Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
8. sep 2008

ctg robia na gynde na prvom poschodi vpravo vzadu, robia ho od jednej do pol stvrtej, nezabudni si zobrat 10,- korun na navleky 😀 z automatu na chodbe, ked prides treba zazvonit a sestricka si pre teba pride. ja som bola minulu stredu o pol tretej a nebolo tam nikoho, ale sestricka vravela, ze den predtym tam bol hrozny natresk, tak asi treba mat stastie na spravny den 😉

moni1412
8. sep 2008

martanko hej, niekedy tam bol taky naval na ctg (a to chodili baby aj inokedy ako bol vyhradeny cas), niekedy nestihali ani nam urobit, co sme tam lezali.... 🙂

moni1412
8. sep 2008

horalka uz tu ostavas do porodu? 🙂

motiilik
8. sep 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂

ako sa máte všetky???.....ozaj,ako bolo na stretku???závidela som Vám.... 😉

matar
8. sep 2008

no ajoooj, kde si sa flákala???

baby, no teraz vám tie brušiská nezávidím, ale užite si to 😉 ešte máte čas, tak sa vyspite, kým môžete, my nespíme už 4 noci, malému idu zuby, horor 😝 dnes poobede som padla ako drevo, tata bol s detmi vonku a ja som zaspala na 2,5 hodiny a teraz sa mi samozrejme nechce spať 😒

motiilik
8. sep 2008

ahoj moja.....no to ti nazávidim,viem o čom hovoríš...my sme tak boli hore minulý týždeň....ja už som myslela,že budem vraždiť,ked mala húkala celú noc.... 😉

martanko
autor
9. sep 2008

ahoj motiilik 🙂 uz si nam chybala do partie 😉 skusali ste na tie zubky mundisal gel alebo nieco podobne? nasmu Adkovi to zaberalo, zubky sme prezili vcelku v pohode

motiilik
9. sep 2008

ahoj martanko 🙂 ja som skúšala už citrovital,citron a kade čo,ale nič,skratka si to musi chúďatenko vytrpieť samo.... ☹

horalka777
9. sep 2008

Moni, az od stvrtka ostavam v BN, teraz som este spat v BA a zajtra hajde do BN. Potom uz odidem z BN na 2 ks 😀

matar
9. sep 2008

no tak sa teším, ked vyrazíme von všetky s kočiarmi 🙂 🙂

martanko
autor
9. sep 2008

len kde najdeme taky chodnik v Banovciach, aby sme sa nan vsetky s kociarmi zmestili ???! 😀

motiilik
10. sep 2008

na naámesti je dosť široko,no nie??? 😀

moni1412
10. sep 2008

ahojte, planuje sa dalsie stretko? 🙂 my sme vcera boli s Deniskom v BA na stretku majovcatok ..... 🙂
zubky, baby? mam pocit ze aj Deniskovi cosi zacina, ale asi ozaj len zacina, zacina byt obcas mrzuty..... baby tu na konikov mi radia babydent, neskusate? aelbo kefky, co sa davaju na prst, masiruju dasienka....... http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=3262

martanko
autor
10. sep 2008

moni ja som malemu potierala dasienka mundisal gelom a pomahalo to, trosku mu potom strpli a nebol taky mrzuty. tiez mu pomahali hryzatka, tie plnene vodou alebo gelom, co sa dali zachladit

matar
10. sep 2008

dominik každé hryzatko hodí na zem, on žiadne hračky okrem autičiek nechce 😖 ale skusim ten mundisal.
dnes ideme plávať, tak dufam, že drobec nebude vymýšlať.

moni1412
10. sep 2008

ten mindisal je asi cosi podobne ako babydent. tiez sa kupuje v laekarni. nieco z toho asi skusime.....

mata zacinate dalsi kurz? aj kamoska so 4-mesacnym dnes ide, zacinaju prvy.....
prosim ta, nebyvaju tam pisane tie terminy kurzov? ak by boli, pozries sa mi? dik

martanko
autor
12. sep 2008

mamulienky ake mate plany na vikend? znova je taky super predlzeny 😀

horalka ako sa drzite? nasa partizanka sa dva dni tvari, ze uz uz musi vyskocit von a potom si dava zase dva dni pohov, takto nas cvici uz v bruchu 😀

mati, motiilik, ako idu zubky?? 😲

moni1412
12. sep 2008

Ivka, ty mas ake plany?

my ideme uz dnes k nasim, v PE bude H.Vondrackova, ideme pozriet..... zajtra za starkou do nemocnice, v nedelu este nevieme a v pondelok maju prist svokrovci. mame plne nabity program, aspon sa nebudeme nudit

martanko
autor
12. sep 2008

moni ja si zajtra doobeda trosku upracem a potom pojdeme k babke, v nedelu hadam pojdeme na navstevu k znamym a v pondelok uvidime, ja by som najradsej ostala pod perinou cely den 😀 teda na tu Vondrackovu by som sla aj ja, dobre sa zabavte, urcite to bude super koncert 😉

matar
12. sep 2008

my dnes odchádzame do blavy, zajtra nás čaká ZOO, v nedelu len tak s rodinkou a v pondelok do pandorfu na nákupy 😉
na vondráčkovej sme boli a napriek tomu, že ja ju teda nemusím, musím uznať, že bola super. tak si to užite 🙂
a nie že sa mi do pondelku rosypete 😀

motiilik
12. sep 2008

no my sudeme len doma asi,tatino už odchádza v pondelok späť do talianska,tak ho budem baliť,a ja chcem isť v sobotu do Tn,máme sa stretnúť s bývalými spolužiačkami na kávú,tak hadam nám to vyjde.... 😉

no zubky nám ešte nevynšli,takže tak,ale už horúčky našťastie nemáme... 🙂

martanko
autor
12. sep 2008

no tak vam vsetkym prajem krasny vikend 😉 🙂

motiilik
12. sep 2008

aj ja prajem všetkým krásny predlžený víkend 🙂nech sa každému vydarí 😉

horalka777
13. sep 2008

Ahojte, vonku je nadherne, konecne nie tak teplo.
Zatial v poho, 2 v 1, vo stvrtok dalsia kontrola.

Obijam metlou na zahrade orechy, obijam z nich zelenu supu a potom si jadierka supem, normalne sa vraciam do detstva. Taky pohodovy september som uz davno nemala 😀 😵

Zdravim vas vsetky.
🙂

martanko
autor
13. sep 2008

no Julka, len si tu pohodicku poriadne uzivaj plnymi duskami 😉

matar
13. sep 2008

zdravím vás z blavy, len som nakukla a vidím, že sa ešte kotulate, tak super 🙂
my sme dnes obehali zoo aj obchody (padám na nos, ale pohoda. tak oddychujte a užívajte si víkendík 🙂

horalka777
14. sep 2008

Užívam, vy užívajte aj s drobcami 😉

motiilik
15. sep 2008

dobre ránko mamičky aj nemamičky 🙂

no to máme dnes jeden z ideálnych dní,čo Vy na to????prší a to my nemusíme..... ☹ čo budete dnes porábať???dajte nejaké typy.... 😉

horalka,martanko....ako pozerám ešte sa kotuláte....vavatinka ešte poslúchajú???

mati,ako sa máte v blave???

moni,ako bolo na Vondráčkovej???

no my dnes vystrájame tatina do práce,ide tam po mesiaci,tak nám bude smutno ☹

motiilik
15. sep 2008

no myslela som babatinka pre horalku a martanko a podarilo sa mi napísať vavatinka....ešte som sa neumývala,tak asi preto neviem písať 😀

martanko
autor
15. sep 2008

😀 motiilik asi sa tym nasim prekvapeniam v brusku nepaci zmena pocasia, lebo nie a nie vyjst von, ja uz mam poslickov treti tyzden a nic 🙄 ja dnes dozehlim kopu, s Adkom navarime obed a urobime jablckovy kolacik a potom asi pojdeme k babke alebo ku svagrinej, chcela som ist s malym bicyklovat ku garazam, ale nic z toho 😨 ...

horalka ak to takto pojde dalej, aby sme si do porodky pribalili aj fusak pre malicke 😀 ja som dnes prikladala k nachystanym veciam teplejsie ciapocky a malu deku, lebo je chladno a v nemocke zrejme este kurit nebudu 😝

moni ako ste sa mali? ako znasa Denisko tieto zmeny pocasia? my sme uz doma usoplikovany vsetci 😒