• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
Ahojte Monike vsetko naj k sviatku a nech ju jej chlapci posluchaju :wink:
7. máj 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, našli aj sme všetko postíhali, len som nenormálne ubehaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale videla som naživo Deniska, je krááásnučký :dizzy_face:
7. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kakatka dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: oni posluchaju :wink:
mata ooo, dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem pysna, moc mi ho nechval :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, monika všetko naj k meninám :slight_smile:
7. máj 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vdaka :slight_smile:
7. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Neviete náhodou či je niečo dnes na námestí? :wink:
Ozaj moni,všetko naj k tým tvojim včerajším meninam,nech tata aj malý bojovníček Ťa poslúchajú :slight_smile:
8. máj 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motiilik dakujem :slight_smile: :slight_smile: posluchaju :wink:
malo tam nieco byt, ale neviem odekdy ani co....my sme boli okolo jednej na namesti, ale este tam nic nebolo. No, dost skoro ti pisem, ze? :grinning:
8. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no ja neviem čo bolo, kedže my sme malovali a potom sme boli na záhrade, kým ju ešte máme :unamused:
8. máj 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je v pohode moni,aj tak som tam dnes nestíhala isť,ale snaha sa cení :wink: tak je potom ok,keď dvaja chlapi v rodine Ťa poslúchajú :slight_smile:
mati a kde máte záhradu?...
8. máj 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motílik pri zornici. ale mamina ju predáva, prerába chalupu po rodičoch a potrebuje peniažky :cry: keby mala iné, tak by sme si ju nechali, ale nič sa nedá robiť. ale isto nám za nou bude smutno :frowning2:
9. máj 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj... to verím,že budete smutnučký za záhradkou :frowning2: ...
kočky,neviete náhodou,čo pomôže,keď sa Vám pustí jedna farba do druhej pri praní?...jedno tričko mam poflakované od druhej farby a je mi ho luto vyhodiť...prosím poradte mi...díky :wink:
10. máj 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
motiliik neviem ci to pomoze aj na tvoje flaky, ale mne sa podarilo pekne vyprat zafarbene tricko vo vanisi v teplej vode
10. máj 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motiilik, aj mne sa to už stalo s tým praním :wink: natálii teplákovú súpravu som tak zafarbila, kúpila som si na to prášok na omylom zafarbené prádlo, namočila som to do vody a to, čo bolo na súprave biele, tak ožlklo :unamused: nakoniec som to všetko vyhodila do koša :grinning: :grinning: :grinning: bolo mi jej aj ľúto, pretože to bol slovenský výrobca :frowning2:
tak potom napíš ako sa ti to podarilo odstrániť :slight_smile:
10. máj 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ďakujem za rady :wink: skúšam to skoro každý deň zapierať vo vaniši,pomaly to schádza,ale mám taký pocit,že skôr zoderem tričko než mi zídu tie zafarbené škvrny,ale pomaly to schádza,tak uvidím :slight_smile:
10. máj 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko ahoj,
už som sa asi pýtala, ale nechce sa mi čítať spať- neviete ešte pohlavie, či sa vám nechce ukázať, či ani nechcete vedieť???
11. máj 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matar ahoj :wink: , jasne ze chcem vediet, co za drobusika mi to tam rastie a okopkava ma :grinning: , ale naposledy to este nebolo jasne vidiet. na dalsie sono idem o dva tyzdne, tak potom ti dam vediet, ak sa dozvieme nieco nove. ozaj o kolkej mas 20. ten kurz v anjelikove? a ako sa mate?
12. máj 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
prave som sa niekde docitala, ze s novorodencom sa chodi aj na ultrazvuk mozgu a obliciek.
Robi sa to aj v BN?
to len tak, predbezne zhanam informacie :wink:
12. máj 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko ptom daj vediet nam vsetkym :grinning: sme zvedavi ci bude parik :slight_smile:
jani, ten utz robia babätkam este v nemocnici.
12. máj 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marťanko, mám to o 17,00 :slight_smile:
12. máj 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, prave som si pozerala fotky tvojho maleho :slight_smile: aký je zlatý :slight_smile:
až mi je ľúto, že mám už také "veľké" baby :grinning:
12. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty, podarilo sa vyreklamovať pekáren?
13. máj 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty vdaka :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
mas domacu pekaren? A nie si spokojna? ak som spravne pochopila.... :slight_smile:
13. máj 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
pekaren je ešte stále na reklamacii a neviem sa dočkať, kedy zavolajú, aby som si pre ňu prišla :slight_smile:

moni, kúpili sme domacu pekáren, ale vôbec nepiekla, tak preto reklamujem :wink:

matar a ty čo? ešte ťa to baví vypekať? :slight_smile:
13. máj 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mata ma? ako si spokojna? ja by som ju velmi chcela.... ake mate znacky? :slight_smile:
13. máj 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme molinex home brix... - stirebornú. som veľmi spokojná a vypekať baví hlavne môjho muža /ktorý doteraz nezvládal ani sáčkovú polievku :grinning: ja tam robím cesto napríklad na parené budchty, tak sú v podstate bez roboty. inak som doteraz v živote kysnuté cesto nerobila, lebo som z neho mala hrôzu :wink:
13. máj 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme moulinex xxl, ja som parené buchty robievala :slight_smile: ale nebavilo ma to miesiť :unamused: tak sa teším ako budem kysnúť spolu s cestom :grinning: a to som už začala ako tak chudnúť :slight_smile:
13. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, ako sa ti páčilo vystúpenie detí?
14. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matar nechystas sa zajtra s malusikmi na ten vylet z Anjelikova na koniky, nevies o tom nieco viac? nejako sa mi tam nedari dostat a opytat sa :rolling_eyes:

moni ako sa vam dari? uz by sme mohli urobit aj nejake stretko na namesti :wink: teda ak bude aj dalej pekny cas
16. máj 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko dari sa fajn, vcera sme boli na kontrole, uz mame 3100g... taka som z toho nadsena :grinning: hmm, to by sme mohli :slight_smile: chodime von skoro kazdy den.....tak sa mozme na niekedy dohodnut. a co ty, mamicka cakatelka? ako sa dari vam?
16. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko, ked ti mám povedať pravdu, ja som na ten výlet úplne zabudla :frowning2: tak už je asi neskoro.
vystúpenie bolo krásne, aj mi ušla slzička :dizzy_face:
moni, musíme sa už na tej prechádzke dohodnuť. inak, v pondelok musím ísť surne do DM (plienky na plávanie), tka môžeme ísť spolu a zobrať aj motýlika a stretnuť sa s marťankom, nie?
16. máj 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok