Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
1. nov 2008

moni, čo nemôžeš spať?
ja som začala odznova s novými fotkami robiť kalendár, tak ponocujem. ale mám prvé dve strany, tak idem konečne spaaať 🙂

moni1412
1. nov 2008

ale mozem, len som sa az teraz dostala k PC. boli sme v Hradisti na hroboch, starku pozriet ☹ ☹ ☹ a este som piekla, zajtra pridu vsetci starki blahozelat malemu, tak roboty vyse hlavy.
ja mam kalendarik, len rozmyslam ze urobim este aj stolovy.... neviem, snad sa k tomu dostanem. hod potom vytvory 🙂 som zvedava, ty mas vzdy take peknucke, inspirativne 😉

moni1412
1. nov 2008

ozaj, Mata, co byt? vidim ze v pardone ho este mate 😒

martanko
autor
2. nov 2008

moni, Deniskovi k meninam prajeme vsetko najlepsie, hlavne nech je zdravucky 😉

my sme vcera behali po cintorinoch, Adamko zapaloval svetielka 🙂

moni1412
2. nov 2008

Ivka dakujeme 🙂 😵 aj za Deniska 🙂
pre Adamka to musel byt zazitok 🙂 na buduci rok uz aj my mozno budeme vnimat viac svetielka, po detsky povedane zizu 😀 stavili sme sa vcera cestou domov aj v Pravoticiach a to uz bola tma, tak uz bolo viac vidno len svetielka a malemu sa to velmi pacilo 😵

matar
2. nov 2008

deniskovi všetko naj naj naj 😵 😵 😵
moni, byt tak všelijako, niečo sa rysuje, uvidíme, potom dám vedieť, ako to celé dopadlo 😉

motiilik
2. nov 2008

moni-Deniskovi prajeme všetko naj k meninám...nech ste zdravučký 🙂 🙂 🙂

mati,nieje zač..je to pravda..potom,ked budeme prerábať my,tak si ťa zavolám a mi poradíš... 😉

moni1412
2. nov 2008

dakujeme vsetkym za prianie 🙂 Denisko lezka pri mne - odkazuje 😵

mati, neviem ci som sa uz pytala - odkial ste brali hypoteku? ci nemate hypo? obehali ste viacero bank? kto daval dobre podmienky? asi vela otazok, mozes do IP ak chces.

matar
2. nov 2008

motýlik, v pohode, mna to strašne baví 😉
moni, nemáme hypo. ale keby sme šli brať na prerábku domu, tak ideme cez M-bank 🙂

matar
3. nov 2008

a čo dnes všetky spíííte???

horalka777
3. nov 2008

uz nespime 😉 ale to zasa spite vy asi.
moni, sorry 😔

moni1412
4. nov 2008

Juli nic, prepac, asi to vyznelo horsie ako som to myslela 😒

horalka777
4. nov 2008

ok, uzavrete 😉

martanko
autor
4. nov 2008

no maminy, tento tyzden ma byt az do stvrtka pekne, hadam by sme trebars v stredu okolo desiatej mohli zbehnut s Adriankou na Dubnicku, dame si tam stretko?

horalka, ako sa mate? nasa mala vcera vecer skoro hodinu koncertovala, ale nebol to ani plac, ako skor riadny krik, Lubko povedal, ze by ju mohli v CIA vyuzivat ako muciaci nastroj 😀 ja uz som sa po pol hodine zacala riadne bat, lebo som ju nemohla nijako utisit, no a potom z nicoho nic zalomila a spala do rana 😲

matar
4. nov 2008

marťanko a nemala malá koliku? ja viem že to skôr mávaju chlapci, ale vraj aj dievčatá môžu 😖 s nikolkou sme to nepoznali, zato s domčom sme si to užlili dosť
a stretko OK, ja som za 🙂

horalka777
4. nov 2008

ahoj martanko, nasa princezna sa rozhodla, ze jej v noci nestacia 3hod intervaly papania, a chce radsej menej, ale po dvoch hodinach, tak uz ani neviem, ake je to spat 3hod v kuse 🙂 a ak ju chvilku ignorujeme, tak je z nej dalsia kandidatka do CIA 😀
Dnes mi od rana od pol piatej spala dokopy cca 3hod, budi sa, okana okata, zvedava je ako niekolkomesacne babo, asi caka, ze budem buchat sampanske, kedze ma mesiac a sampanske furt nikde a ja jej furt cpem to prso 😅

Vcera sme boli 1.x tu v BA u pediatricky, ma 4,10 a vraj je to krasne cule babatko. No, cule teda fakt, hlavne v noci 😀

matar
4. nov 2008

baby, čo zajtra?

motiilik
4. nov 2008

ahoj,ja idem ráno sice do mesta,musím isť do banky a plienky kúpiť,ale potom by to aj šlo....o kolkej a kde???presne... 😉

martanko
autor
4. nov 2008

no ja uvidim rano podla malej, ale o tej desiatej by sme snad mohli byt na DUbnicke, teda ak princezniatko nezmeni plany.

Mati neviem ci to bolo kolikou, malinka ma sice vecer trosku problemy s kakanim, i ked cez den ,,serinka,, ako na pase, ale vcera bola napapana aj vykakana, dnes tiez trochu kricala ale omnoho menej, tak snad len nevedela zaspinkat 😖

julka nasa mala ma 5kg, vsetky male veci co nosil Adko tak do tretieho mesiaca su jej uz male alebo velmi tesne, takze putovali do krabice 😀 Blanka uz tiez musi byt krasna slecna 😉 snad sa jej spinkanie upravi, aby si si aj ty aspon trochu oddychla . a ozaj, prajeme vsetko naj naj k mesiaciku 🙂

horalka777
5. nov 2008

dakujem 🙂 , ak zajtra slecna dovoli, hodim nejaku aktual. foto. ak nedovoli, varim makovy odvar 😠

matar
5. nov 2008

ja teraz počkám kým sa malý zobudí a musím ísť do mesta. tak sa nejako prezvoníme

martanko
autor
5. nov 2008

mati ked idete vsetky do mesta tak sa mozme stretnut tam, na namesti pri studni, okolo desiatej, moze byt?

matar
5. nov 2008

no teda,nakoniec sme stretkovali len my s marťankom aj to len chvílku, lebo adrianka bola mrzutá, asi ju bolelo bruško alebo čo, tak muslei utekať domov ☹

motiilik
5. nov 2008

no ja som bola bay už pred deiatou doma z mesta a potom som mala vybavovačky ešte...a malú utekať dať spať,no hotový chaos.....konečne večer...dam malej večeru a šup do postele....a ja veget...už sa teším... 😉

moni1412
5. nov 2008

motiilik zajtra oslavujete? 🙂 😉 😵 prajeme Sasenke vsetko naj, naj, naj 🙂

motiilik
5. nov 2008

moni neoslavujeme ešte,počkáme na tatina,ale dakujem aj za malú....už sa teší zajtra do školy ako donesie lízanky a učitelke čokoládu a ako jej budú gratulovať.... 😀

martanko
autor
5. nov 2008

mati brusko ju nebolelo, bola pekne vykakana, len nevedela zase zaspat, podarilo sa mi ju uspinkat az o dvanastej, no a poobede vstala o stvrt na styri a odvtedy je s dvoma kratuckymi prestavkami hore doteraz 😝 len by sa nosila a visela na ciciku 🙄 zrejme som moc rozhyckana Adamkom, ten spinkal ukazkovo, ale aj tak sa mi zda, ze Adrianka spi na take male babatko dost malo, aspon ze ked uz zaspi, tak bubka az do rana. este raz dakujem za pomoc 😉

motiilik aj my gratulujeme vasej princeznicke 🙂

horalka, ako ste na tom vy? rovnako grogi? 😀

motiilik
6. nov 2008

martanko dakujem za Sašku..... 😉

Aj my gratulujeme malej krásnej víle k prvému mesiačiku....nech ste zdravučké a nech spínkáte krásne a aj papkáte... 🙂

moni1412
6. nov 2008

Ivka vy mate dnes presne mesiacik? a mala Blanka asi pred par dnami. tak aj vasim malym slecnam vsetko naj, nech su zdravucke a s nimi aj ich maminky 😉 🙂

matar
6. nov 2008

sašenke všetko naj k narodkáááám 🙂
a adinke k prvému mesiačku 😵 marťnako aj dominik bol taký, že strašne málo spával a má to doraz. momentálne sice spí, ale to si dá 15 minutovku a fičí dalej