Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
4. sep 2008

mati tak to uz musi byt Domco maly potapac 😀 ako si zvladla minuly rok prve Nikolkine dni v skolke? ja som s nervami v koncoch, maly rano vyvadza ako o zivot ☹

martanko
autor
4. sep 2008

horalka ako sa drzime? idete dnes na tu pripravu? napis vecer, co si sa tam dozvedela, nech som aj ja mudrejsia 😀

matar
4. sep 2008

prvé dni ked bola nikolka v škôlke som bola tiež ešte tehu, a kým tam bola na tých pár hodín, tak som chodila nervozna ako pes a stále kukala na hodiny, kedy pre nu môžem ísť. a od septenbra minulého roku ked tam už aj spinkala som bola v pôrodnici, potom sme ju nechali na týžden doma aby si užila malého a potom to už bolo v pohode a ja som ani nevedela ako ten čas prešiel pri domčovi 🙂

martanko
autor
5. sep 2008

mati no to ti verim, aj ja sa od rana, ci je Adko v skolke, neviem do nicoho pustit, stale myslim, co robi a ci je spokojny, ale dnes uz to bolo fajn, rano isiel pekne sam do triedy a ked sa narodi babulko tak to bude letiet este rychlejsie

horalka vcera som bola v poradni aj na sone, zatial by som nemala prudko zarodit 🙂 , ako povedal pan doktor, takze tyzden este hadam vydrzime 😀 aka bola priprava v nemocke?

ededik
5. sep 2008

Ahojte bambuľky,
odkedy sa chodieva na tie prípravy do nemocky ??? Ešte mám čas ???

martanko
autor
5. sep 2008

ededik, uz mozes zacat chodit, odporuca sa od 24. tt, je to len na tvojom rozhodnuti

ededik
5. sep 2008

Ok... tak začnem.. 😀

martanko
autor
6. sep 2008

horalka, co je s tebou? hadam si nam uz neporodila 😀

matar
7. sep 2008

hádam sa nám ešte horalka nerozpadla 😲
marťanko a ty to s robotou tiež neprehánaj 😉 aj ja som včera umývala okná, blééé 😝

martanko
autor
7. sep 2008

mati vsak sa mi to ani prehanat neda, mala ma uz dolu strasne tlaciiiiiiiiiii, ledva chodim a dost mi tvrdne brusko, tak sa motam len tak pianko, akurat maly je dnes nejaky soplavy a ma trochu chytene hrdielko, snad z tych rannych placov vo skolke, takze ho minimalne zajtra necham doma 😒

nejako nam tu pokulhava komunikacia 😀 motiilik sa strasne davno neozvala a aj horalka mlci ..... 😕

matar
7. sep 2008

no teraz bude najhoršie to, že ti začne domov adamko nosiť choroby zo škôlky, práve ked bude mimi. ja som aj preto dala nikol do škôlky hned ako sme zistili že som tehu a to najhoršie ponosila kým sa malý narodil. ale len ho dopuj vitaminkami (mi fičíme na martankoch a aktimele), zatial je všetko v pohode.

motýlika musím vonku odchytiť čo je s nou. ale čo horalka???

martanko
autor
7. sep 2008

mati dnes som mu v lekarni kupila sirup a poradila mi tam pani aj Prevenar, take cmulacie pastilky na zlepsenie imunity, actimel mi maly pit nechce, ale tiez mu zacnem kupovat martankov, hadam to nejako zvladneme bez toho, aby bola malinka moc chorlava

moni1412
7. sep 2008

ahojte, horalku som dnes videla na omsi.... 🙂 a vyzerala este 2v1 😉

horalka777
7. sep 2008

Moni, bola si na osmu? 😉

horalka777
7. sep 2008

Zeny, nepanikarte, ja som len proste nebola na PC 4 dni, mali sme doma rusno, mama mala 70tku a navyse rodinna stretavka a tak.
A dnes vecer som este stihla ist aj na Radosincov 😅

horalka777
7. sep 2008

Martanko, na priprave bol aj muz, farebne splyval so zelenou omietkou na porodnej sale, takze netusim, ako to cele dopadne 🤐 😀 Ale slubil, ze sa aspon pokusi prist k porodu 😕

horalka777
7. sep 2008

Na poradni som sa dozvedela, ze este minimalne tyzden nerodim a potom sa uvidi.
Chodim jak stara babka, panvove klby strajkuju, babo uz poriadne kleslo do panvy, vraj zatial ok... 😵

martanko
autor
7. sep 2008

horalka, aj ja mam teraz taky ,,sexy kacaci krok,, 😀

horalka777
7. sep 2008

ja uz predbieham aj kacice, ani neviem, ake zviera imitujem 😀

martanko
autor
8. sep 2008

horalka no hadam sa nam podari byt spolu na porodke, ja by som este rada vydrzala pokope do konca tyzdna, lebo nam idu menit okna, tak aby prislo babulko do cisteho 😀 no a potom mozme ist na vec 😉 i ked ta nasa ,,dorotka,, sa posledne dva dni nejako ukludnila, trochu mi ustupili aj krce a dokonca som spala skoro celu noc 😕

moni1412
8. sep 2008

horalka hej, na osmu...... sli sme povodne na Dubnicku, no tu este nebyvaju o 8. (po prazdninach mali zacat), tak sme sli do mesta (samozrejme sme prisli trochu neskor, ale len trochu). no a zbadala som ta, akurat si sla z prijimania, my sme sli nan... manzel niesol na rukach maleho, ale asi si si nas nevsimla.....

v sobotu sme sli okolo vas a pozerali sme znacky aut - ze BA, KE, BS a podobne....... tak oslava 😉

martanko mne bolo takto dobre pred porodom..... nechapala som co to je, po 8. mesiacoch mi bolo zrazu dobre ked mali nastupovat poslickovia.... u mna to boli asi poslickovia 😀 tak ta to uz mozno caka..... este len teraz idete robit tie okna?

martanko
autor
8. sep 2008

no moni, tak zas nam tie okna posunuli na buduci tyzden 😀 snad stihnem aj porodit dovtedy 😀 🙄 aj mna uz napadlo, ze to sa mi asi ulavilo aby som nacerpala sil na porod, ved uvidime

moni1412
8. sep 2008

martanko 🙂 drzim palceky.... nech mate aj ty, aj horalka rychly, bezproblemovy porod,co najmenej bolesti a drobcekov v naruci 😉 drzte sa babulky..... 🙂
ako sa drzi Adamko v skolke? uz je to o cosi lepsie?

martanko
autor
8. sep 2008

ale ano, dnes sme sice este mali rano v satni v skolke debatu, ale nakoniec siel pekne do triedy, je to takto fajn, ked si ho na obed vezmem domov a doma sa v pohode vybuvka a potom je oddychnuty a dobrucky 🙂

moni1412
8. sep 2008

martanko tak to je uz fajn potom 🙂

horalka777
8. sep 2008

Martanko, ja to už tiež radšej čakám hocikedy, ale ja by som pokojne počkala ešte minim. 3 týždne, mne sa proste páči dajako viac ten oktober 😉
V bruchu mám živé striebro, tak uvidíme.

Ak ma náhodou s termínom obehneš, posunieš mi aspoň nejaké know-how 😀
Nechystáš sa náhodou na prípravu tento štvrtok? Ja som to doteraz flákala, tak asi ešte pôjdem, ak stihnem.. 😔

martanko
autor
8. sep 2008

horalka nepojdem ☹ vo stvrtok musim ist zase na poradnu na obed a potom pre maleho do skolky

fakt som zvedava, kedy porodime 😀 ja by som to uz najradsej mala za sebou, i ked sa kludne moze stat, ze porodim az zaciatkom oktobra 😀 aj napriek poslickom

martanko
autor
8. sep 2008

ozaj horalka, nejdes zajtra na ctg? ja tam budem okolo jednej, aj v piatok

horalka777
8. sep 2008

ee, ja idem až vo štvrtok, poradňu mám hned ráno, dúfam, že to všetko časovo nejak skombinujem 😎
Uvidíme, aké budú dlžky vo frontách..

horalka777
8. sep 2008

Ja som bola na ctg len v BA, ako to funguje v BN? Sú nejaké časenky, či sa proste čaká?
(To je tam niekde, kde aj sono?)