• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
martanko, ja zatial cajik ani nedavam, pije dost, len strasne nepravidelne a ja potom neviem, ako to mam vysvetlit mojim prsiam :rolling_eyes: hlavne ked cez den by sosala aj kazdu hodinu a pol a v noci potom pauzuje aj 4x tak dlho :confused: Najlepsie je, ze vzdy sem niekto volaco dojde vybavovat zrovna ked par minut spi a kazdy sa rozplyva, ze ake dobrucke dieta mame, ze ved nam ani neplace. Navsteva odide a mala spusti a my marne hladame gombik, kde sa ten zvuk vypina :grinning:

caj davam len po kvapkach, ako fintu, ked nechce chytit dudel a hlavne ked spusti koncert vonku - bez striekacky s cajom ani nejdem kocikovat :sunglasses:
28. okt 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko,dakujem..no dúfam aj ja,že už sa to takto nezopakuje,lebo to bolo niečo hroznééééééé :frowning2:
ale už je OK a teraz vrieskáááááááme a beháme,ako keby nám nič nebolo... :grinning:
28. okt 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy chcete od 3-tyzdnovych babätiek rezim?! my doteraz nemame nejaky pevny...... :slight_smile:
28. okt 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, super fotočka :slight_smile:
28. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata dik :slight_smile: sme boli v piatok v Dubnici pozriet kamosa Macelka a jeho maminu (mame aj fotos v albume :grinning: ), tak som sa jej postazovala ze nemam vela fotiek s malym, tak nas hned cvakla :slight_smile: :wink:
29. okt 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, vsak to, ze chceli by sme rezim, ale babatka si aj tak urobia po svojom :wink:

Ta nasa dnes seka dobrotu, asi si zehli vcerajsok :sweat_smile:
29. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pri Adamkovi sme si rezim zaviedli a bolo to fajn, chodil spinkavat v priblizne rovnakom case, kupkavali sme sa v rovnakom case, chodili sme von v rovnakom case a ja som si mohla podla toho zariadit den a hlavne boli sme obaja spokojni, Adamko aj ja. Adulka sice este cez den naburava plany, ale v noci je to uz fajn, teda klop klop

:grinning:

horalka uz ste krstili? my minulu sobotu, malinka si aj krasne zaspievala na slavu boziu a cez citanie sa prekrikovala s kaplanom, tak sme ju umlcali flaskou :grinning:
29. okt 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka fotos z krstu co ? nic? :slight_smile:
29. okt 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ospravedlnujem sa, ale nestiiihacky :sweat_smile:
29. okt 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dúfam,že ich čo najskôr doložíš,nech sa môžme aspom takto pokochať,aká je malá krásna a jak rastie... :wink:
29. okt 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, slubené fotky :slight_smile: spustite si prezentáciu, tak sa to lepšie pozerá :wink:
http://fotoalbumy.azet.sk/ruzicova.martina/moja-rodina/?i9=0cc01879fd56
29. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka tie fotky su prekrasne, ste nadherna rodinka :wink:
30. okt 2008 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata krasne fotky :dizzy_face: :slight_smile:
30. okt 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
30. okt 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati - paraaada :wink:
30. okt 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati...super fotky....krásne okamihy zachytené foťákom...paráda....čo Váš vyšli tie fotky a kolko ste ich mali???ak to nieje tajné... :slight_smile:
30. okt 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa k vam pridat? matar - neskutocne fotografie!
30. okt 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lul..jasné,že môžeš...kde bývaš???a ako sa voláš???máš aj detičky???
velá otázok,že??prepáč... :wink:
30. okt 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, byvam v okoli BN :slight_smile: deticky nemame, zacala som chodit do temy maminkou na jar 2010 aj s moni :slight_smile:
30. okt 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul :grinning: teeeda..... akurat som sa ta v tej teme pytala odkial si :grinning: kde presne v okoli BN? :grinning:
30. okt 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - IP :slight_smile:
30. okt 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul - Ty tajnostkarka, vsak prezrad aj nam :wink:
30. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul ahoj, ved sa odhaľ :grinning: :wink:
dakujeme ešte raz za fotočky - myslím že to nie je tajné- fotenie stálo 5500sk a fotil nás robo fojtík :slight_smile: skvelý človek a výborný fotograf :wink:
30. okt 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mati,tak to hej,stálo to veru za to.....ozaj krásne fotky,ste strašne zlatý tam..krásna rodinka :wink:....

lul..no prezrd niečo viac o sebe...nech vieme kto si.... :slight_smile:
30. okt 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mat,inak máš krásne zariadený a prerobený byt....videla som ho na internete....fakt krásny :slight_smile:
31. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo baby,kde ste kto???? :grinning:
1. nov 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi su vsetci s na cmiteroch s detmi do roka :grinning:
1. nov 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi máš pravdu...len my sme asi doma..... :wink:
1. nov 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee, aj ja som doma, ale bola u mna od včera kamoška z výšky aj s deturencami, tak som PC ignorovala :wink: na hroby sme neboli, v BN nemám nikoho a inam sme nemohli, bez auta asi ťažko :rolling_eyes:
motílik, dík :wink:
1. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli :pensive: sorry, ale uz uzavrime tu temu, hmm? :unamused:
1. nov 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok