Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
28. sep 2008

mati ten obsah mailu a zrusena adresa svedcia o ,,nesmierne vysokej,, inteligencii tej osoby, tak na nu zbytocne neminaj nervove bunky, nestoji za to, i ked verim, ze cloveka to poriadne vytoci, je pravda, ze ludska blbost je nekonecna ... verim a prajem vam, aby ste uz mali stastie len na serioznych a slusnych zaujemcov 😉

horalka ja sa vobec neotvaram a to uz mam na buduci tyzden termin, uz zacinam mat pocit, ze porodim az na vianoce 😀 keby som aspon nemala bolesti, tak by ma to az tak netrapilo. vsak uvidime, hadam sa do tyzdna volaco zmeni, lebo sa zo mna stane ufrflany uzlik nervov 😀 😝

moni1412
29. sep 2008

martanko ty sa neotvaras?? a horalka? ako sa mate? este zvladate bruska?

martanko Adamko co?

martanko
autor
29. sep 2008

no moni vobec, ale snad do vianoc ...... 😀 Adamko je v pohodke, vcera sme boli u babinky a poobede som ho nedala spat, lebo sa krasne hrali a boli aj na prechadzke so sesterkami, no a zaspinkal nam cestou domov v aute okolo piatej a spal az do rana siestej 😕 normalne som ho chodila kontrolovat, ci sa vobec hybe a dycha 😀 uz chodia do skolky rano s tatikom sami a ja si ponho chodim poobede, takze parada 😉

horalka aky je stav? nepojdes zajtra na ctg? ja tam budem okolo jednej, aby som stihla zobrat Adka zo skolky

motiilik ako sa mate vy? Ninke sa u kamosky paci?

matar
29. sep 2008

no ved už si z nej nič nerobím, to len ten prvý šok, ked som to prečítala. inak ked mám pravdu povedať, aj mne sa to zdala dosť vysoká cena, ked nám ju tí realiťáci navrhli,tak sme im aj hned povedali, že sa budeme vedieť dohodnuť,ked bude nejaký záujemca 😉 ale to rátali cenu aj so zariadením, len to z toho inzerátu veľmi nevyplýva. ale neva.uvidíme...
martanko super že si už adamko zvykol v škôlke. je to zlatíčko 🙂
motýlik, ako v práci???
a čo malý denisko? nejako nám to spolu nevychádza von 😒

moni1412
29. sep 2008

martanko tak to je parada 🙂 zlatucky. 😉

mata da sa. spokojne si nazivame 😀 chuda, absolvuje s nami ranne "vylety". v piatok o stvrtej a siedmej k Baskovi, dnes som zas bola na inj, tak sli zasa so mnou. ale nestazuje si, aspon potom spinka 😅 hmm, veru by sme sa mohlo niekedy dohodnut. väcsinou chodime sa mi von 😒

mima sa tu nejak dlho neukazala. a myslim ze ma dnes meniny. tak vsetko NAJ, Miska. nech ti vsetko vychadza ako si prajes 😉

horalka777
29. sep 2008

Moni, orechov bolo vela minuly rok, tento je slabsi, ale mne hlavne vyhovuje, ze som sa ich stihla najest este kym sa dali supat, tiez mam rada tie mladucke, mnam.
Matar, ja mam tiez na tie starsie orechy alergiu (opuchnu mi dasna 😝 ), ale jem ich aj tak 😀

Martanko, co znamena, ze sa neotvaras - ze sa ani krcok neskracuje? Ja som z tej MuDr/terminologie jelen 😕
Ja som bola dnes na kontrole a mam prist hned zasa zajtra, dokonca mino ordinacnych (presne v case, ked sa Ty chystas na CTG) a na CTG mam ist uz dnes, takze sa asi nieco pohlo 🙂 Ale som jelen aj z tych bolesti, neviem, ci to mam stahy, alebo vetry 😀 😀 🙄 😀

moni1412
29. sep 2008

horalka prvorodicka nevie vela veci v tehotenstve 🙂 aj pre mna to bola spanielska dedina 😉

martanko
autor
29. sep 2008

horalka nic si z toho nerob, ja som tiez jelen, ale zo svojho tela, kazde tehu je ine, pri adamkovi som taketo bolesti nemala, az tesne pred porodom, teraz mam dost silne nepravidelne bolesti uz vyse dvoch tyzdnov a nic, porodne cesty absolutne nezrele, krcok zachovany, vraj to vyzera aj na prenasanie, tak som zvedava, kedy porodim, drzim ti palusiky, nech vsetko dobre dopadne a coskoro mas pri sebe krasneho zdraveho drobceka 😉 snad sa zajtra stretneme na poliklinike, uz si mas doniest aj tasku?

matar
30. sep 2008

no a kde je dnešné hlásenie???

motiilik
30. sep 2008

ahojte baby...ako sa máte???
mati,ako pokračuje z predajom a aj z novým domčekom???

no my máme už šesť zubov a začíname sa pušťať,už by bolo na časse aby chodila,lebo v bežke je nervová...

martanko,horalka...ste ešte v kope??

ako sa máte???už nás bude čakať,len ochladenie,to je blbé... ☹

matar
30. sep 2008

evy ahoj, ako v práci???
my zatial nič nové, byt sme nepredali (utešujem sa, že su to len dva týždne, tak máme ešte čas) a dome nerobíme nič, kým nie je náš- len sme obrali jablká v záhrade 😀

moni1412
30. sep 2008

evi kde vlastne robis? a co? 🙂

mata budte trpezlivi 😉 predate, neboj.

moni1412
30. sep 2008

kde su dnes horalka a martanko????? mali ist jedna na ctg a druha na kontrolu. dufam ze sa ozvu

horalka777
30. sep 2008

kontrola ok, zajtra ctg, pozajtra kontrola...ak vsetko nebude uplne inak 😀

motiilik
30. sep 2008

ahojte 🙂
no v práci celkom pohoda,robim v zornici,kde som aj robila pred materskou(žehliarku)...a pohoda...dnes som mala volno....

no horalka sa ozvala,ale čo je s martankom???? 😲

martanko
autor
30. sep 2008

caute maminy, my sme dnes mali kompik mimo prevadzku, tak som sa nemohla ozvat. nemame nic nove, ctg norma, uvidime co povie dr. vo stvrtok na poradni, ale do vianoc snad porodim 😀

matar
1. okt 2008

tieto posledné dni sú už o držku, ked každu chvílu čakáš čo sa udeje. len nech to už máte čo najskôr šťastne za sebou, ved už sa detičiek nevieme dočkať ani my, nie ešte vy 🙂

martanko
autor
1. okt 2008

no mati, to ti poviem, uz mi to udiera na mozog, zacinam mat pocit, ze snad ani neporodim 😀 co mate nove vy?

motiilik to je super, ze si sa mohla vratit na povodne miesto, cloveku sa potom lahsie zacina, ked tam ma zname tvare 😉

moni Denisko uz bude mat z kocika super pohlad na svet, ked bude sedkat, nas Adko bol cely stastny, ked nam doktorka dovolila do piateho mesiaca ho davat sedkat s oporou, ked zbadal psika alebo male dieta, tak som myslela, ze ujde z koca 😀 len bol potom problem, ked sme ho chceli dat lazkat, to sa branil ako lev 😵

matar
1. okt 2008

martanko aj u nás to bolo tak 🙂 a teraz mám už problém udržať ho v kočiari, to by už len behalooooo.
iank nič nové, som už taká nejaká nervozna, už aj začínam pochybovať či sme urobili dobre, že sme do toho šli, byty strašne stoja 😒

martanko
autor
1. okt 2008

mati neboj, to sa pohne, ludia cakaju, co bude po novom roku, ci pojdu ceny bytov hore alebo dole, ale ved vzdy mozte cenu trochu upravit. tu sa nic nestavia, tak vzdy bude o byty zaujem.

matar
1. okt 2008

noo, len my ho musíme predať do konca roka, tak máme zmluvu, že dovtedy vyplatíme dom 😕 no prinajhoršom prídeme o zálohu a o domček 😖

matar
1. okt 2008

jaaj, a že nestavia? počula si kolko milionov idu vraziť do upravy bytov pre cigánov??? skoro ma šlak trafil, kto pomôže slušným ludom??? pre mladé rodiny tu nepostavia nič, ale "k nemocnici" idu vražať tolke miliony. ja nie so rasista,ale aj tak to tam o tri roky bude vyzerať ako teraz, zbytočne vyhodené peniaze 🙄

moni1412
1. okt 2008

mata to nastvalo aj mna. ako - nic proti nim, ale viete si predstavit ako to bude vyzerat dva mesiac po oprave? podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze 😒 a BN ma velke plany so stavanim - napriklad Villa ben, chcu robit cestu od obce Dubnicka (myslim) a po tej ceste budu rodinne domy, byty. sa normalen bojime ze o tri, styri roky nepredame byt. vy ste este dobre sa rozhodli predat. neboj, cosi to bude trvat, lebo je dost bytov teraz, ale prerobeny 4-izbak - podla mna ho predate. do konca roka urcite.

martanko hej? som citala ze by sa nemalo davat sedkat s oporou. Deniska mavame na kolenych opreteho o nas chvilu, ale to sam u velmi paci. uz sa mu nechce lezkat. a maminu uz boli chrbat ked ho ma stale nosit 😖 najradsej sa pozera von oknom 🙂

martanko
autor
1. okt 2008

moni nam doktorka povedala ked mal pat mesiacov, ze uz moze sedkat v kociari, v takom polosede, a vobec mu to neuskodilo, asi kolko ludi, tolko nazorov

mati urcite ho predate, drzim vsetky prsty, aby to bolo co najskor, no co sa tyka tych bytov na moskovskej, ja sa uz k tomu radsej nevyjadrujem, my sa starame o detuse, mame nieco odrobene a krkame z 4500 rodicovskeho, a nikoho nezaujima, ci mlada rodina vyzije z jedneho platu alebo nie, o tom, ze ti nikto neda ani na prerabku bytu, nieto este na novy, ani nehovorim, oni su neplatici, vacsinou nikde nepracuju a postavia im nove byty, ktore za par mesiacov zhumpluju .... 😠 .... to asi v ramci tej snahy zvysit porodnost na slovensku

moni1412
1. okt 2008

baby, naty mi poslala toto: aktualna tema : http://www.topky.sk/cl/10/325469/Banovce-chcu-R...

martanko
autor
1. okt 2008

no horalka sa dnes znova neozyva, hadam uz je v porodke, 1. 10. je krasny datum 😀

moni1412
1. okt 2008

Ivka a ma aspon na teba telefon? aby nam mala dat ako vediet 😉

martanko
autor
1. okt 2008

cislo som jej dala, tak snad da vediet

martanko
autor
1. okt 2008

moni Denisko je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernyyyyyyyyyyyyy 🙂 a velky sikulo, ked uz surfuje po nete 😀 a odkedy som ho videla naposledy riadne podrastol, je to chlapisko ako sa patri 😉

ikke
1. okt 2008

no horalka este nic nehlasi, tak snad este sedi doma a opatruje nejakeho synovca 😉