Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
9. okt 2008

mata ved netvrdim ze nie... 🙂 mam za tadial vela znamych, dokonca aj tehulku, mamicky..... spoluziakov. 😉 jal en ze v poslednej dobe spoznavam vela ludi len z Dezeric

horalka777
9. okt 2008

Caute zeny, my uz mame za sebou 1.den u starej mamy 😵

vejka22
9. okt 2008

moni1412 mima je moja sestra

matar
9. okt 2008

moni,jasnééé 😉 tak tu máme aj sestry? a bývate spolu?

moni1412
9. okt 2008

horallka gratulujeme este raz 🙂 martanko si tam este nechala? 😉 duam ze sa dockame aj fotiek. ako, porod? otecko stihol? 😀 vela otazok, prepac......

vejka takze aj ty si bola na Eliskinej svadbe....... ?! tak sa asi tiez pozname 😅

matar
10. okt 2008

ahoj horalka, ako sa mávate? a čo tvoje stresy z kojenia, ide to?

motiilik
10. okt 2008

ahojte... 🙂

baby konečne piatok...som normal rada,že už som doma.... 😀

horalka vitaj doma a čo bábo,poslúcha???dúfam,že sa dočkáme fotky.... 😉

matar
10. okt 2008

aj aj chcem vidiť blanku 🙂
motýlik ako v práci?

motiilik
10. okt 2008

mati,no celkom super....až na to ranne vstávanie,je to celkom pohoda....daj vedieť ako ste dopadli z bytom,počula som,že budeš mať nááávštevu.... 😉

martanko
autor
10. okt 2008

caute baby, tak sme konecne doma, dnes na obed nas pustili, Adrianka je uzasne babatko, len velmi hladne 😀 co je zrejme dosledkom toho, ze sa narodila s nadhernymi mierami 53cm a 4450g 😀 len ja mam zatial pre nu malo mliecka, ale verim, ze sa to terat doma zlepsi 😵 porod som mala velmi dobry

mati dakujem za pozdrav, moc ma potesil 😉

moni1412
10. okt 2008

martanko domka? super 😵 doma je predsa len najlepsie 🙂 😉 no krasne miery veru 😉 pozdravujemeeee 🙂

moni1412
10. okt 2008

ozaj, co Adamko? ako prijal sestricku?

martanko
autor
11. okt 2008

moni Adamko je fantasticky, ja som ho ani moc nezaujimala, ze som uz doma, cely den behal okolo malej, podaval plienky, hladkal ju, vozil v kociari, ked sme prenho isli do skolky a ked sa doma rozplakala, lebo bola stale hladna a ja uz som nemala mlieko, museli sme dorabat bebu, tak sa chudatko strasne rozplakal s nou, lebo sa bal, ze ju nieco boli alebo tak 😀 je na nu velmi hrdy a citlivy, pomaly nas k nej nechcel pustit 😀

matar
11. okt 2008

je zlatýýýýý. a je to teda riadna babisko, dobré miery 😀 tak sa držte, ked budete už chodiť na dlhšie prechádzky, tak sa dohodneme a dáme stretko

moni1412
11. okt 2008

Ivka to je krasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martanko
autor
11. okt 2008

mati no ak vydrzi takyto krasny cas, velmi rada sa koncom tyzdna prejdem s malou doobeda na DUbnicku a kuknem Vas 😉

Julka uz ste doma alebo este u starkej?

motiilik
12. okt 2008

martanko no vitaj...... 😉 konečne doma,že???aký bol porod??? 🙂

martanko
autor
12. okt 2008

motiilik porod bol krasny, islo to celkom rychlo, napriek tomu, ze je Adka velke babatko 😀 a ten pocit potom, ked ju pozrela doktorka a dali mi judo narucia, ten stoji za vsetku bolest sveta ..... ako sa maju tvoje princeznicky?

motiilik
12. okt 2008

no ved hej,to je jasné,hlavne že ste zdravučký 🙂 no Saša v pohode,len Nina mi do rána vracala a má horúčky...asi to má zo zubov... ☹

matar
12. okt 2008

martanko tak sa tešíme na princeznu 🙂 🙂 🙂

vejka22
13. okt 2008

čaute babky jabky.ako sa mate?cez vikend som nemala čas kedy nakuknuť.boli sme v sobotu na 50-tke.tak sme to piatok pripravovali a v nedelu upratovali.ako sa maju detičky?

moni1412
13. okt 2008

veji ahooooooj 🙂 my hlasime stav ok 😉 maly haja a ja sa pomaly chystam na rande so svojim manzelikom 😅 zajtra mame druhe vyrocie sobasa, ideme na koncert No name a veceru 🙂 tak cakame starkych, pridu strazit Deniska 😵

motiilik
13. okt 2008

no moni..tak gratulujééééééééééém 🙂 k výročiu a užite si to riadne...... 😉

martanko
autor
13. okt 2008

monika aj my gratulujeme a prajeme super zabavu na koncerte a krasny vecer 😉

moni1412
14. okt 2008

dik baby 🙂 uzili sme si. aj ked som mala sto chuti vratit sa pre koncertom domov, ked som pocula v telefone ako maly narieka. ale potom sa upokojil a mamina nam tiez vravela ze mame ist, ze to zvladnu. 🙂 tak to bol naozaj krasny vecer potom. 😉

vy sa ako mate? vsetky........

vejka a mima co? uz tu dlho nebola

matar
14. okt 2008

moni, tak sa vám podarilo vypadnuť? to je super, aj my si občas urobíme pekný večer, ked naši strážia deti 🙂
inak v pohode, aj my sme mali perný víkend, v sobotu mala segra promocie, v nedelu sme sa boli fotiť s robom fojtíkom, bolo to super, je strašne príjemný a fotky by mali byť skvelé, už sa nevieme dočkať, ved vám potom ukážem 🙂

moni1412
14. okt 2008

mata chodite na umelecke "akty"? 🙂 tak promocie, pekna sobota 🙂
ozaj, minule to bola nejaka kamoska.... co si jej tlacila hlboky kocik? 😀 ale pristalo ti to 😉 😅

matar
14. okt 2008

nooo, ani nestraš. to len kamoška odskočila do lekárne, ja už miminko len tak na chvílu 😀 😉
a akty zrovna nieeeee 😀 boli sme v motešiciach pri koníkoch, už sa fakt neviem dočkať fotiek 😅

horalka777
14. okt 2008

Ahojte, nefunguje mi kon 😒

moni1412
14. okt 2008

Julka preco? co sa deje? 😒