Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
12. jún 2008

motiilik preco ta smutna tvaricka? 😒

jani, to uz ides na matersku o tyzden?

u2jana
12. jún 2008

nastup na MD mam 13.7. ale pred tym si cerpam normalnu dovolenku... (16dni)
... takze mi to vychadza uz len tyzden v praci.

matar
12. jún 2008

jana, tak si uži posledné volno, kým sa ti narodí drobček a načerpaj veeeeľa síl 😉

marťanko, nemám, ved by ma tam museli priniesť žeriavom 😀

moni1412
12. jún 2008

no veru, janka..... len si poriadne oddychni. nevedela som preco mi to mata vravela pred narodenim maleho 😅 uz som pochopila.

mata co nozka?

martanko
autor
12. jún 2008

no mati, na BTV ma Anjelikovo na dnes naplanovanu servitkovu techniku s Matkou, tak som myslela, ze si to ty 😀 😉

jani to je super, ze uz budes mat klud, najma v tomto teple ...

motiilik
12. jún 2008

moni,to preto, tá tvár,lebo mi to nešlo otvoriť 😉 ale už je to OK 😎

veru jani,uži si ten relax,možno potom už ho tak lahko mať nebudeš 😀

martanko,dnes nenaháňate vedierko? 😀 ten tvoj malý beťár Ťa veru popreháňa riadne,ale aspom budeš mať super pôrod 🙂

mati,ako si na tom? 😒 dúfam,že nôžka je aspom trochu lepšia 😉 drž sa prosím Ťa a vylieč sa rýchlo 🙂

martanko
autor
12. jún 2008

motiilik, dnes sme chvalabohu od vodnych tokov daleko 😀 robila som Adamkovi sprievod na postu, kde si bol vymenit zreb Prasa v zite, ktory si kupil minule a vyhral 30,- Sk za dalsie prasata v zite, dnes vyhral 40,- Sk 😀 ak to takto pojde dalej bude mat lepsie prijmy ako tatino

motiilik
12. jún 2008

martanko,tak to teda hej 🙂 aj moja máva v tom žrebe šťastie,tiež vyhrá 30,-Sk,alebo aspom 10,-Sk,ale zakaždým niečo,nikdy tam nejde zbytočne 😎 nuž čo,darmo,deti majú väčšie šžstie ako my 😉

matar
12. jún 2008

aj nikoka na prasiatku vačšinou vyhráý vždy nejakú "obrovsku" sumu 😀
marťanko, no som to ja, len je to zrušené 😝 niekedy inokedy
noha nič moc, zajtra idem na kontrolu a uvidím čo mi povedia

motiilik
13. jún 2008

ahojte baby,čo ste dnes porábali? 😎 to je zas počasie,čo? 😠 keby nebol ten vietor,tak by bolo fajn 😒

dnes je tu nejak mrtvo 😀

moni1412
14. jún 2008

motiilik my sme boli vcera 2x vonku, este by som sla aj viac 🙂 len ocinkovi sa nechcelo, bol unaveny z prace. 😒 boli tu starki rozlucit sa s vnucikom, idu dnes na dovolenku... hehe, tym bude 🙂 dnes idete co? vyzera byt celkom fajn vonku

motiilik
14. jún 2008

moni,aj my sme boli včera skoro celý deň vonku,len ten vietor bol hrozný 😒 ale aj dnes ideme,von,ved by som sa asi zbláznila byť s nimi dvoma zavretá doma,porážka by bola istá 😀 júúúj tým tvojím starkým závidim,hneď by som šla aj ja niekam na dovolenku 😅 a kam idú?ak smiem vedieť 😉

matar
14. jún 2008

je aj ja už chcem ísť konečne s deťmi von ☹ už mi doma šibe 😝
a dufam, že na dovolenke už nebudem krívať 😕

motiilik
14. jún 2008

a kedy mati idete?....na dovolenku 🙂

moni1412
15. jún 2008

ozaj, mata vy idete do toho Chorvatska, vsak?

motiilik no, mali ist do Brazilie, ale nenaplnilo sa lietadlo, tak si nakoniec vybrali Turecko. Aj ja im zavidim 🙂 ale v dobrom. a prajem im hlavne nech si oddychnu, lebo v praci sa dost vynervuju 😒

motiilik
15. jún 2008

moni,veď aj ja im závidim v dobrom 🙂 aj ja by som rada šla niekam,ale asi tento rok to nebude možné 😒 ,hadam na rok

matar
15. jún 2008

my ideme posledný julovy tt do chorvátska. už sa neviem dočkať 🙂

moni1412
16. jún 2008

motiilik ved hej, nemyslela som to zle.... viem ze inak sa dovolenka ani zavidiet neda 😉 no, my tento rok asi len k jednym, druhym rodicom.... 🙂

motiilik
16. jún 2008

no tak to sme moni na tom asi rovnako 😀 ale nevadí,aj to je výlet,no nie? 😎

martanko
autor
17. jún 2008

caute maminy, ako sa mate?

mati, co robi noha? dufam, ze uz sa mas lepsie.

matar
17. jún 2008

čaute 🙂
noha už lepšie, ale včera som sa frajerka vybrala do obchodu a večer som potom kvílila, muž ma skoro zastrelil 😝 ale zlepšuje sa to. no musí- vo štvrtok ideme na jednu recepciu, nejakú nobl akciu veľkej stavebnej firmy, tak nech tam nejdem s barlami 😀 a v piatok má jedna moja kamoška zlatíčko 30-tku tak sa musím dať rýchlo do poraidku, nech môžem ísť žúrovať 😀

moni1412
17. jún 2008

mata len to neprezen s tym zurovanim, aby si si s nou zasa nieco neurobila 😀 😅

matar
17. jún 2008

ved ma donesúúúúú 😀 ale ja už v pohode prekrivkám, ved už som bola aj dnes s detmi vonku. len si ešte nedávam dlhé trate 😉

moni1412
17. jún 2008

ved som ta videla 🙂 som sa cudovala ze si to ty. vonku som ta este fakt necakala 😕 😉

martanko
autor
18. jún 2008

mata tak dobru zabavu a nech nozka vydrzi a hoji sa

matar
21. jún 2008

zábava bola supeeeeeeeeeeeeer, najskôr recepcia, potom predstavenie radošincov, večera, recepcia a koncert hammela. bolo to užasné, aj malý v pohode u maminy zaspal, tak sme mali pekný večer 🙂

martanko
autor
21. jún 2008

tak to je super 🙂) dobre to padne, ked moze clovek aspon obcas vypnut a ist sa niekam zabavit 😉

martanko
autor
23. jún 2008

no baby, minuly tyzden tu bolo strasne mrtvo 😀 hadam to bude tento tyzden lepsie 😉

moni1412
23. jún 2008

cau, martanko 🙂 ak sa mate?

martanko
autor
23. jún 2008

ahoj moni, dobre, len ja som dnes nejaka nemozna 🙄 len spat a spat 😉 ako ste sa mali cez vikend?