• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
čaute babky jabky.čo by ste povedali na to keby sme si dali velke stretko niekedy?
:slight_smile:
17. okt 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vejka ja som za :slight_smile:
ten kalendár sa dá urobiť doma, len treba naštudovať tému digiscrapbook pre začiatočníkov alebo návody na www.baby-cafe.cz, tam je to celkom dobre vysvetlené. ja mám zatial len tri strany (su asi v mojom albume), ale čakám na fotky od fojtíka, potom sa do toho pustím :wink:
horalka a ty sa s ním poznáš? aj dnes sme ho stretli, na fotky musíme ešte čakať, ale nechceme ho ponáhlať, nech sa s tým vyhrá a nech to stojí za to. ale máme z neho veeeeľmi dobrý dojem a myslím že tie fotky budu stáť za to :slight_smile:
17. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivi, presne presne ako vravis :slight_smile:
V BA mam rychlejsi net, tak asi ostanem verna :slight_smile:

krasulka - dakujem :dizzy_face: Odsavacku som pouzivala 3 dni v porodnici, doma zatial ani raz (klop klop). Myslim, ze kupovat dopredu je luxus, ja som mala pozicanu od svagrinej, a necham si ju pre pripad, zeby som mala v buducnosti nejaku krizu (tvorenie hrci, ktore by mala nestihala vypit, atd..), skus presondovat Tvoje okolie, ci Ti niekto nepozicia, neposunie... casu mas zatial dooost :slight_smile:
17. okt 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som potrebovala odsávačku pri oboch deťoch, ale môžeš to urobiť ako ja ak chceš- vybrala som si na nete ktorú chcem a zž ked som ju potrebovala ju šiel môj muž kupiť (ked som bola v nemocke)
18. okt 2008 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
krasulka ja ti do porodky kludne poziciam nasu a potom ak budes potrebovat, si kupis aku budes chciet :wink:

Julka zajtra uz balite kufre? urcite sa velmi tesis, doma je len doma, aj ja som od radosti pomaly skakala, ked nas pustili domov, aj ked v nemocnici sa o nas starali ako v bavlnke
18. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martanko diky :slight_smile: sak necham to teda tak teraz a uvidi sa ked pojdem rodit :wink:
18. okt 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veji mata ti to uz napisala ako vidim... :slight_smile: :wink: tak skus...... inak, neviem ako ich mam dat vyvolat. vo fotolabe je teraz aj akcia na kalendariky, ale tam sa vkladaju len obrazky..... neviem ako ho potom zviazat a podobne.
mata, ako to robis ty?
19. okt 2008 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata no ak budu tie ostatne mesiace taketo krasne ako tieto prve tri, tak sa mate na co tesit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasnucke :slight_smile: :wink:
19. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni, my sme to tlačili aj viazali v trenčíne v jednej kopírke, tam to vyšlo najlacnejšie a tlačili na fotopapier
a dakujeme :slight_smile:
19. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matar - poznam vsetkych troch bratov Fojtikov (a trochu aj sestru) , uz asi od skolky :slight_smile: Kedysi davno sme spievavali spolu v kostole.

martanko, vcera sme veru slavnostne balili - kufre ani nie, ale zato kopu igelitiek, esteze nas dosla svagrina vziat do BA autom. Ked sme vecer dorazili, mala som normalne slavnotny pocit - konecne naozaj doma a vsetci traja spolu :dizzy_face:
20. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Julka no to ti verim, :grinning: nas Adamko najnovsie prevzal svojvolne patronat nad svojou sestrou, normalne ma buzeruje ked zacne plackat, ze jej mam dat okamzite jest a ked som si ju dovolila pri uspavani poklepkavat po zadocku ( podotykam ze velmi jemne a este aj cez perinku...) tak ma poriadne zjazdil, ze preco ju bijem a mam okamzite prestat!!!!! takze tak ..... koniec nehynucej lasky syna k matke, stafetu prebrala mladsia baba, chlapi su proste chlapi ...... :grinning:
20. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivi,ale ten mu si byť fakt zlatý :grinning: no chcela by som ho vidieť ako si ju bráni,musí byť fakt na spapanie :sweat_smile:
20. okt 2008 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. okt 2008 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka, tak pozdravím :slight_smile:
adamko musí byť na zjedenie :slight_smile: nikolka tiež nedovolí na dominika ani zvýšiť hlas, občas ma fajne buzeruje :unamused:
20. okt 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka,tak už je Vám dobre,doma najlepšie :slight_smile:
mati,aj teba Nika zbuzeruje??? :grinning: netreba sa dáááááť.... :wink: :slight_smile:
21. okt 2008 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jej to vysetli :grinning:
22. okt 2008 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Violoncielka
22. okt 2008 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sorry, to som sa pomýlila (veľmisačervenajúcismejko)
22. okt 2008 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
caute maminy, co mate nove?
22. okt 2008 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martina46 - :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. okt 2008 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Horalka,
to tu občas pozerám, čo napíšeš, aby som sa niečo dozvedela o vás a som zadala omylom namiesto do hľadáčika, do kolónky pre odpoveď. Píšem totiž z mobilu a tu sú obe kolónky rovnaké :grinning:
A ináč, čo teda máte nové? :wink:
22. okt 2008 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
motiiilik, veru, doma je doma, konecne si vsetko mozem robit podla vlastnej intuicie a nie podla protichodnych rad sirokeho pribuzenstva :sunglasses: A manzel je skutocnou oporou, ten nam v BN chybal najviac :pensive:

martanko, nove mame...napriklad staru kolisku, v ktorej bol uspavany este moj drahy a ktoru vyrezaval este jeho starecek, profesionalny stolar :dizzy_face: Dnes som ju v nej ukolisala pri speve jednej odrhovacky a nasledne spala tri hodiny a taha to ako pozeram aj dalej. Asi mi mliekarne rozhodi :grinning: Ale aspon stiham nachystat pre nas dospelakov daku veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. okt 2008 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mati (46), ved aj ja som zvedava, co mate nove vy :dizzy_face: V ktorej teme Ta mozem najlepsie smirovat? :grinning:
22. okt 2008 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
horalka ja tiez nasej malej spievam a najlepsie pri tom zaspi, ale tento tyzden som riadne nachladnuta a mam hlas ako pokazeny starter :rolling_eyes: tak z uspavaniek moc nebude. odfot tu krasnu kolisku s krasnym babatkom :wink:
22. okt 2008 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Horalka, nie som v žiadnej takejto téme, ako spoločne termíny, tak len cez IP asi.
22. okt 2008 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martanko u nás fičia podhradskej uspávanky :wink:
baby ja som včera mala havárku- blbec na parkovisku. našťastie sa nikomu nič nestalo, ale naše aj susedove auto odváža odťahovka, dva mesiace sme bez auta, no paráááda :rolling_eyes:
23. okt 2008 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mati chvalabohu ze to dobre dopadlo
23. okt 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej mati,našťastie,že ste všetci OK,kašlať na auto,to je len plech,to sa spraví......no my sme zas s horúčkami...v noci som s nou bola na pohotovosti,,,parááááááááda :frowning2:
23. okt 2008 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to chytila malá nejaký vírus, či čo? čo ti povedali na pohotovosti?
23. okt 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati nič,že dýchanie a aj hrdlo ma ok,len z ničoho nič teploty...že má oliate dasná a že to má len zo zubov...aj včera som bola s nou u doktorky a aj ta ju pozerala a povedala,že jej nič nieje ,až na tie teploty...mam jej zachytiť moč a dať do labáku na vyšetrenie,len u dievčat je to problém.... :frowning2:
24. okt 2008 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok