• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
mata ved netvrdim ze nie... :slight_smile: mam za tadial vela znamych, dokonca aj tehulku, mamicky..... spoluziakov. :wink: jal en ze v poslednej dobe spoznavam vela ludi len z Dezeric
9. okt 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zeny, my uz mame za sebou 1.den u starej mamy :dizzy_face:
9. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni1412 mima je moja sestra
9. okt 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,jasnééé :wink: tak tu máme aj sestry? a bývate spolu?
9. okt 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horallka gratulujeme este raz :slight_smile: martanko si tam este nechala? :wink: duam ze sa dockame aj fotiek. ako, porod? otecko stihol? :grinning: vela otazok, prepac......

vejka takze aj ty si bola na Eliskinej svadbe....... ?! tak sa asi tiez pozname :sweat_smile:
9. okt 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj horalka, ako sa mávate? a čo tvoje stresy z kojenia, ide to?
10. okt 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:

baby konečne piatok...som normal rada,že už som doma.... :grinning:

horalka vitaj doma a čo bábo,poslúcha???dúfam,že sa dočkáme fotky.... :wink:
10. okt 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj chcem vidiť blanku :slight_smile:
motýlik ako v práci?
10. okt 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati,no celkom super....až na to ranne vstávanie,je to celkom pohoda....daj vedieť ako ste dopadli z bytom,počula som,že budeš mať nááávštevu.... :wink:
10. okt 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby, tak sme konecne doma, dnes na obed nas pustili, Adrianka je uzasne babatko, len velmi hladne :grinning: co je zrejme dosledkom toho, ze sa narodila s nadhernymi mierami 53cm a 4450g :grinning: len ja mam zatial pre nu malo mliecka, ale verim, ze sa to terat doma zlepsi :dizzy_face: porod som mala velmi dobry

mati dakujem za pozdrav, moc ma potesil :wink:
10. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko domka? super :dizzy_face: doma je predsa len najlepsie :slight_smile: :wink: no krasne miery veru :wink: pozdravujemeeee :slight_smile:
10. okt 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, co Adamko? ako prijal sestricku?
10. okt 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni Adamko je fantasticky, ja som ho ani moc nezaujimala, ze som uz doma, cely den behal okolo malej, podaval plienky, hladkal ju, vozil v kociari, ked sme prenho isli do skolky a ked sa doma rozplakala, lebo bola stale hladna a ja uz som nemala mlieko, museli sme dorabat bebu, tak sa chudatko strasne rozplakal s nou, lebo sa bal, ze ju nieco boli alebo tak :grinning: je na nu velmi hrdy a citlivy, pomaly nas k nej nechcel pustit :grinning:
11. okt 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je zlatýýýýý. a je to teda riadna babisko, dobré miery :grinning: tak sa držte, ked budete už chodiť na dlhšie prechádzky, tak sa dohodneme a dáme stretko
11. okt 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka to je krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati no ak vydrzi takyto krasny cas, velmi rada sa koncom tyzdna prejdem s malou doobeda na DUbnicku a kuknem Vas :wink:

Julka uz ste doma alebo este u starkej?
11. okt 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko no vitaj...... :wink: konečne doma,že???aký bol porod??? :slight_smile:
12. okt 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
motiilik porod bol krasny, islo to celkom rychlo, napriek tomu, ze je Adka velke babatko :grinning: a ten pocit potom, ked ju pozrela doktorka a dali mi judo narucia, ten stoji za vsetku bolest sveta ..... ako sa maju tvoje princeznicky?
12. okt 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej,to je jasné,hlavne že ste zdravučký :slight_smile: no Saša v pohode,len Nina mi do rána vracala a má horúčky...asi to má zo zubov... :frowning2:
12. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko tak sa tešíme na princeznu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babky jabky.ako sa mate?cez vikend som nemala čas kedy nakuknuť.boli sme v sobotu na 50-tke.tak sme to piatok pripravovali a v nedelu upratovali.ako sa maju detičky?
13. okt 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ahooooooj :slight_smile: my hlasime stav ok :wink: maly haja a ja sa pomaly chystam na rande so svojim manzelikom :sweat_smile: zajtra mame druhe vyrocie sobasa, ideme na koncert No name a veceru :slight_smile: tak cakame starkych, pridu strazit Deniska :dizzy_face:
13. okt 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni..tak gratulujééééééééééém :slight_smile: k výročiu a užite si to riadne...... :wink:
13. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monika aj my gratulujeme a prajeme super zabavu na koncerte a krasny vecer :wink:
13. okt 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby :slight_smile: uzili sme si. aj ked som mala sto chuti vratit sa pre koncertom domov, ked som pocula v telefone ako maly narieka. ale potom sa upokojil a mamina nam tiez vravela ze mame ist, ze to zvladnu. :slight_smile: tak to bol naozaj krasny vecer potom. :wink:

vy sa ako mate? vsetky........

vejka a mima co? uz tu dlho nebola
14. okt 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak sa vám podarilo vypadnuť? to je super, aj my si občas urobíme pekný večer, ked naši strážia deti :slight_smile:
inak v pohode, aj my sme mali perný víkend, v sobotu mala segra promocie, v nedelu sme sa boli fotiť s robom fojtíkom, bolo to super, je strašne príjemný a fotky by mali byť skvelé, už sa nevieme dočkať, ved vám potom ukážem :slight_smile:
14. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata chodite na umelecke "akty"? :slight_smile: tak promocie, pekna sobota :slight_smile:
ozaj, minule to bola nejaka kamoska.... co si jej tlacila hlboky kocik? :grinning: ale pristalo ti to :wink: :sweat_smile:
14. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ani nestraš. to len kamoška odskočila do lekárne, ja už miminko len tak na chvílu :grinning: :wink:
a akty zrovna nieeeee :grinning: boli sme v motešiciach pri koníkoch, už sa fakt neviem dočkať fotiek :sweat_smile:
14. okt 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nefunguje mi kon :unamused:
14. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka preco? co sa deje? :unamused:
14. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok