Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
23. jún 2008

ja mam dnes podobnu naladu. aj maly. chrni teraz na mne. ani do postielky sme nestihli dobehnut. ked to papanie je taaaak unavne 🙄
no, dalo sa 🤐

matar
24. jún 2008

ale čo to tu za náladu 😲 😀 aj vy zomierate z toho tepla? malý je mrzutý,nevie ani poriadne spať, no na nervy 🙄
baby ak bude pekne, ideme cez víkend na kupko- kto sa pridá???

motiilik
24. jún 2008

ahojte kočky 🙂 no je to otrasne teplo,že? 😠 júj,ten dážď v noci bol super,len keby tak neplieskalo 😅nejak je tu mrtvooooo 😀 čo dnes máte na pláne,a čo varíte?poraďte,mne už toho šibe 😀

moni1412
24. jún 2008

mata, hned by sme sli. ale neviem ci nepojdeme tento vikend zasa k nasim, vo vchode idu burat panel, teta nam poradila nech ideme, kvoli malemu. 😎 este ale nevieme isto.... ale ten dalsi ak bude pekne, letim hned.

motiilik nam nabalila svokra jedla a jedla.... tak ja zatial taketo starosti nemam. tu dietu si neskusala?

motiilik
24. jún 2008

moni veru nie 😅 po prvé mi bol manžel doma a pri nom sa nedá chudnúť a po druhé,som na ňu úplne zabudla 😕

a čo Vám dobr nabalila svokra?...daj inšpiráciu 😎

matar
24. jún 2008

ja som malému robila špenátové cestovinky a pre nás mamina robila langoše 😎 😀

moni1412
25. jún 2008

no nabalila nam rezniky a zemiakovy salat z oslavy, polievocku, potom v nedelu sme u nich varili hovädzie mäsko so sampinonovou omackou (vyyyborna 😀 ) - z cerstvych sampinonov.... a knedlou. okrem toho plno zakuskov, kolacikov, tortu, slane ... 🤐 este tam z kazdeho cosi je 🙂

motiilik
25. jún 2008

juuuuj moni,len nerob prosím Ťa chute 😀 a Ty si začala aj ditovať,alebo asi tak ako ja? 😎

motiilik
25. jún 2008

moni dietovať som mala na mysli 😀

moni1412
25. jún 2008

motiilik zacala som, tri dni pohoda.... potom odisiel manzel do toho Talianska, maleho akoby mi vymenili, stale mi plakal, nic som neporobila, potrebovala som sa nadopovat niecim co doda energiu, tak som s tym sekla. ale schudla som 2kg, zatial staci. mozno sa na nu este niekedy dam. inak dala sa, akurat som to vtedy nezvladla 😎 ocinko nam prisiel domov, maly zasa ako vymeneny.... 😀 asi mu chybal tatik.

krasulka
25. jún 2008

caute, som vas prisla kuknut ako si pekne rastiete,

evulik, motilik, ty asi este nevies novinku, cakame babetko 🙂

moni1412
25. jún 2008

cau krasulka 🙂

motiilik
25. jún 2008

ahojky krasulka/anulka/..nie nevedela som ju,ale teším sa s tebou...gratulujééééém 🙂 ....takže ste šťastný,že?...a všetko je Ok? 😎 ....a kedy máš prosím Ťa termín? 😉

moni,takto to bývalo aj u nás,jakmile mal prísť tata,tak bola jak 100 čertov a keď už konečne došiel,tak bola jak anjel...tie detičky to asi vycítia,že sa niečo deje 🙂

moni1412
25. jún 2008

motiilik, no, je to tak 😉 ale ja som potom ako blba... mi nechce manzel verit ze cely den nespal 😒 a s Murkom to iste.... ja by som ho ocesala, aj sa s nim zahrala, ale ked cely den zasa spi..... a ked pride Milos, culy..... no nechapem 😖

motiilik
25. jún 2008

moni,to jak na potvoru,že? 😉

moni1412
25. jún 2008

motiilik hmm 😉

motiilik
26. jún 2008

ahojte kočky...a zas dnes také vedro ☹ otras....včera ale aj dnes ráno bolo vonku tak super,a už je hic 😎

