Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
1. okt 2008

veru e-e, nyst, doma som 😎

matar
2. okt 2008

a ešte stále ste doma??? no dievčatá ale už začínate byť trápne 😀 😉

martanko
autor
2. okt 2008

mati ja sa uz lepsim, od zajtra rana som hospitalizovana a budu vyvolavat porod, tak snad do nedele porodim 😀

horalka nechaj sa motivovat, nech mi tam nie je smutno 😉 a pytaj sa ku mne na izbu 😀 vsetky moje partacky z poradne uz porodili, ja som ostala ako posledny mohykan 🙄

moni1412
2. okt 2008

martanko dik 🙂 rastie ako z vody..... ved tolko humany co spapa - ani sa necudujeme 😀 hlados maly velky.
a tebe nech to dobre dopadne. tesime sa na malinku 😉

horalka777
2. okt 2008

no martanko, ja sa tam mozno zajtra zjavim prirodzene, u mna je to vraj na vlasku a dnes na obed mi odisla asi aj zatka, ak som to dobre rozpoznala.. lenze mna nechce poslat do nemocky, lebo tam by mi vraj okamzite porod vyvolavali, keby pozreli na ten nestastny posledny termin menstruacie 😒, ktory s mojimi tt vobec nesedi 🙄 Takze doma upratujem ako fretka a dufam v spontanny rozbeh 😵

moni1412
2. okt 2008

horalka no to je sila. vy sa tam ozaj este aj stretnete. mozno aj na vzdycharni 😀 😀 😀

martanko
autor
2. okt 2008

horalka drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a chrustik je coskoro na svete 😉 a nech sa moc netrapite

moni1412
2. okt 2008

baby, sutazime s Deniskom vo fotosutazi : http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1 ak budete mat chut, mozte nam poslat hlas 🙂

motiilik
2. okt 2008

martanko a horalka,tak už len správa,že detičky sú na svete a môžeme Vása isť pozrieť.....inak kočky držte sa a porodte rýchlo,nech sa netrápite.... 🙂

moni,hned sa idem na Vás pozrieť 😉

matar
2. okt 2008

ok,zahlasované 🙂

horalka777
2. okt 2008

no, neviem, kedy presne to vypukne, ale drahy uz pre istotu cestuje, tak sa na neho tesiiiim 😀
Ak sa rychlost porodu dedi po mame, tak u mna to asi rychlovka nebude 😅
Nevadi, tesim sa aj tak, na vsetko nove co nas caka..

Moni, a ktora to je fotka? Ja uz asi dementniem nacisto.. 🤐

moni1412
2. okt 2008

horalka mas sa na co tesit 🙂 caka vas prekrasne obdobie 😉 v tej sutazi je to ta s notebookom. s nazvom wow, co to je? dakujem vam, baby

motiilik
2. okt 2008

no moni,zahlasované...malý je fešák.... 🙂

horalka neboj,ujde to rychla a potom sa budeš už len tešiť....držím palčeky Tebe a aj martankovi.... 😉

moni1412
3. okt 2008

evi, dikes 🙂

motiilik
3. okt 2008

moni,nieje zač...je zlatý Denisko....taký cukrík na spapanie 😉

počujte kočky.....viete už niečo o martankovi a horalke???? 😕

horalka777
3. okt 2008

vieme 🙂 ...ale uz mlcim, lebo by som uz bola trapna 😉

motiilik
3. okt 2008

no horalka,Ty si ešte doma????.....ale šup hora a rodiť 😀

motiilik
3. okt 2008

no že hora..hore som myslela.... 😅

matar
4. okt 2008

ahojte,
včera mi bolo tak príšerne zle, že som nebola schopná zliezť z postele. muž musel odísť z práce a ísť za deťmi, ja som celý den ležala, mala zimnicu, príšerne ma bolelo brucho... dnes je lepšie, tak už musím fungovať. neviete si predstaviť aký tu narobili príšerný bordel za ten jeden den 😝
dufam, že sa cez víkend dočkáme aspon jedného bábatka 🙂

motiilik
4. okt 2008

ahoj mati...tak som rada,že Ti už je lepšie,len sa rychlo vylieč.... 😉

ikke
4. okt 2008

tak horalka je uz v spitali...

no ale zas nejako rychlo dalsie spravy necakajte, u nas sa hlavne prve deti rodia min. 12 hodin 😉

motiilik
4. okt 2008

ikke,tak ju pozdrav od nás....nech to rychlo vytlačí a oddychuje... 😀 držíme palčeky,nech su v poriadku.... 😉

matar
4. okt 2008

jeee, tak horalke aj miminku poriadne držime palce, nech to má čo najskôr za sebou a hlavne nech sú obaja v poriadku. a veľmi pekne ju od nás pozdrav, nech sa držia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ikke a kde ty vlastne teraz žiješ?

moni1412
4. okt 2008

pisala mi martanko, okolo piatej sa horallke narodilo dievcatko. zatialk nic podrobnejsie nevieme 🙂 gratulujeme Julka 😵 martanko este stale nic 😒

matar
4. okt 2008

je, to vááááážen? tak kráááása. hádam su obe v poriadku a Julinke želáme zdravíčko a šťastných rodičov 😵 😵 😵 😵 a čakáme podrobnejšie info

ikke
4. okt 2008

blanka, 3,65kg, 50cm 😉

(ja som v holandsku)

matar
4. okt 2008

ja som myslela, že aj malíčká je julka 😅 tak aj julke aj blanke všetko len to najlepšie čo ich spolu môže stretnúť 😵
a marťanko sa ponáhlala za nimi, či ako??? 😀
ikke a už natrvalo, či sa plánuješ vrátit? ty si tuším tiež bánovčanka, či tu máš len rodinu?

ikke
4. okt 2008

kdeze, ja nie som banovcanka, ja mam v banovciach len horalku a spol. 😉 😀

motiilik
4. okt 2008

no baby super....

horalke(julke)gratulujeme a malej blanke vela sily a zdravíčky.... 🙂
a o martankivi nič neviete???ta ešte nerodííííííí 😉

mima22
5. okt 2008

baby banovcanky mate niektora kocar znacku Atlanthic maju ho´na rokosi.neviete o nom nic ze ci je dobry ,lebo ja by som ho chcela.piste