• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
Ale nic zvlastne Moni, klasika. Pomaly, miestami az nefunkcny net.
Ale teraz sa konecne rozbehol a tak som tam rychlo hodila nejake fotky :wink:
14. okt 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka.....mala je fakt náááááádherna,ako taký malý obraštek... :slight_smile: posielame pusku,nech je zdravučká.... :wink: a kojí ju??
14. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kojiiiim :dizzy_face:
14. okt 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super Juli :slight_smile: tak nech máš vela mliečka :slight_smile:
15. okt 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, Blanka je naozaj nadherna :dizzy_face: :slight_smile: a kojis? to je super :slight_smile: tak prajeme vela mliecka, nech ste vsetci traja zdravucki :dizzy_face:

Ivka aj na Adrianku sme zvedavi :slight_smile: :dizzy_face:
15. okt 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka, malíčká je náádherná, tá má ale háááro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásna babulka a ked ešte aj super papá, tak potom parááááda :slight_smile:
aj ja chcem adrianku vidieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievcence ja sa vynasnazim, len som teraz stale v jednom kole, tak snad cez vikend uz stihnem nahodit par foteciek, Julka aj my uz mame konecne dost mliecka :grinning:
15. okt 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,tak to je super,že aj Ty máš mliečko a môžeš kojiť,prejeme vela zdravíčka a hlavne nech priberáte... :slight_smile: a tešíme sa na fotky,určite je malá krásnučka :wink:
15. okt 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paraaaada, Ivi, tak sme to rozkojili :dizzy_face:
Motiiilik, volakto nam tu predtym sluboval priniest cierne pivo do porodnice, hmmm? A ja cakala a pivo nechodilo :grinning:
15. okt 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Julka, ak bude zajtra alebo v piatok pekne, tak to pive dame vo WoodPube, dobre? volakedy dodobeda, kym bude Adamko v skolke, len dohodneme hodinu, kto sa este prida?
15. okt 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime podla pocasia :wink:
15. okt 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate niektora cislo na dr. Jackovu?
15. okt 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky..no hej,slúúbili sme to viaceré...ale vynahrádime to OKI???dohodneme stretko a bude aj to čierne pivečko... :grinning:
16. okt 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nemam ho ulozene, väcsinou volava manzel, ale ked zavolas do nemocky, prepoja ta k nej :wink: idete k nej chodit?
16. okt 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka cislo na Mudr. Jackovu je 038/7606767
16. okt 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na to čierne pivko vás pozývam ja v meste, nech vám to vynahradíme. inak musím sa priznať, že motilik ma aj nahovárala, nech za vami ideme do nemocky s tým pivom, ale ja som nechcela,lebo viem, že za mnou stále niekto chodil a bola som dosť unavená, tak som chcela návštevy odložiť na neskôr.
tak som vám dlžna to napraviť :wink:
16. okt 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati,neber to na seba,dohodneme sa a vynahradíme si to...zabijeme tri muchy jednou rano:1-stretko,2-pivko a 3-uvidíme malé princezné :slight_smile:
16. okt 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,Adrrianka je jak buchta a sladá..a jaká šikovná,už udrží aj hlavičku..no je krááááááááááááááááááááásna :wink: cmuk
16. okt 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby prosim vas, ake mate internety doma? V pondelok uz letim domov a potrebujem si dat zapojit v byte aby som mohla byt v kontakte s muzikom, len neviem aky je najlepsi. urcite chcem neobmedzeny a rychly. Zatial mam vybraty od T Comu 4G internet za 390 Sk mesacne. Ale dam si poradit od vas :slight_smile:
16. okt 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ani,aj ja mám ten 4G od T-comu a som s ním spokojnááááááááááááá :wink:
inak ako sa cítiš......a ako je bábo na tom,vieš,čo to bude??? :slight_smile:
16. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka my mame T-Mobile. sme spokojni, az na tu cenu :unamused: tak len netrpezlivo cakame kedy nas skonci zmluva :grinning:
17. okt 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, mam v albume kalendariky, vcera som sa s tym potrapila :slight_smile:
17. okt 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme cez pevnu linku, sme spojení so susedmi a tiež sme spokojní, a máme to za babku :wink:
adrianka je náádherná, tie líčiská by som jej vyštípala :grinning:
moni idem kuk kalendárik :slight_smile: ja čakám na fotky od fojtíka, len teraz nestíha, tak si ešte počkáme
17. okt 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky.moni prosím ťa kde si dala robiť ten kalendár.páči sa mi.ja by som dala tiež spraviť mojim detom taký :slight_smile:
17. okt 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, tak asi si dam tiez ten T com. Juuj uz sa tak tesim domov, sice budem bez muza este do Vianoc ale som rada kvoli lekarom, tu je to slabota..

Baby viete mi povedat, vy ste to nemali v tehu? nenasli vam bielkoviny v moci?

motilik, cakame na 99 percent dievcatko, tak hadam sa tuto ten doki nezmylil, by ma slahlo bo uz nakupujeme pre dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka, mas aj vysoky krvny tlak? To byva nebezpecna kombinacia :confused:

matar, ked budes s R. Fojtikom, tak ho odo mna srdecne pozdrav :wink:

Baby, no ja som tu uz len do nedele, to to pivo uz asi nestihneme :sweat_smile: Lebo cez vikend to u nas doma byva rusnejsie a o.i. nam pride z BA dnes vecer tatino, tak sa na seba tesime. No skratka, dame stretko niekedy v hmlistej buducnosti :sweat_smile:

Ivi, aj ta Tvoja drzi hlavku tak pevne? Jak keby ich jenna porodnica mala :grinning:
17. okt 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horlaka, nemam, krvy tlak mam aztial v poriadku. Tak dufam ze to neni nic vazne tie bielkoviny, ozaj tak uz sa tesim domov k Paulovi...

Inak gratulujem k dcerke :wink: aj pouzivas odsavacku? Ja vo chodim do temy februaroviek, tak kupuju odsavacky dopredu,ale ja myslim ze to ma cas, ked este ani neviem co ju budem nakoniec potrebovat.
17. okt 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasulka.ja som potrebovala odsavačku aj v pôrodnici lebo som mala veľa mlieka tak som si musela odsavať aby sa mi nezapalili.
17. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julka, drzi drzi, sak su tie nase dievcence pekne po tatinoch a sikovne po mamkach :wink: :grinning: :grinning: stretko uz cez vikend nestihneme, ale hadam nam na konikovi ostanes verna :dizzy_face:

krasulka ja som si odsavacku sice zadovazila, ale zatial som ju ani raz nepouzila a vyzera to tak ze ani nepouzijem, tak radsej dopredu nekupuj, uvidis po porode, ci ti ju bude treba
17. okt 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko dobre, sak hej uvidim v porodke ako to bude sak to maju hadam v kazdej lekarni tak sa potom kupi podla potreby.
17. okt 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok