Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
15. sep 2008

martanko, coze pre babatko teplejsie veci mam, ale ja uz nemam v com vyjst ani do obchodu 😀
Som myslela, ze vystacim s letnymi habami a tu ho mas.
Prave upravujeme doma jedny stare nohavice 😎

Poslickovia - to je tvrdnutie brucha? Lebo ja ani neviem, ci ich mam, ci nie 😅

martanko
autor
15. sep 2008

horalka aj mne uz skrina prestala vychadzat v ustrety, ale nejdem uz nic kupovat 😀 na tych par dni

poslickovia to su nepravidelne krce, urcite aj teba uz strasia 😉

matar
16. sep 2008

ale no teda, už tu nemáte čo robiť 😀 a do nemocky si ozaj pribalte pre deturence niečo teplejšie, ja som tiež musela malého babušiť, prvé dni ked zostala zima ešte nekurili a nedalo sa tam žiť 🙄 ale na 3.den zakurili, tak už bola pohoda. hlavne nejaku tenšiu čapičku a dečku ako marťanko. a aj teplejšie pyžamo. ale ak bude už teraz chladno, oni zakuria

my sme sa mali v blave fajn, chccela som síce kupiť nový koberec do obývačky, lebo ju chcem prerobiť a nic som nezohnala, ale inak dobre. a boli sme aj v pandorfe, tak domčo bude zase frajer (za polovičné ceny 😉 ), na nikolku nebolo nič moc, a samozrejme mne sa už nič neušlo

moni1412
16. sep 2008

ahojte, vidime ze nova tema zalozena.... ja som tu par dni nebola.... plany na predlzeny vikend sa nam rapidne zmenili.... v piatok sme mali ist na koncert do PE, potom v sobotu za starkou do nemocky aj s malym, ze ju vezme na vozicku jedna znama sestricka.... uz sme nestihli. v piatok sme hned utekali za starkou, myl nemohol, teta vedla starkej mala zapal pluc 😢 a hodinu na to ako sme, my vnucatka, odisli, sestra volala mamine ci sa to nezlepsilo a mamina nam len povedala ze starka zomrela 😢 zomrela pri svojich dvoch detoch a sestre..... 😔 necakala som takyto vikend. dnes mala ist na konzultaciu do BA kvoli chemoterapii..... pred dvomi tyzdnami este vozila maleho v kociku ked sme zemiaky vyoravali...... a tesne potom jej diagnostikovali rakovinu...... dva tyzdne.... nechapem. 😔 tak sme ju vcera pochovali. je to strasne smutne vsetko teraz, niekedy si precitam zameskane....

ako sa mate vy?

moni1412
16. sep 2008

sorry za tu prvu vetu..... ta tam nemala byt. kopirovala som to z majovcatiek 2008.....

matar
16. sep 2008

moni, to mi je luto- uprimnu sustrasť

motiilik
16. sep 2008

moni...to je fakt smutné....úprimnú sústrasrť.....len sa musíš držať a nebrať si to tak....treba pozerať na to z tej lepšej stránky a spomínať na tie pekné chvíle strávene s nou...je to slabá utecha oproti tolkej bolesti čo cítiš,ale nebud smutná,malý ťa potrebuje mať silnú a umiatú... 😒

moni1412
17. sep 2008

Evi, snazim sa a pri malom to ide. tym svojim nadhernym usmevom rozziari aj nas ..... snazime sa. viera nam velmi pomaha, teda mne urcite. bez neviem.

matar
17. sep 2008

tehulky kde ste??? odo dnes máte povinnosť hlásiť sa každý den, či ste ešte 2v1 😉

my sme chorí ☹ dominik má vysoké teploty, celu noc sme boli hore, teraz zaspinkal po panadole. máme ATB, hádam zaberu

horalka777
17. sep 2008

moni, to mi je luto... 😔

Uplne chapem Tvoj sok. Dva tyzdne su strasne kratke, aby sa clovek pripravil na stratu.
Motilik Ti dobre pise, treba spominat na vsetky pekne chvilky, starka bude zit dalej vo vasich srdieckach.
Nam pred vyse 20 rokmi zomrel oco zo dna na den a bol to dovtedy suverenne najzdravsi clen rodiny.
Bol to tak dobry clovek, ze hoci istotu nemam, casto sa mi zda, ze nas strazi odniekial "zhora".. 😔
A cast z neho nosim v sebe aj ja a som na to hrda.
Tiez nam pomohla viera.

horalka777
17. sep 2008

matar, hlasim, 2 v 1.
Aj ked tuto noc som uz uvazovala, co to tvrde brucho je jeden velky nekonecny poslicek (posol ) 😀
Ale nastastie to nad ranom povolilo 😵

Ked ja by som tak rada rodit na manzelove narodky... - 3.10. 😉

martanko
autor
17. sep 2008

aj ja som este komplet, i ked vcera vecer som sa uz skoro pobrala do nemocky, ale potom to tiez preslo

chudatko Domco, to ma asi z tej zmeny pocasia, jeden den je vonku 30 stupnov a na druhy ledva 15 🙄 nech sa rychlo vylieci

matar
18. sep 2008

no a dnešné hlásenie našich tehuliek je kde?????? či už sa mám ísť prejst do nemocnice a priniesť vám čerstvé ovocie???

martanko
autor
18. sep 2008

no ja som stale kinderko, dnes som ale bola na poradni a doktorko povedal, ze mam este tyzden pockat a vo stvrtok sa rozhodneme co dalej, tak snad uz na buduci vikend nas bude o jednu viac 😀

co DOmco, uz sa ma lepsie?

matar
18. sep 2008

domčo dnes už našťastie neteplotoval, tak už bude hádam dobre 🙂
tak si ťa baško berie ked bude mať službu v sobotu?

horalka777
18. sep 2008

no ja som tiez bola dnes na poradni a mna si pre istotu zavolala uz na pondelok s tym, ze - snad este pridem 😕 a nebudem jej medzitym telefonovat 😀 Takze neviem neviem martanko, ci sa fakt koncom bud.tyzdna nestretneme na oddeleni 😉

moni1412
19. sep 2008

horalka dik.
tvoj manzel ma narodky 3.10.? aj moja mamina. muz vahy..... aky je?

matar
19. sep 2008

je baby,dáme my netehule s vami stretko v nemocnici??? 😀

motiilik
19. sep 2008

ahojte..no to by bolo super mati....to je super nápad...a mati,aj evka Mikulova je už v nemocke....
🙂

horalka777
19. sep 2008

Moni, o manzelovi len dobre 😀

matar a motilik - potom nam prinesiete na stretavku cierne pivo 😅

motiilik
19. sep 2008

horalka....oki,len dajte vedieť,že ste tam a budete mať i to pivko... 😉

horalka777
19. sep 2008

No, ja ked sa neozvem dlhsie ako cca 50 hodin, tak som uz asi tam 😉

martanko
autor
19. sep 2008

horalka snad sa stretneme, nam konecne vymenili okna a dnes som od rana upratovala a umyvala, az mi odisli krize, dufam, ze sa zajtra postavim z postele 😀 to stretko na porodke je fajn napad, urcite sa potesime 😉

horalka777
19. sep 2008

martanko obdivujem Tvoju akcnost v tomto stadiu 🙂
Ty si to tusim chces urychlit 😉
Ja sa to snazim spomalit, ale asi marne.. 😵

matar
20. sep 2008

ok, ja potom zavolám marťankovi a dovalíme sa 😉 horalka, ak ti nevadí, napíš mi do IP telefon, ked sa nebudeš ozývať,nech zistím čo je s tebou 🙂

motiilik
20. sep 2008

no matar,a potom daj aj nám vedieť,ako sú maminy na tom aby sme vedeli,kedy na to stetko do porodky...oki??? 😉

matar
20. sep 2008

no jasné
čo robíš? žehlíš, včera si toho ale naprala 😀 ja tam mám práve druhú várku, čaká má krásny večer so žehličkou 😝

motiilik
20. sep 2008

nie ešte....aj ja som bachla dalšiu várku prať a varím...a potom budem upratovať....ozik,baby mám jednu novinku....od pondelka nastupujem do práce na 4 hod.denne......
😉

martanko
autor
20. sep 2008

fiha, motiilik a kde budes mat Ninulku? drzim palce, nech ti je v praci dobre 😉

ja sa tiez pridavam do klubu štatnych pračovni a zehliarni 😀

motiilik
20. sep 2008

no bude mi ju merkovať kamoška,ta hu chcela...no hej,dík,uvidím ako sa tam bude mi chcieť byť,či tam vydržím,alebo zutekám späť domov k malej....
🙂