• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
mata vcera super, aj ked mal este teplotku trochu..... z ockovania. ale v poho, jemu to bolo smiesne aj pri 39 stupnoch... sranda s nim :grinning:
no veru by sme sa mohli, mozno vydrzi, co ty vies ako ta prekvapi :wink: zlaty je Dominik..... chutnucky :slight_smile: zachvilku budete mat oslavu, ako pozeram :wink:
15. aug 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, už máme objednanu tortu. :slight_smile: no ale domčo ma asi neprekvapí :stuck_out_tongue_closed_eyes: on v tom kočiari nebude a nebude. len beháme- bude z neho olympionik :wink:
15. aug 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, ako to stretko? motýlik je teraz na dovolenke, tak ju asi počkáme,nie?
marťanko ako sa ti darí? fazuľka poslúcha?
17. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute maminy, kludne pockame na motylika aj horalku :wink:

matar nase fazuliatko mi uplne nekrestansky okopava vsetky vnutornosti a mam pocit, ze si uz pomaly preraza cestu von :grinning:

ikke nevies, ako sa dari horalke a jej drobcekovi? verim, ze su v poriadku
17. aug 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...ja som domáááááááááááááááááááá.....len som mala niečo s netom,tak som tu nebola...no tak kedy to stretko?????? :slight_smile:
17. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja v utorok a vo stvrtok nemozem, to mam behacky po doktoroch :unamused:
17. aug 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja idem aj zajtra do mesta....ak by to nebolo na rýýýýchlo...inak nemám zatial nič....takže ja sa prispôsobim.... :wink:
17. aug 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby- nemáte náhodou niekto rodinu alebo dobrého známeho v Uhrovci??????? súrne
17. aug 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mati...býva mi tam kamoška...prečo????
17. aug 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak môžem pomôcť tak len napíš... :wink:
17. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motílik IP
17. aug 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ma pockajte, skutocne asi nakoniec pridem vo stvrtok rano na banovsku polikliniku na poradnu, tak ci tak mi tam musia vypisat matersku a tak ci tak sa tam mam do 3 dni hlasit :wink:
Dnes ma pustili z Kramarov, pozajtra vecer asi cestujem do BN.

Ak date vo stvrtok stretko dakde na namesti, skusim(e) tam byt :slight_smile:

A teraz idem radsej do vodorovna.
18. aug 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
horalka to je super, ze ta pustili domov a babulko sa pekne drzi v brusku
18. aug 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru horalka,som rada aj ja,že si už doma a budeš na stretku,myslím,že počkáme baby,nie???? :slight_smile:
aj tak ešte nepadol termín.....len aby to aj ostatným vyhovovalo,ja môžem hoci kedy.... :wink:
18. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem vo stvrtok do poradne, takze zo mna nic, a co takto piatok doobeda, malo by byt aj pekne pocasie
18. aug 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak dohodnite a ja sa prispôsobím, teraz nemáme nič
19. aug 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem aj v piatok. Niekde na námestí. Doobeda? Napíšte čas a presné miesto :wink:
19. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matar mozme ist do toho woodpubu, co si spominala, minule som tadial prechadzala a ja tam fajn - chladocek a klud doobeda, takze sa da v pohode posediet, alebo dajte iny navrh a hlavne o kolkej :slight_smile:
19. aug 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
woodpub je kde?
19. aug 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka to je hned ako ideš na tržnicu (nie od námestia ale z druhej strany). je tam pieskovisko pre deti, tak mám čím nikolku zamestnať :wink:
tak zatial sa môžeme dohodnuť na piatok. ale o kolkej vám to vyhovuje???
19. aug 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vedla synagogy? To beriem, to bude este mensi pocet krokov :slight_smile: Cas dajte aky chcete, ja sa prisposobim :sweat_smile:
19. aug 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co tak o desiatej, moni, moze byt?
19. aug 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v piatok o 10. vo woode? skusime sa dostavit
19. aug 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ak sa nic necakane nestane, budem tam :dizzy_face:
19. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tešííím
19. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marťanko, dufam,že berieš aj adamka, hej? a evi, ty zober sašku, nech sa nikolka má s kým hrať :slight_smile:
21. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati no jasne, kde by som to nase vajco nechala :grinning: len dufam, ze nebude opalovat vase baby, on je na starsie :grinning:
22. aug 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde sa flákate, haaa? stretko bolo fajn, Denisko je nádherné a dobručkééééé bábo (škoda, že si domčo z neho nezobral príklad :confounded: )
23. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata vdaka :slight_smile: ale ved sa uz aj my pripravujeme na to ze zacnu aj horsie casy :grinning: (naivne dufame ze nie, ale sme realisti :sweat_smile: ) Dominik je zlatunky.... usmievavy drobcek. a velmi peknucky, podoba sa na teba :wink: no a Nikolka je uzasnaaaa :dizzy_face:

martanko Adamko - to je tiez zlaty drobcek...... mate krasne deticky, baby :slight_smile: a stretko bolo ozaj fajn....

my sme dnes tak pracovne - upratovanie a tak. no a ked sme vysli o 6.vecer von, zacalo prsat, ako zvycajne ked sa rozhodneme ist von. :unamused: tak sme mali prechadzku od parkoviska tesca za auta do tesca a naspät :grinning:
23. aug 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby aj ja dakujem za stretko, bolo super :slight_smile: a deturence su vsetky uzasne, kazde svojim nadhernym sposobom :slight_smile:
24. aug 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok