Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
28. okt 2008

martanko, ja zatial cajik ani nedavam, pije dost, len strasne nepravidelne a ja potom neviem, ako to mam vysvetlit mojim prsiam 🙄 hlavne ked cez den by sosala aj kazdu hodinu a pol a v noci potom pauzuje aj 4x tak dlho 😕 Najlepsie je, ze vzdy sem niekto volaco dojde vybavovat zrovna ked par minut spi a kazdy sa rozplyva, ze ake dobrucke dieta mame, ze ved nam ani neplace. Navsteva odide a mala spusti a my marne hladame gombik, kde sa ten zvuk vypina 😀

caj davam len po kvapkach, ako fintu, ked nechce chytit dudel a hlavne ked spusti koncert vonku - bez striekacky s cajom ani nejdem kocikovat 😎

motiilik
28. okt 2008

martanko,dakujem..no dúfam aj ja,že už sa to takto nezopakuje,lebo to bolo niečo hroznééééééé ☹
ale už je OK a teraz vrieskáááááááme a beháme,ako keby nám nič nebolo... 😀

moni1412
28. okt 2008

baby vy chcete od 3-tyzdnovych babätiek rezim?! my doteraz nemame nejaky pevny...... 🙂

matar
28. okt 2008

moni, super fotočka 🙂

moni1412
29. okt 2008

mata dik 🙂 sme boli v piatok v Dubnici pozriet kamosa Macelka a jeho maminu (mame aj fotos v albume 😀 ), tak som sa jej postazovala ze nemam vela fotiek s malym, tak nas hned cvakla 🙂 😉

horalka777
29. okt 2008

moni, vsak to, ze chceli by sme rezim, ale babatka si aj tak urobia po svojom 😉

Ta nasa dnes seka dobrotu, asi si zehli vcerajsok 😅

martanko
autor
29. okt 2008

no pri Adamkovi sme si rezim zaviedli a bolo to fajn, chodil spinkavat v priblizne rovnakom case, kupkavali sme sa v rovnakom case, chodili sme von v rovnakom case a ja som si mohla podla toho zariadit den a hlavne boli sme obaja spokojni, Adamko aj ja. Adulka sice este cez den naburava plany, ale v noci je to uz fajn, teda klop klop

😀

horalka uz ste krstili? my minulu sobotu, malinka si aj krasne zaspievala na slavu boziu a cez citanie sa prekrikovala s kaplanom, tak sme ju umlcali flaskou 😀

moni1412
29. okt 2008

Ivka fotos z krstu co ? nic? 🙂

martanko
autor
29. okt 2008

no ospravedlnujem sa, ale nestiiihacky 😅

motiilik
29. okt 2008

tak dúfam,že ich čo najskôr doložíš,nech sa môžme aspom takto pokochať,aká je malá krásna a jak rastie... 😉

matar
29. okt 2008

dievčatá, slubené fotky 🙂 spustite si prezentáciu, tak sa to lepšie pozerá 😉
http://fotoalbumy.azet.sk/ruzicova.martina/moja...

martanko
autor
30. okt 2008

martinka tie fotky su prekrasne, ste nadherna rodinka 😉

moni1412
30. okt 2008

mata krasne fotky 😵 🙂

matar
30. okt 2008

dakujeme 🙂

horalka777
30. okt 2008

mati - paraaada 😉

motiilik
30. okt 2008

mati...super fotky....krásne okamihy zachytené foťákom...paráda....čo Váš vyšli tie fotky a kolko ste ich mali???ak to nieje tajné... 🙂

lul
30. okt 2008

ahojte, mozem sa k vam pridat? matar - neskutocne fotografie!

motiilik
30. okt 2008

ahoj lul..jasné,že môžeš...kde bývaš???a ako sa voláš???máš aj detičky???
velá otázok,že??prepáč... 😉

lul
30. okt 2008

ahoj, byvam v okoli BN 🙂 deticky nemame, zacala som chodit do temy maminkou na jar 2010 aj s moni 🙂

moni1412
30. okt 2008

lul 😀 teeeda..... akurat som sa ta v tej teme pytala odkial si 😀 kde presne v okoli BN? 😀

lul
30. okt 2008

moni - IP 🙂

horalka777
30. okt 2008

lul - Ty tajnostkarka, vsak prezrad aj nam 😉

matar
30. okt 2008

lul ahoj, ved sa odhaľ 😀 😉
dakujeme ešte raz za fotočky - myslím že to nie je tajné- fotenie stálo 5500sk a fotil nás robo fojtík 🙂 skvelý človek a výborný fotograf 😉

motiilik
30. okt 2008

no mati,tak to hej,stálo to veru za to.....ozaj krásne fotky,ste strašne zlatý tam..krásna rodinka 😉....

lul..no prezrd niečo viac o sebe...nech vieme kto si.... 🙂

motiilik
31. okt 2008

mat,inak máš krásne zariadený a prerobený byt....videla som ho na internete....fakt krásny 🙂

motiilik
1. nov 2008

halooooooooo baby,kde ste kto???? 😀

horalka777
1. nov 2008

asi su vsetci s na cmiteroch s detmi do roka 😀

motiilik
1. nov 2008

no asi máš pravdu...len my sme asi doma..... 😉

matar
1. nov 2008

nieee, aj ja som doma, ale bola u mna od včera kamoška z výšky aj s deturencami, tak som PC ignorovala 😉 na hroby sme neboli, v BN nemám nikoho a inam sme nemohli, bez auta asi ťažko 🙄
motílik, dík 😉

moni1412
1. nov 2008

Juli 😔 sorry, ale uz uzavrime tu temu, hmm? 😒