Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

kakatka1
7. máj 2008

Ahojte Monike vsetko naj k sviatku a nech ju jej chlapci posluchaju 😉

matar
7. máj 2008

hej, našli aj sme všetko postíhali, len som nenormálne ubehaná 😝
ale videla som naživo Deniska, je krááásnučký 😵

moni1412
7. máj 2008

kakatka dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 oni posluchaju 😉
mata ooo, dakujem 😵 😵 😵 budem pysna, moc mi ho nechval 😵 😵

matar
7. máj 2008

ozaj, monika všetko naj k meninám 🙂

moni1412
7. máj 2008

mata 🙂 🙂 🙂 vdaka 🙂

motiilik
8. máj 2008

Ahojte 😵
Neviete náhodou či je niečo dnes na námestí? 😉
Ozaj moni,všetko naj k tým tvojim včerajším meninam,nech tata aj malý bojovníček Ťa poslúchajú 🙂

moni1412
8. máj 2008

motiilik dakujem 🙂 🙂 posluchaju 😉
malo tam nieco byt, ale neviem odekdy ani co....my sme boli okolo jednej na namesti, ale este tam nic nebolo. No, dost skoro ti pisem, ze? 😀

matar
8. máj 2008

ahojte,
no ja neviem čo bolo, kedže my sme malovali a potom sme boli na záhrade, kým ju ešte máme 😒

motiilik
8. máj 2008

To je v pohode moni,aj tak som tam dnes nestíhala isť,ale snaha sa cení 😉 tak je potom ok,keď dvaja chlapi v rodine Ťa poslúchajú 🙂
mati a kde máte záhradu?...

matar
9. máj 2008

motílik pri zornici. ale mamina ju predáva, prerába chalupu po rodičoch a potrebuje peniažky 😢 keby mala iné, tak by sme si ju nechali, ale nič sa nedá robiť. ale isto nám za nou bude smutno ☹

motiilik
10. máj 2008

jaj... to verím,že budete smutnučký za záhradkou ☹ ...
kočky,neviete náhodou,čo pomôže,keď sa Vám pustí jedna farba do druhej pri praní?...jedno tričko mam poflakované od druhej farby a je mi ho luto vyhodiť...prosím poradte mi...díky 😉

martanko
autor
10. máj 2008

motiliik neviem ci to pomoze aj na tvoje flaky, ale mne sa podarilo pekne vyprat zafarbene tricko vo vanisi v teplej vode

naty21
10. máj 2008

motiilik, aj mne sa to už stalo s tým praním 😉 natálii teplákovú súpravu som tak zafarbila, kúpila som si na to prášok na omylom zafarbené prádlo, namočila som to do vody a to, čo bolo na súprave biele, tak ožlklo 😒 nakoniec som to všetko vyhodila do koša 😀 😀 😀 bolo mi jej aj ľúto, pretože to bol slovenský výrobca ☹
tak potom napíš ako sa ti to podarilo odstrániť 🙂

motiilik
10. máj 2008

kočky ďakujem za rady 😉 skúšam to skoro každý deň zapierať vo vaniši,pomaly to schádza,ale mám taký pocit,že skôr zoderem tričko než mi zídu tie zafarbené škvrny,ale pomaly to schádza,tak uvidím 🙂

matar
11. máj 2008

martanko ahoj,
už som sa asi pýtala, ale nechce sa mi čítať spať- neviete ešte pohlavie, či sa vám nechce ukázať, či ani nechcete vedieť???

martanko
autor
12. máj 2008

matar ahoj 😉 , jasne ze chcem vediet, co za drobusika mi to tam rastie a okopkava ma 😀 , ale naposledy to este nebolo jasne vidiet. na dalsie sono idem o dva tyzdne, tak potom ti dam vediet, ak sa dozvieme nieco nove. ozaj o kolkej mas 20. ten kurz v anjelikove? a ako sa mate?

u2jana
12. máj 2008

ahojte baby,
prave som sa niekde docitala, ze s novorodencom sa chodi aj na ultrazvuk mozgu a obliciek.
Robi sa to aj v BN?
to len tak, predbezne zhanam informacie 😉

moni1412
12. máj 2008

martanko ptom daj vediet nam vsetkym 😀 sme zvedavi ci bude parik 🙂
jani, ten utz robia babätkam este v nemocnici.

matar
12. máj 2008

marťanko, mám to o 17,00 🙂

naty21
12. máj 2008

monika, prave som si pozerala fotky tvojho maleho 🙂 aký je zlatý 🙂
až mi je ľúto, že mám už také "veľké" baby 😀

matar
13. máj 2008

naty, podarilo sa vyreklamovať pekáren?

moni1412
13. máj 2008

naty vdaka 😵 🙂 😵
mas domacu pekaren? A nie si spokojna? ak som spravne pochopila.... 🙂

naty21
13. máj 2008

ahojte.
pekaren je ešte stále na reklamacii a neviem sa dočkať, kedy zavolajú, aby som si pre ňu prišla 🙂

moni, kúpili sme domacu pekáren, ale vôbec nepiekla, tak preto reklamujem 😉

matar a ty čo? ešte ťa to baví vypekať? 🙂

moni1412
13. máj 2008

aj mata ma? ako si spokojna? ja by som ju velmi chcela.... ake mate znacky? 🙂

matar
13. máj 2008

my máme molinex home brix... - stirebornú. som veľmi spokojná a vypekať baví hlavne môjho muža /ktorý doteraz nezvládal ani sáčkovú polievku 😀 ja tam robím cesto napríklad na parené budchty, tak sú v podstate bez roboty. inak som doteraz v živote kysnuté cesto nerobila, lebo som z neho mala hrôzu 😉

naty21
13. máj 2008

my máme moulinex xxl, ja som parené buchty robievala 🙂 ale nebavilo ma to miesiť 😒 tak sa teším ako budem kysnúť spolu s cestom 😀 a to som už začala ako tak chudnúť 🙂

naty21
14. máj 2008

matar, ako sa ti páčilo vystúpenie detí?

martanko
autor
16. máj 2008

matar nechystas sa zajtra s malusikmi na ten vylet z Anjelikova na koniky, nevies o tom nieco viac? nejako sa mi tam nedari dostat a opytat sa 🙄

moni ako sa vam dari? uz by sme mohli urobit aj nejake stretko na namesti 😉 teda ak bude aj dalej pekny cas

moni1412
16. máj 2008

martanko dari sa fajn, vcera sme boli na kontrole, uz mame 3100g... taka som z toho nadsena 😀 hmm, to by sme mohli 🙂 chodime von skoro kazdy den.....tak sa mozme na niekedy dohodnut. a co ty, mamicka cakatelka? ako sa dari vam?

matar
16. máj 2008

martanko, ked ti mám povedať pravdu, ja som na ten výlet úplne zabudla ☹ tak už je asi neskoro.
vystúpenie bolo krásne, aj mi ušla slzička 😵
moni, musíme sa už na tej prechádzke dohodnuť. inak, v pondelok musím ísť surne do DM (plienky na plávanie), tka môžeme ísť spolu a zobrať aj motýlika a stretnuť sa s marťankom, nie?