Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

Ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂
motiilik
30. jún 2008
juj mati,tak to verím....len to ešte nepreháňaj....s tým stretkom je super nápad,aj ja musím prísťs oboma babami... 🙂 už len treba povedať kedy a kse a hotovo... 🙂
matar
1. júl 2008
my máme ešte zajtra posledné plávanie, potom sme už volní. ale nie cez víkend, to ideme do Galandie s deťurencami sa vyblázniť
moni1412
3. júl 2008
🙂 ahojte 🙂 konecne sa dostavam k netu.... myli sme tu blazinec. tri dni nam tu burali panel, tak sme boli u nasich, dalsie dni vonku a u kamosky.... upal som chytila riadny... tak vcera som bola ko..... poobede u Basku - inak . taku prazdnu cakaren som uz davno nezazila 😃 na nakupy, zehlila som,.... nejak som nemala cas. stretko ste uz dohodli?
martankoautor
3. júl 2008
caute baby, ja som z toho tepla uplne hotova 8-( asi nechame to stretko na buduci tyzden, snad bude trochu lepsie...

ja som bola u BAsku dnes doobeda a tiez tam nebolo vela zien, asi su na dovolenkach 🙂
moni1412
3. júl 2008
martanko, aj ja som si myslela 😃 ale sestricka, ze skor este nerozdelili mamicky babkam deticky :-N
motiilik
5. júl 2008
ahojte babenky ]-(

nejak je tu mrtvoooooooooo 😉 nemyslíte? 😉 kam ste sa všetky podeli....asi na kupka,a na dovolenky 🙂
tak si to užite 🙂
matar
6. júl 2008
ahojte, my sme víkenovali v galante a boli sme sa kupať v galandii, tak som vás flákala 😉 ale bolo super, deťom a páčilo, dnes padli ako polená 😃
moni1412
6. júl 2008
my sme tiez teraz prisli, boli sme u nasich na vikend, bol festival dychoviek v Hradisti 🙂 Deniskovi sa veeeelmi pacilo, miluje hudbu, ako jeho mamina 😉 zajtra sa ozvem, nevladzem :-|

mata vy to kedy idete na dovolenku?
martankoautor
7. júl 2008
ahojte, my sme vikendovali tradicne u babky 😃 deturence mali na dvore napusteny velky bazen, takze stacilo sadnut si do tiena, vylozit nohy a tisko oddychovat 😃

moni zohnala si tie hrkalky na kociarik?
motiilik
7. júl 2008
moni,nezoháňaj tie hrkálky,ja mám jedny a sú my zbytočné,na kočár ich nedám,lebo sa mi tam nedajú kam dať,takže by som Ti ich dala.... 🙂
krasulka
7. júl 2008
ahojte zienky, tak uz mame prve sono kuk album, babovi bije srdiecko ostosest 😃 😃 😃
motiilik
7. júl 2008
krasulka tak to je super....a vedie Ti už o tom aj rodičia?...lebo Dáša sa ani nepochválila 😎
moni1412
8. júl 2008
hrkalky som nezohnala, v motyliku uz nemala take co by sa mi pacili a v luke uz take neberie, uz len samostatne hracky na kocik, tak som nakoniec kupila taku.

motiilik a ty uz neplanujes tretie? 😉

krasulka no krasne x-) gratulacia 😃 pozerala som album 🙂
motiilik
8. júl 2008
moni,čooo?tretie?....niééééééééééé :-S my už nechceme tretie,takže ja všetku výbavú po deťoch rozpredávam,lebo to nemám kde skladovať 🙂

no čo baby,kedy to stretko?....už ste si to rozmysleli? 😉
moni1412
8. júl 2008
motiilik 😃 😃 😃

stretko? aj ja cakam kedy to tu rozbehnete...teda debatu o nom 😉
matar
8. júl 2008
moni, aj my máme nejaké tie hrkálky na kočiar, nekupuj to, ja ti dám, dominika to absolutne nezaujíma :-S
tento tt mám toho veľa, stretko asi nestihneme, zajtra idem s malou prvý krát k zubárovi, aj k logopedičke, lebo mi začala šušlať. a vo štvrtok mám chirurgiu a kaderníčku. v sobotu ideme malú zaviesť na prázdniny do nitry a asi sa tam zdržíme.
na dovolenku ideme posledný julový tt.
krasulka, jeeeeeee x-)
martankoautor
8. júl 2008
krasulka, aj ja sa pridavam ku gratulacii, len si davaj na seba pozor 😉

matar aj ja mam tento tyzden rozbehany, dnes diabetologia, vo stvrtok sono a este volaktory den zavaranie u babky 😃 chodte sa v Nitre pozriet s detusikmi do parku pod hrad, su tam v ohrade daniele a je tam aj mala zvieracia farma, nasmu drobcovi sa tam neskutocne paci 😉 nikolke drzime palce, nech Vam navsteva zubara dopadne dobre
krasulka
8. júl 2008
zienky dakujem spm za toho obrazka vytesovala elu noc 😃 😃 😃

motiilik jasne ze vedia 🙂
motiilik
8. júl 2008
tak je OK......ja len,že sa nepochválili,ani Dáša ani mamina,keď som s ňou....inak gratulujem aj ja a pozerala som si aj ja fotky... 🙂
moni1412
9. júl 2008
krasulka hehe to verim x-) x-) x-) ja som mala prvu fotku az v 28tt a tiez som sa tak strasne z nej tesila 🙂 tak ti verim ake to musi byt krasne na zaciatku tehu 😉
matar
9. júl 2008
my máme doteraz prvé foto z domčovho sona v izbe v rámiku x-) škoda že pri nikolke sa ešte fotky nedávali

u zubára v pohode, malá bola zlatá, zubky ma pekné 😎
naty21
9. júl 2008
maťka, u ktoreho zubara ste boli? ja chcem zobrat zajtra malu k Blaškovej. No neviem, či ju zoberie.
matar
11. júl 2008
naty boli sme u Lukáča, ale vraj už neberie nových apacientov, nám sa ho podarilo ukecať preto, lebo sme tam uplne celá rodina a ja som napríklad v živote u iného zubára nebola uplne od malička 😉
moni1412
13. júl 2008
mata, v BN uz asi nikto neberie novych. fakt nechapem kde ludia maju chodit :-| ja som sa dostala k mojej len po znamosti :-S
matar
14. júl 2008
baby a čo bude s tým stretkom?
martankoautor
14. júl 2008
Matka nevies, ake ma byt tento tyzden pocasie? ci bude pekne, ale cely tyzden uprsano? aby sme to mohli nejako naplanovat 😉
matar
14. júl 2008
martanko, má byť vraj škaredo 8-(
moni1412
14. júl 2008
no teda, bud nam nepraje pocasie alebo plany :-| ved raz to snad vyjde 😉 este do martankovho porodu 😃
matar
21. júl 2008
teda, nejako to tu flákate ]-( 😃 my v piatok odchádzame na dovolenku a potom teda beriem to stretko do ruk ja 😉
moni1412
21. júl 2008
mata, neflakame.... my sme mysleli ze si uz prec. :-| =-)