Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
15. aug 2008

mata vcera super, aj ked mal este teplotku trochu..... z ockovania. ale v poho, jemu to bolo smiesne aj pri 39 stupnoch... sranda s nim 😀
no veru by sme sa mohli, mozno vydrzi, co ty vies ako ta prekvapi 😉 zlaty je Dominik..... chutnucky 🙂 zachvilku budete mat oslavu, ako pozeram 😉

matar
15. aug 2008

nooo, už máme objednanu tortu. 🙂 no ale domčo ma asi neprekvapí 😝 on v tom kočiari nebude a nebude. len beháme- bude z neho olympionik 😉

matar
17. aug 2008

tak baby, ako to stretko? motýlik je teraz na dovolenke, tak ju asi počkáme,nie?
marťanko ako sa ti darí? fazuľka poslúcha?

martanko
autor
17. aug 2008

caute maminy, kludne pockame na motylika aj horalku 😉

matar nase fazuliatko mi uplne nekrestansky okopava vsetky vnutornosti a mam pocit, ze si uz pomaly preraza cestu von 😀

ikke nevies, ako sa dari horalke a jej drobcekovi? verim, ze su v poriadku

motiilik
17. aug 2008

ahojte kočky...ja som domáááááááááááááááááááá.....len som mala niečo s netom,tak som tu nebola...no tak kedy to stretko?????? 🙂

martanko
autor
17. aug 2008

no ja v utorok a vo stvrtok nemozem, to mam behacky po doktoroch 😒

motiilik
17. aug 2008

ahojte...ja idem aj zajtra do mesta....ak by to nebolo na rýýýýchlo...inak nemám zatial nič....takže ja sa prispôsobim.... 😉

matar
17. aug 2008

baby- nemáte náhodou niekto rodinu alebo dobrého známeho v Uhrovci??????? súrne

motiilik
17. aug 2008

ahoj mati...býva mi tam kamoška...prečo????

motiilik
17. aug 2008

ak môžem pomôcť tak len napíš... 😉

matar
17. aug 2008

motílik IP

horalka777
18. aug 2008

Uz ma pockajte, skutocne asi nakoniec pridem vo stvrtok rano na banovsku polikliniku na poradnu, tak ci tak mi tam musia vypisat matersku a tak ci tak sa tam mam do 3 dni hlasit 😉
Dnes ma pustili z Kramarov, pozajtra vecer asi cestujem do BN.

Ak date vo stvrtok stretko dakde na namesti, skusim(e) tam byt 🙂

A teraz idem radsej do vodorovna.

martanko
autor
18. aug 2008

horalka to je super, ze ta pustili domov a babulko sa pekne drzi v brusku

motiilik
18. aug 2008

veru horalka,som rada aj ja,že si už doma a budeš na stretku,myslím,že počkáme baby,nie???? 🙂
aj tak ešte nepadol termín.....len aby to aj ostatným vyhovovalo,ja môžem hoci kedy.... 😉

martanko
autor
18. aug 2008

ja idem vo stvrtok do poradne, takze zo mna nic, a co takto piatok doobeda, malo by byt aj pekne pocasie

matar
19. aug 2008

baby tak dohodnite a ja sa prispôsobím, teraz nemáme nič

horalka777
19. aug 2008

Môžem aj v piatok. Niekde na námestí. Doobeda? Napíšte čas a presné miesto 😉

martanko
autor
19. aug 2008

matar mozme ist do toho woodpubu, co si spominala, minule som tadial prechadzala a ja tam fajn - chladocek a klud doobeda, takze sa da v pohode posediet, alebo dajte iny navrh a hlavne o kolkej 🙂

horalka777
19. aug 2008

woodpub je kde?

matar
19. aug 2008

horalka to je hned ako ideš na tržnicu (nie od námestia ale z druhej strany). je tam pieskovisko pre deti, tak mám čím nikolku zamestnať 😉
tak zatial sa môžeme dohodnuť na piatok. ale o kolkej vám to vyhovuje???

horalka777
19. aug 2008

Vedla synagogy? To beriem, to bude este mensi pocet krokov 🙂 Cas dajte aky chcete, ja sa prisposobim 😅

martanko
autor
19. aug 2008

co tak o desiatej, moni, moze byt?

moni1412
19. aug 2008

tak v piatok o 10. vo woode? skusime sa dostavit

horalka777
19. aug 2008

ok, ak sa nic necakane nestane, budem tam 😵

matar
19. aug 2008

ok, tešííím

matar
21. aug 2008

marťanko, dufam,že berieš aj adamka, hej? a evi, ty zober sašku, nech sa nikolka má s kým hrať 🙂

martanko
autor
22. aug 2008

mati no jasne, kde by som to nase vajco nechala 😀 len dufam, ze nebude opalovat vase baby, on je na starsie 😀

matar
23. aug 2008

no kde sa flákate, haaa? stretko bolo fajn, Denisko je nádherné a dobručkééééé bábo (škoda, že si domčo z neho nezobral príklad 😖 )

moni1412
23. aug 2008

mata vdaka 🙂 ale ved sa uz aj my pripravujeme na to ze zacnu aj horsie casy 😀 (naivne dufame ze nie, ale sme realisti 😅 ) Dominik je zlatunky.... usmievavy drobcek. a velmi peknucky, podoba sa na teba 😉 no a Nikolka je uzasnaaaa 😵

martanko Adamko - to je tiez zlaty drobcek...... mate krasne deticky, baby 🙂 a stretko bolo ozaj fajn....

my sme dnes tak pracovne - upratovanie a tak. no a ked sme vysli o 6.vecer von, zacalo prsat, ako zvycajne ked sa rozhodneme ist von. 😒 tak sme mali prechadzku od parkoviska tesca za auta do tesca a naspät 😀

martanko
autor
24. aug 2008

baby aj ja dakujem za stretko, bolo super 🙂 a deturence su vsetky uzasne, kazde svojim nadhernym sposobom 🙂