Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
7. jún 2007

😕 dlho hladal az ma nasiel v nitre, byvala som na izbe styri roky s jeho sesternicou 😀

matar
8. jún 2007

tak segrenka bola za svedka? 😀 je pravda, že keby ste zostali v nitre, tak čo sa týka aktivít s deťmi je to ovela, ovela lepšie. bánovce sú v tomto príšerné- tu si mamička musí poradiť jednoducho sama, inak dieťa nemá program 😒 no tu na dubničke je aspon vela detí, dá sa stále k niekomu "pridružiť". ale ty máš zase blízko k námestiu, v lete je super pri fontánke, je tam dosť detí 🙂

martanko
autor
8. jún 2007

detureniec je tam sice dost, ale adamko sa tam zabavi s vodou tak na 20 min. a potom sa nudi a pobehuje po tej ,,betonovej dzungli,, :( ja som odchovana na trave a horach a stromoch tak som z tohto mesta totalne nestastna ☹

matar
8. jún 2007

my ked je pekne chodíme aspon každý víkend niekam na výlet, ked nie inam, aspon sa prejsť na priehradu.
musíš muža ukecať, nech postavíte domček - lý sa vyšanti na dvore. 😀 aj my sme už nad tým rozmýšlali,možno niečo začneme riešiť, ked ja budem chodiť do práce. zatial nám to takto vyhovuje- aj ja som bola dlho mimo, kam s malou, hlavne ked je škaredo (kamošky sú ešte väčšinou bez detí, alebo už po materskej v práci)- ale terz už je malá doobeda v škôlke, je to veľký rozdiel, poobede sa pekne zahráme ľahšie sa mi vynýšlajú aktivity ked je to len na poobedie a oveľa rýchlejšie jej ujde čas 🙂

matar
21. jún 2007

kde si zmyzla? máme pokazený PC, používam segričkin, tak ti teraz nemozem poslať tie fotky, ale nezabudla som 😉

martanko
autor
24. jún 2007

ahojte 🙂 ospravedlnujem sa za ,,dlhu absenciu ,, dufam ze vam oslava dopadla dobre a Nikolke prajeme vsetko vsetko len to naaaaaaaaaaaaaaaaaj ku krasnym narodkam a posielame velku stipkanu pusu 😉 . Adamkovi sa deru ,,upiraky,, ( ocne zubky ) hore uz su von a dolu nas este trapia, tak som nejaka vycerpana, pretoze Adamko je posledne dva tyzdne velmi mrzuty a nas tatino je stale v praci, tak som na maleho skoro stale sama. chodime k babine do timoradze aj v tyzdni a vzdy, ked som sadla k netu a natukala modreho konika, tak sa maly zobudil alebo prikvitol a nedal sa odbit. verim, ze Nikolka toto obdobie prveho vzdoru prezivala pokojnejsie, to nase ,,lumpacisko,, mi dava poriadne zabrat 😝 asi si nahradza ten fantasticky pokojny a pohodovy prvy rok 🙄

martanko
autor
24. jún 2007

ak budete tento tyzden na zahradke, tak dajte vediet, ak budeme doma, prideme vas pozriet 😉

matar
30. jún 2007

no ja som už asi dobehala, v pondelok som skončila v nemocnici, vraj som na prst otvorená, musím ležať, tak už aj pri kompe trávim menej času. okrem toho, skončila škôlka, tak mám doma malú. ale často je s nou mamina alebo segra, lebo ja som pol hodinku na nohách a mám tvrdé bruško, tak to už len musíme nejako dobojovať 😨 ale ak pôjdeme na záhradku, dám vedieť 😀 aj ked ja sa tam môžem ísť tak vyvaliť na lehátko 😒
no my máme našťastie obdobie vzdoru za sebou, malá to celkom zvládla (a my tiež 😀 )

martanko
autor
4. aug 2007

ahoj martinka, manzel prelozil internet aj PC do noveho obchodu, tak som uz par tyzdnom odrezana, k netu sa dostanem len unho v praci :(. verim ze sa mate dobre a ste vsetci zdravi, prajem ti vela oddychu kym pride babatko a nech sa novy cloviecik dostane na svet rychlo a bez problemov 🙂. nikolke zelame veeeeeeeeeeelmi oneskorene vsetko naj k narodkam 😉

matar
19. aug 2007

jaj, a ja že čo sa udialo. 😀 tak ked bude niečo nové, napíšem mailík, hádam sa nám už podarí aj nejaké to stretnutie, ked tu už bude maličký a ja budem môcť konečne v pohode behať po vonku 😉

martanko
autor
27. nov 2007

ahojte,tak konecne mame doma internet a zistujem ze vy sa uz dva mesiace vytesujete z nadherneho chlapceka 🙂))) tak vam zo srdiecka gratulujeme 😉

emjee
12. dec 2007

moni1412 • 17tt • Dnes o 13:19
Ahojte, chodia sem aj nejake mamicky alebo nastavajuce mamicky z BN? Byvam tu kratko a poznam tu malo ludi... Rada by som spoznala nejake tehulky alebo mamicky...

moni1412
12. dec 2007

to emjee: dik. Pokusala som sa nieco najst a nenasla som...

moni1412
14. dec 2007

To sem nechodia ziadne tehulky a mamicky z BN? 😨

petal
19. dec 2007

Ahojte. Ja byvam v BN dva roky, mam 8mesacnu dceru a zatial som sa tu s nikym nespriatelila. Moje dieta nechce byt v kociku ani v babyvaku, takze s nou chodim von iba ked je iste, ze bude spat a to vela mamiciek nestretnem. Odkial ste sa prestahovali do Bn. Ja som prisla zo Zvolena. Ak ste si vsimli, otvorili nove materske centrum pod gymnaziom, bola som sa tam pozriet,vyzera to tam celkom pekne, od januara sme prihlasene na cvicenie na fitloptach, tak uvidime ake to bude.

moni1412
20. dec 2007

petal:ahoj,ja som v BN skoro 3 mesiace. Pristahovala som sa z Hradista ( 12km od BN ), takze nie az tak daleko. Ale vsetky byvale spoluziacky su na VS a ja sa tu cele dni nudim, kedze som na PN. Kde byvas, ak smiem vediet. 🙂

petal
21. dec 2007

Ahojte. Byvam na Severe. Cez sviatky tu nebudem, cestujeme na stredne slovensko. Ozvem sa najskor po novom roku.

martanko
autor
26. dec 2007

ahojte, som rada, ze sa konecne nasli nejake mamicky z BN, co sem -tam kuknu aj na net, ja som sa tu tiez pristahovala pred dvoma rokmi a tuto temu som zalozila tusim niekedy zaciatkom roka, ale okrem Martinky sem nikdy nikto nenakukol 🙂 vyzera to tak,ze trpezlivost skutocen nieco prinasa 🙂)

matar
26. dec 2007

jejej, ahojte. som rada, že sa konečne bánovce trošku ozvali 🙂

marťanko ajooooooooooooooj 😀 konečne si sa zapojila 🙂 ja som ti aj skušala poslať nejaké mailiky s fotkami, ale neprechádzali mi 😢 pošli ešte raz adresu 😉

moni, aj ty scrapíkuješ? super 🙂

petal, je tam aj svičenie pre bábatká, alebo len pre samé mamičky? aj ja by som rada chodila s malým 😵

petal
27. dec 2007

Ahoj Matar. V centre je cvicenie pre maminy s babetkami na fitloptach a je to clelene do skupin podla veku dietata. My sme v skupine od 6-9 mesiacov. Podmienka je, aby sa nasli aspon tri deti. My sme uz tri, tak cakam, kedy sa ozvu, lebo este nebol upresneny cas cvicenia ale zacina sa po novom roku.

martanko
autor
27. dec 2007

aaaaaaaaaaaaaahojte Martinka s detusikmi, ste nadherni 🙂)) dufam ze ste zdravucki vsetci, my sme sa vcera vratili po dvoch tyzdnoch z Oravy, ale vobec sme si neuzili sneh a krasne pocasie, pretoze sme boli celi cas obaja s Adamkom chori 😝 .

petal to cvicenie s detmi vyzera zaujimavo, pojdem sa aj ja opytat, nech ma ten nas zazrak trochu zmenu 😉

matar
27. dec 2007

petal, tak to nebudeme v jednej skupine, škoda 😨 a nemáš náhodou nejaké číslo na niekoho z centra? ja by som s malým tiež chcela chodiť.
a nejdete niekto na detské plávanie?

marťanko, nikolka je už dlhšie chorá,tak sa pomaličky trápime.

moni1412
27. dec 2007

matar:aj ty si priaznivec scrapu, alebo digiscrapu? A do temy digiscrapbook nechodis? Nevidela som ta tam....
Ako sa vam paci v BN? Nie je tu vela miest, kam ist s malymi detickami, vsak? 😖

martanko
autor
27. dec 2007

moni jedine normalne a vhodne miesto na hranie pre mamicky s detmi je podla mna to nove detske ihrisko v hornych ozorovciach, nas Adamko sa tam vyhral aj dve hodiny a nemusela som sa bat, ze mi niekde odbehne, prejde ho auto, pripadne najde v piesku nieco, co by mu mohlo ublizit ... su tam aj stromy, takze cez leto tam nebude taky upek ako pri fontane .... len je to kociarom daleko ☹

matar: a co je Nikolke? Adamko mal dva tyzdne silnu chripku, tyzden mal 40-ky horucky a nakoniec druha doktorka na pohotovosti zistila, ze ta, u ktorej sme boli hned na zaciatku, mu zle stanovila diagnozu a dala mu uplne nanic atb 😠 takze sme sa vobec nemuseli tak dlho trapit ☹ dufam ze aj Nikolka skoro vyzdravie

matar
27. dec 2007

nikolke sa tiež vrátila chrípka, má už tretie anitibiotiká lebo má silný kašeľ ☹
v ozorovciach na ihrisku sme ešte neboli, ale videla som to tam a mohli by niečo také veru urobiť aj v meste. lenže tu to pubiši hned poničia 😠 ale ked domčo trošku podrastie, tak adamko bude mať nového malého kamaráta a budú spolu ničiť preliezky 😉

moni, digiscrap 🙂 ja som taký samouk, pár krát som sa v téme niečo spýtala, ale kedže som zo začiatku robila v programe paint.net, ktorý tam asi skoro nikto nepoužíva, tak som to vzdala a skušala som sama čo sa dá robiť. a teraz sa učím vo photoshope, tak tam nakukam častejšie a zbieram cenné info 😀 urobila som na vianoce pre babky kalendáre a tie mali ako darčeky u všetkých najvačší úspech, tak sa mi to oplatilo 😵

inak,ja som rodená bánovčanka, len som 9 rokov žila v blave. a pre deti je tu toho ozaj málo. našťastie ked som bola na materskej s nikolkou bolo nás dosť kamošiek tak sa program vždy našiel. teraz už su ale všetky baby spať v práci a ja jediná som pokračovala druhou materskou, tak bludim s kočíkom po meste a po sídlisku sama ☹ ale som rada, že tu konečne otvorili to materské centrum, len som sa tam ešte nedostala. ale chcem sa od januára nahlásiť aj ja na tu fit loptu, nech mám pohyb, lebo pri malom som straaaašne pribrala 😝

petal
27. dec 2007

Ahojte. Kontakt do materskeho centra som stratila. Ale mali vyveseny program aj na nastenkach pre mestskym uradom aj v Tescu na nastenke som ho videla. Matar a preco si sa vratila do bn, nie je ti smutno za ruchom blavy.

matar
27. dec 2007

už som to číselko našla, ale anita (tá baba) je cez sviatky v chorvátsku, tak až potom.

ja som si blav užila dosť 😀 vôbec nebanujem,že sme sa vrátili. mám tu kopu známych, celu rodinu (aj muž) a hlavne veľký byt bez hypotéky 😉 a môj muž dostal ešte ked sme boli v BA veľmi dobru pracovnu ponuku do trenčína, tak bollo rozhodnuté 🙂
a ty si sa sem privydala?

moni1412
28. dec 2007

matar:ja som tiez robila na Vianoce kalendarik, ale zatial len s nasimi zvieratkami 🙂 babo bude buduci rok 🙂

matar
28. dec 2007

tak to sa potom vyžiješ, ked tam už budeš dávať drobcove fotky 😵 a ku ktorému doktorovi chodiš?
ja som si už tvoj kalendárik pozrela 🙂
no práve sa mi zobudili deti, utekáááám

moni1412
28. dec 2007

aj ja tvoj. krasny 🙂 mas zlatuckych drobcov. Chodis k dr.Baskovi. A ty?
na to sa aj ja tesim 🙂 ale tie nase zvieratka mam tiez velmi rada. V BN mame len toho perzanka, ostatni su u rodicov. Kde byvas?