Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
29. máj 2008

tak baby, budeme mat dievcatko 😀

matar
29. máj 2008

noooooooooooo marťanko, kto umí umí 😀 😀 😀 😀 blahoželááááááááme 😎

jani, ja som tiež bola na rizikovom, tak to neviem. ale isto vela záleží od lekára

moni1412
29. máj 2008

martanko gratulacia 🙂 super, bude parik 😉

motiilik
29. máj 2008

ahojte kočky! 🙂
veru,aj ja mám peg perego centro a som s ním veeeeľmi spokojná 🙂
a martanko,gratulujem k bábike 😉

u2jana
30. máj 2008

Martanko, pripajam sa ku gratulacii

K doktorke idem buduci pondelok, tak sa s nou skusim nak dohodnut. Dufam, ze mi nebude robit nejake problemy.

Ten kocik omrknem a zvazim, dik za tipy.

Ozaj, netrapia niektoru z vas krcove zily? Ja mam na ne dost nabeh, tak skusam zdravotne pancuchy, aj striedave sprchy aj Lioton a nic nepomaha... a to, ze mesiac beham v nizkych topankach ani nespominam...

martanko
autor
30. máj 2008

dievcence dakujem, moc sa tesime, najma z toho, ze je babulko v poriadku 🙂 a ze sme ho znova mohli vidiet, dokonca nam aj zakyvalo ruckou 😀

jani na tie nohy skus gely alebo kremy s obsahom pagastnana, mozno to aspon trochu pomoze

matar
31. máj 2008

ahojte, akoste dnes oslávili predčasný den detí? my sme nakoniec boli v trenčíne, lebo nikolka hccela vidieť ela-hop, aj sa s nimi odfotila, tak je spokojná 🙂 ale to teplo bolo na umretie 😝

motiilik
1. jún 2008

ahoj...my sme boli doma,aspom ja s malou,lebo saška včera odišla do školy v prírode,tak sme ostali samé...Nina to ešte nevníma,tak tej to bolo jedno,kde sme... 🙂

moni1412
1. jún 2008

no co baby? tak napiste kazda kedy vam vyhovuje stretko buduci tyzden, resp. kedy nevyhovuje, aby sme to mohli nejak sklbit a konecne sa stretnut 🙂

motiilik
1. jún 2008

ahojte babenky,mne je jedno,okrem štvrtku,lebo to mi príde malá zo školy v prírode... 🙂

moni1412
1. jún 2008

no, takze matar nemoze v stredu a piatok, motiilik vo stvrtok a ja v utorok (ideme na sono hlavicky do TN ). myslim ze ostava uz len zajtrajsok 😀

martanko
autor
1. jún 2008

ahojte, my sme boli v sobotu doobeda s Adamkom v parku a vecer v Partizanskom na kolotococh 😀

mne to stretko vyhovuje kedykolvek, rada sa prisposobim, len napiste kedy o kolkej a kde 😉

motiilik
1. jún 2008

no veru,napíšte kedy,kde a o kolkej a je...budem tam 😀

matar
2. jún 2008

bbay, ja musím ísť dnes do mesta, nejdete niekto? asi okolo 9,30?

martanko
autor
2. jún 2008

matar, tak si tam dajme vsetky stretko pri studni pred Rokosom o 10:00, moze byt?

moni1412
2. jún 2008

hmm....my nemozme. o 11 budeme papat a to by sme tam boli kratko 😒

matar
2. jún 2008

martanko, amlý ešte spí!!!!!!!!! neviem čo sa mu stalo 😀 IP

martanko
autor
2. jún 2008

mata aspon mas trochu casu pre seba, ja pojdem s Adamkom do mesta tak pred desiatou, mozno sa tam niekde stretneme, Moni, skoda, ze nemozete :( musime to na buduci tyzden nejako lepsie naplanovat 😉

moni1412
2. jún 2008

🙂 dufam ze to uz vyjde ten buduci tyzden 😉

matar
2. jún 2008

moni, my ked pôjdeme brnknem ti, možnouž budete napapaní 🙂 ale ja musím pobehať nejaké obchody ak ti to nevadí

moni1412
2. jún 2008

mata ak to bude po 11, tak by sme sli 🙂 nevadi, v pohode....

motiilik
2. jún 2008

OK kočky tak budúci týždeň už ale určite 😉 ja som sa ráno pustila do okien a vyluxovať bytík 😀

moni1412
2. jún 2008

motiiilik, hehe aj ja sa akurat chystam umyvat okna 😉 kym sa mi chce. 😀

matar
2. jún 2008

kto príde umyť mne???
my sme sa nakoniec s martnakom stretli v meste náhodou ale len na chvílku, ja som utekala po nákupoch a ona za mužíčkom, ale má krásne brušeno a veeeeľmi jej tehotenstvo pristane 😵 a adamko je riadny chlap, už by som ho samého ani nespoznala 🙂

martanko
autor
2. jún 2008

Matka som velmi rada, ze sme sa stretli aspon takto na chvilku, Dominik je uz chlapisko veliky 😉 a je velmi zlatunky . dufam, ze nam to stretko na buduci tyzden uz vyjde tak, aby sme mohli aj dlhsie potrkotat 😀 . ozaj, dakujem za pochvalu 😀

no baby tie okna, este ze mame zaluzie 😀 , aspon na tu hrozu nemusim pozerat, ja sa na ne chystam uz dva mesiace, ale ked mam toooooooooooooooooolko inych starosti a vzdy ked na ne pozriem, tak ma chyti smrtelna unava 😀

moni1412
2. jún 2008

no, umyvala som to dost dlho, mam dost 🙄 ale stoji to za to. uz mi az zle ostalo ked som sa cez ne pozrela 🤐
mata a co za to? 😀 mozno porozmyslam....kolko mate okien? 😅
musime sa asi dohodnut skor na tom stretku. Aj teraz.....?! tak buduci tyzden mozte kedy? mata asi stredu a piatok nie, vsak? ostatne? 🙂 ja by som buduci tyzden mohla asi kazdy den, zatial. v stredu idem k Baskovi, ale asi az poobede.

motiilik
2. jún 2008

no tak ja na budúci týždeň tiež môžem kedy kolvek 😉

matar
2. jún 2008

moni, berieš brigádu? čo ta maličký tak málo vyťažuje? 😀 no ved počkaj tak o 4 mesiace, to budeš inak hovoriť 😀 😉
ja môžem okrem stredy a piatku tiež hocikedy

moni1412
3. jún 2008

mata hehe 😀 zatial sa nestazujem. ale viem ze pride cas ked bude menej spinkat a maminka menej stihat 😅 zatial si to vsak uzivam 😉
tak hodte tipy - ktory den teda? pondelok, utorok, alebo stvrtok?

matar
3. jún 2008

no ak bude pekne, môžeme aj v pondelok. martanko, budete doma?
moni, len si to uži, kým môžeš 🙂