čo máte dnes na pláne? 😉

martanko
autor
26. jún 2008

motiilik palacinky a volakde sa zasit do chladku 😀

moni1412
26. jún 2008

vcera vecer bolo uplne najlepsie 😎 cez tu burku. ja s Murkom sme sa sice dost bali, ale prezili sme 😀 vzduch potom bol perfektny....

martanko aj u vas bol taky vietor, ci to len my tu mame take "vymozenosti" ?! Milos otvoril okno a skoro mu dala preplesk dvojmetrovy karton z nejakej krabice 😅 😉

krasulka
26. jún 2008

motilik dakujem. 🙂 termin mam okolo 21 februara, v utorok idem k dokimu tak budem vediet viac..ale tu je to slabota s lekarmi..19 augusta letime domov na 2 tyzdne takze uz sa tesim k Paaulovi. 🙂

motiilik
26. jún 2008

krasulka takže to budeš mať skoro na valentína,keby to tak bolo,tak maš úúúžasnýýý darček 🙂

no veru baby,včera ten vietor bol otrasny,ja so Sašou sme stáli v okne a pozerali,ako vylietajú smeti z koša a jaký je veru ten nápor...ale stálo to potom za to,potom bolo výýýborne a super sa dýchalo 😉

ja chcem zajtra robiť perky s lekvárom a grankom,to si dnes mala vymyslela... 😀

matar
27. jún 2008

motýlik, čakaj ma na obed 😀 😉

martanko
autor
27. jún 2008

moni ja som cez tu burku spala vyborne, aj maly, pocula som akurat, ze prsi, ale ziadna hroza sa na Strede nekonala

baby co by ste povedali na dalsie stretko, aby si Matka nepresilila nozku, mozme prist teraz my dvaja s Adamkom dolu na Dubnicku k vam 😉 len ja som presuvatelna iba ak bude trosku chladnejsie, v tych horucavach mi je zle 🙄

moni1412
27. jún 2008

martanko super napad 😀 😉 😵 my ideme od dnes az do pondelka prec.... az navecer prideme, lebo nam idu vo vchode jedny burat panel, tak kvoli malemu nam povedali.... zlati ludia 😵 tak ideme k nasim.
ale na nete sa stavim, dufam ze bude cas 😉

matar
27. jún 2008

marťanko, super nápad 🙂

martanko
autor
27. jún 2008

som rada , tak buduci tyzden sa dohodneme, my ideme v nedelu do Bojnic na Alenku v risi zazrakov, tak vam vsetkym prajem krasny vikend 🙂 😉

motiilik
28. jún 2008

ahojte kočky 🙂
mati,mohla si prísť....ale už by sa Ti aj tak neušlo,lebo malá to hltala doslova/žrala/jak keby o v živote nejedla 😀 ona to tak miluje

baby súhlasím aj ja s ďalším stretkom,bodlo by a bolo by to fajn si niekam aspom aj na malinovku,alebo zmrzku isť sadnuť,lebo budeme mať so sebou už aj naše staršie detičky,čo Vy na to? 😉

a dnes zase hic 😝 už od rána,no hrooooza 😀

matar
29. jún 2008

no ja už len s oboma detičkami, kedže su prazdniny a nikolku mám doma.
martanko, nevieš aká je to tá krčma čo je pred tržnicou (za sociálkou?)- videla som tam pieskovisko aj preliezky, ale nikdy som vnutri vo dvore nebola. tam by to nebolo dobre???

martanko
autor
29. jún 2008

mati fakt neviem, chodievame okolo, ale este sme tam tiez nikdy neboli, vidavam tam chodit akurat stredoskolakov, tak by sme vekovym priemerom s detmi hadam zapadli 😀

matar
29. jún 2008

no ved môžeme vyskušať a ked nebude dobre, tak sa presťahujeme inam. ale až neskôr, teraz dáme niekedy to stretko na dubničke- vo štvrtok som machrovala a išla s maminou do mesta a domov som ledva na tej nohe došla 🙄