• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
juj mati,tak to verím....len to ešte nepreháňaj....s tým stretkom je super nápad,aj ja musím prísťs oboma babami... :slight_smile: už len treba povedať kedy a kse a hotovo... :slight_smile:
30. jún 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme ešte zajtra posledné plávanie, potom sme už volní. ale nie cez víkend, to ideme do Galandie s deťurencami sa vyblázniť
1. júl 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte :slight_smile: konecne sa dostavam k netu.... myli sme tu blazinec. tri dni nam tu burali panel, tak sme boli u nasich, dalsie dni vonku a u kamosky.... upal som chytila riadny... tak vcera som bola ko..... poobede u Basku - inak . taku prazdnu cakaren som uz davno nezazila :grinning: na nakupy, zehlila som,.... nejak som nemala cas. stretko ste uz dohodli?
3. júl 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby, ja som z toho tepla uplne hotova :rolling_eyes: asi nechame to stretko na buduci tyzden, snad bude trochu lepsie...

ja som bola u BAsku dnes doobeda a tiez tam nebolo vela zien, asi su na dovolenkach :slight_smile:
3. júl 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko, aj ja som si myslela :grinning: ale sestricka, ze skor este nerozdelili mamicky babkam deticky :sweat_smile:
3. júl 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :angry:

nejak je tu mrtvoooooooooo :wink: nemyslíte? :wink: kam ste sa všetky podeli....asi na kupka,a na dovolenky :slight_smile:
tak si to užite :slight_smile:
5. júl 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme víkenovali v galante a boli sme sa kupať v galandii, tak som vás flákala :wink: ale bolo super, deťom a páčilo, dnes padli ako polená :grinning:
6. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez teraz prisli, boli sme u nasich na vikend, bol festival dychoviek v Hradisti :slight_smile: Deniskovi sa veeeelmi pacilo, miluje hudbu, ako jeho mamina :wink: zajtra sa ozvem, nevladzem :unamused:

mata vy to kedy idete na dovolenku?
6. júl 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, my sme vikendovali tradicne u babky :grinning: deturence mali na dvore napusteny velky bazen, takze stacilo sadnut si do tiena, vylozit nohy a tisko oddychovat :grinning:

moni zohnala si tie hrkalky na kociarik?
7. júl 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,nezoháňaj tie hrkálky,ja mám jedny a sú my zbytočné,na kočár ich nedám,lebo sa mi tam nedajú kam dať,takže by som Ti ich dala.... :slight_smile:
7. júl 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak uz mame prve sono kuk album, babovi bije srdiecko ostosest :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka tak to je super....a vedie Ti už o tom aj rodičia?...lebo Dáša sa ani nepochválila :sunglasses:
7. júl 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrkalky som nezohnala, v motyliku uz nemala take co by sa mi pacili a v luke uz take neberie, uz len samostatne hracky na kocik, tak som nakoniec kupila taku.

motiilik a ty uz neplanujes tretie? :wink:

krasulka no krasne :dizzy_face: gratulacia :grinning: pozerala som album :slight_smile:
8. júl 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,čooo?tretie?....niééééééééééé :confounded: my už nechceme tretie,takže ja všetku výbavú po deťoch rozpredávam,lebo to nemám kde skladovať :slight_smile:

no čo baby,kedy to stretko?....už ste si to rozmysleli? :wink:
8. júl 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motiilik :grinning: :grinning: :grinning:

stretko? aj ja cakam kedy to tu rozbehnete...teda debatu o nom :wink:
8. júl 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aj my máme nejaké tie hrkálky na kočiar, nekupuj to, ja ti dám, dominika to absolutne nezaujíma :confounded:
tento tt mám toho veľa, stretko asi nestihneme, zajtra idem s malou prvý krát k zubárovi, aj k logopedičke, lebo mi začala šušlať. a vo štvrtok mám chirurgiu a kaderníčku. v sobotu ideme malú zaviesť na prázdniny do nitry a asi sa tam zdržíme.
na dovolenku ideme posledný julový tt.
krasulka, jeeeeeee :dizzy_face:
8. júl 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasulka, aj ja sa pridavam ku gratulacii, len si davaj na seba pozor :wink:

matar aj ja mam tento tyzden rozbehany, dnes diabetologia, vo stvrtok sono a este volaktory den zavaranie u babky :grinning: chodte sa v Nitre pozriet s detusikmi do parku pod hrad, su tam v ohrade daniele a je tam aj mala zvieracia farma, nasmu drobcovi sa tam neskutocne paci :wink: nikolke drzime palce, nech Vam navsteva zubara dopadne dobre
8. júl 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky dakujem spm za toho obrazka vytesovala elu noc :grinning: :grinning: :grinning:

motiilik jasne ze vedia :slight_smile:
8. júl 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je OK......ja len,že sa nepochválili,ani Dáša ani mamina,keď som s ňou....inak gratulujem aj ja a pozerala som si aj ja fotky... :slight_smile:
8. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka hehe to verim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som mala prvu fotku az v 28tt a tiez som sa tak strasne z nej tesila :slight_smile: tak ti verim ake to musi byt krasne na zaciatku tehu :wink:
9. júl 2008 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme doteraz prvé foto z domčovho sona v izbe v rámiku :dizzy_face: škoda že pri nikolke sa ešte fotky nedávali

u zubára v pohode, malá bola zlatá, zubky ma pekné :sunglasses:
9. júl 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka, u ktoreho zubara ste boli? ja chcem zobrat zajtra malu k Blaškovej. No neviem, či ju zoberie.
9. júl 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty boli sme u Lukáča, ale vraj už neberie nových apacientov, nám sa ho podarilo ukecať preto, lebo sme tam uplne celá rodina a ja som napríklad v živote u iného zubára nebola uplne od malička :wink:
11. júl 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, v BN uz asi nikto neberie novych. fakt nechapem kde ludia maju chodit :unamused: ja som sa dostala k mojej len po znamosti :confounded:
13. júl 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo bude s tým stretkom?
14. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Matka nevies, ake ma byt tento tyzden pocasie? ci bude pekne, ale cely tyzden uprsano? aby sme to mohli nejako naplanovat :wink:
14. júl 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko, má byť vraj škaredo :rolling_eyes:
14. júl 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, bud nam nepraje pocasie alebo plany :unamused: ved raz to snad vyjde :wink: este do martankovho porodu :grinning:
14. júl 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, nejako to tu flákate :angry: :grinning: my v piatok odchádzame na dovolenku a potom teda beriem to stretko do ruk ja :wink:
21. júl 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, neflakame.... my sme mysleli ze si uz prec. :unamused: :confused:
21. júl 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok