame sa na fb aspon obcas.....tak je dobre 😉

leyla24
19. mar 2011

@matar Ahojte Banovcanky, ja som nahodou natrafila na tuto skupinu babatka z banoviec. Citala som si vase spravy z roku 2008 a spominali ste tam plavanie pre babatka. Chcela som sa opytat ci ste na to chodili a ak ano, ci ste boli tam spokojne?

lucy56
21. jún 2011

ahojte, neviem ci sem niekto chodi ale potrebujem radu ohladom porodnice v bn, v pe porodnicu zrusili tak by som prijala nejake referencie, ci ste boli spokojne s personalom, pristupom, ci prikladaju babo hned k matke,ci su tam dobri lekari a je jedno kto ma sluzbu,alebo je niekto aj zly ako porodnik,

lucy56
21. jún 2011

a plati sa nieco pri vysetreniach ci je hradena bezna starostlivost poistovnou

ukulelembo
4. júl 2011

Ahoj ženušky Prosim vas chcem sa spytat, to na 3D sono v Bn/B, viete mi niekto poskytnut kontakt, a ako sa vola ten Dr. co to robi a ako kolko stoji a ako za ako dlho ma objednaju, a kde sa nachadza ta ambulancia?
Sa mi zda, ze ked som bola v PE pred 2 rokmi, tak tam bol kontakt ale uz neviem ani meno Dr. 😕
Dakujem Vam 🙂

montana13
6. júl 2011

@lucy56 ahoj, ja som tam rodila nedávno a bola som spokojná. Lekári, teda skôr lekárky (prevažujú tam ženy) sú v pohode, také mladé baby 😉 Akurát raz mal službu jeden lekár, tiež taký mladý, ale iba nakukol do izby, že: baby všetko v pohode?... tak toho neviem posúdiť 😎, sestričky - ako ktorá, ale dá sa...
Ak by si chcela niečo konkrétne, tak mi napíš do IP.

montana13
6. júl 2011

@ukulelembo máš to v IP

michala33
2. aug 2011

Ahoj ,mam termin 14.10 je tu niekto s podobnym terminom?Chcem rodit v Bn.Rada by som obcas popisala s niekym kto je v podobnom stadiu tehu ako ja 🙂

lwh
6. aug 2011

@ukulelembo 3D sono robi dr. Stefan Basko....stoji okolo 33 € + foto......cd je je tusim v cene....my sme boli okolo 23tt...alebo tak nejako, vraj je babo najlepsie vidiet. Adresu a t. cislo najdes urcite na nete. Objednavala som sa asi 5 tyzdnov dopredu...drzim palce...moja mala ma 18 mesiacov a je to jej najoblubenejsie video 🙂

lentilka330
20. aug 2011

Ahoj Miška ja mam termin 24.10......som z Bánoviec a ty??? 🙂

rosaria
3. sep 2011

@lucy56 Ahoj v 30tt som ležala v BNB, kôli zastavovaniu predčasného pôrodu, a môžem len odporučiť, doktorky, primár príjemný, veľmi dobrý a ľudský prístup, na všetko na čo som sa opýtala som aj dostala odpoveď. Sestričky milé. Bola som tam 12 dní, takže sa vystriedal celý personál za môj pobyt. O pár dní sa tam predpokladám ocitnem znova, keďže nechcem rodiť v Bojniciach, tak mi môžeš potom napísať, ja Ti poviem ako to dopadlo.

lucy56
3. sep 2011

@rosaria no u mna nakoniec ak sa nic necakane neudeje by malo vyjst to partizanske,lebo nakoniec porodnicke nezrusili a primar ostal v nemocnici a ja chcem rodit u neho,od zaciatku tam chodim na poradne tak preto

rosaria
3. sep 2011

@lucy56 tak potom super, drž sa! 🙂

katika108
13. júl 2012

ahojte maminy! som novopečená mamička a rada by som sa zoznámila s nejakými mamičkami z môjho okolia 🙂) budem rada, ak sa mi nejaká ozve 🙂

dadka246
26. sep 2012

@katika108 ahoj ako pozeram dlhsie tu nikto nebol, tak neviem ci sa ti niekto ozval? Ja som taktiez novopecena mamicka 🙂 drobec ma v piatok mesiac. Ako pozeram vy ste uz velke baby 🙂. Isto by si mi vo vela veciach vedela poradit a naucit. Dufam, ze sa ozves, ak budes mat zaujem tak napis do IP.

leyla24
4. okt 2012

@michala33 Ja mam 31.10. a tiez budem rodit v BN. Uvazovali ste niekto aj nad vyberom porodnika? Su tam novi lekari, nemate nejake info kto ma aky pristup k pacientkam?