Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
29. aug 2008

tak ja vám držím palce, nech vám ju netreba. ja som potrebovala pri oboch, s dominikom sme 1,5 mesiaca fungovali len tak, potom som už nevládala a vzdala som to. ale vy to budete mať v pohode 😉

ededik
31. aug 2008

Moni, dosť dlho sme sa snažili, preto som do bábätiek z bn nechodila...ale čítala som Vás... 🙂
Matar, o tom dome som sa dopočula nedávno, máš ale pravdu - bolo by to strašne veľa roboty...a ten stav nie je vyhovujúci na okamžité bývanie...
Tak holky pekný zvyšok predl. víkendíku... 😀

moni1412
31. aug 2008

ededik to neva, aj ako snazilka si sem mohla chodit. je nas tu malicko z BN .... 😒 tak sme radi ze pribudaju nove tvare 🙂 a ako tehu? nemas problemy, dufam........ 😉 mena mate vybrate?

martanko
autor
1. sep 2008

matka prosim ta, davala si Nikolku hned od zaciatku do skolky na cely den? nas Adko zajtra prvykrat nastupuje 😀 a som zvedava, ako to zvladneme 😕

matar
1. sep 2008

martnako, my sme pol roka skušali najskôr tak, že bola týžden len na hodinu, potom na tri a tri mesiace chodila na doobedie a ked šli deti spať, ona šla domov. a od septembra, ked sa narodil domiik zostávala už na celý den.
neboj adamko si zvykne. s nikolkou našťastie nebol problém, plačkala prvé dva dni ( a ja s nou) a potom už pohoda

ededik, ten dom je skvelý ale brutal cena a roboty do nekonečna. ale ak budeš o niečom zaujímavom vedieť, tak sa ozvi 😉

a čo je s motýlikom??? musím ju vonku odchytiť

martanko
autor
1. sep 2008

mati diky za radu, tu na Strede chcu, aby hned chodil na cely den, ale tiez ho chcem aspon prve tyzdne davat len do dvanastej a buvat si ho dam doma, zda sa mi to moc, nechat ho tam hned prvy den od osmej do druhej, vsak uvidime, ako sa mu bude pacit. i ked by mi aj bodlo, keby chcel ostat aj buvat, lebo uz musim chodit dvakrat do tyzdna na ctg do nemocky a tam robia az od jednej 🙄

horalka ako sa drzite? co drobcek? robi ti v bruchu kotrmelce tak ako ta nasa akrobatka? 😀

horalka777
1. sep 2008

Jasne, dnes doobeda babo skoro skoplo vankus, co som mala pred bruchom, z postele na zem 😀
Zatial nevystrkuje nastastie ani ruky ani nohy, zdrzujeme ho ako sa len da 😎

Baby, ta 1 povinna profylaxia, ktoru musi absolvovat otec, ak chce byt pri porode, to staci prist hociktory stvrtok na obed a oni ho uz vezmu do parady? 😅 Co to vlastne je, nejake teoreticke poucenie? 😕

moni1412
1. sep 2008

horalka.. ta priprava byva prvy stvrtok v mesiaci o 12h pre oteckov 🙂

martanko
autor
1. sep 2008

no horalka to aby ste uz tento stvrtok bezali na pripravu, aby ste ju vobec stihlii 😀 nasa mala sa okolo polnoci hrala v bruchu na pracku, hadam krutila aj zaludkom a dalsimi organmi 😀

moni ako ste vikendovali? taketo dlhe vikendy by mali byvat castejsie

horalka777
2. sep 2008

uff, tak to stihame doslova na poslednu chvilku.. Esteze sme sa zrovna tento stvrtok chystali 😅

moni1412
2. sep 2008

martanko pracovne, trochu sme si aj oddychli 😉 mas pravdu, mohli by byt castejsie 🙂 vy sa na pripravu nechystate?

martanko
autor
2. sep 2008

no ja som aj mala dobry umysel aspon dvakrat sa tam ukazat, ale uz to asi nestihnem, teraz vo stvrtok mam na obed sono aj poradnu u primara Majercika a na buduci tyzden nam maju prist namontovat konecne tie okna, tak dufam, ze malinka este chvilku vnutri vydrzi, inak sa uz tlaci von ako opreteky 😀 ozaj dnes rano sme isli prvykrat s Adamkom do skolky, maly to zvladol fantasticky, my s Lubkom sme na tom boli emocionalne trochu horsie 😀 tak som zvedava, ako sa mu prvy den pacilo, dnes ho nechame len doobeda, takze zachvilku ho uz mam doma, je to hrozny nezvyk, byt zrazu bez neho, nemyslim na nic ine, len co asi robi a ci je v poriadku 🙄

ededik
2. sep 2008

Matarko, zatiaľ sa iné domčeky nepredávajú - aspoň o žiadnom ďalšom neviem...Ale v Uhrovci sa dobre býva, my sme hneď pod lesom... 😀

Moni, mená by aj boli...ale čo čakám, to ani v najmenšom netuším.... 😒

moni1412
2. sep 2008

martanko a s manzelom nejdes na pripravu? ci si bola pred narodenim Adamka? Majercika? on zastupuje Baska? v keho ambulancii? ci kto zastupuje oficialne?

ededik a nechcete, ci sa este nepodarilo zostit co cakate?

martanko
autor
2. sep 2008

moni neviem kto zastupuje Baska, kym ma dovolenku, ale dohodol mi s doktorom Majercikom, ze mi tento stvrtok spravi tu na Zornici sono aj poradnu, aby som nemusela behat k inym doktorom a vyckavat, s cim som maximalne spokojna 🙂

moni1412
2. sep 2008

martanko to ti verim 😀

ededik
2. sep 2008

Neviem....už to chcem strašne vedieť.....!!!!!!
Proste nám to nepovedal, že až v 7mom alebo 8mom mesiaci mi to povie... 😒

moni1412
2. sep 2008

ededik preco???? 😒 v 20.tt to uz väcsinou vidia 🙂

ededik
2. sep 2008

O tomto pánovi dr je známe, že nepovie, kým si nie je istý.... 😀
Neva, zatiaľ nakupujem krémové a také neutrálne farby.....
Najbližšiu poradnu mám 08.09...tak dúfam....že to už bude vidieť....

moni1412
2. sep 2008

ededik lebo som v nemocke lezala s dvomi od vasho pana dr.... a tie vedeli, uz asi od 20.tt 🙂 asi mate hanblivceka v brusku 😀

ededik
3. sep 2008

Aha, ale potom nie od neho ... či ??? No už 8.9. budem neoblomnááááá !!!!!
Babenky a kde chodievate s detičkami ?? Navštevujete mat. centrum, prípadne plav. kurz ???

matar
3. sep 2008

ededik, my chodievame občas do anjelikova a na plávaní nám v stredu začína 4.kurz 🙂
a ten les ti závidím a spolieham na teba, že niečo zoženieš aj nám 😉
horalka s marťankom vy sa držte, ešte aspon cvhílku 🙂

moni1412
3. sep 2008

ededik no, od neho 😀

my sa s malym chystame na plavecky kurz, no akosi mi neodpisuju kedy zacinaju...... a na stranke to nie je.... tak uvidiem kedy zacneme 😉

horalka777
3. sep 2008

...matar, este aspon 2 tyzdne, ze 🙂

moni1412
3. sep 2008

horalka v ktorom si tt? neplati ten co mas tu uvedeny? myslim ze si cosi spominala na stretku, ale uz neviem

horalka777
3. sep 2008

moni podla UZ som od zaciatku o 2 tt menej, takze teraz cca 36 😅

martanko
autor
3. sep 2008

horalka no veru, nam pridu buduci tyzden menit tie okna, ale uz nech sa deje co sa deje, hlavne nech mame rychly a bezproblemovy porod 😀

martanko
autor
3. sep 2008

mati ako zvladla Nikolka po prazdninach skolku?

matar
4. sep 2008

martanko,nikolka zatial v pohode, aj ked má nové učiteľky. ja myslím že tie pred tým boli lepšie, ale hlavne že malá je zatial spokojná. uvidíme ako dalej.
moni, musíš tej babe z plávania zavoalť osobne. a nové kurzy začínaju najbližšiu stredu, aj my ideme. alebo sa tam chod v stredu osobne spýtať- od 9-12 hod.

moni1412
4. sep 2008

mata vies co, jednej kamoske napisala..... ja nechcem ist na tento hned prvy.... pockame si na dalsie.
vy uz zacinate 4.??? 🙂 fiha.....