Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
6. nov 2008

motiiilik, Ty uz mas doma velku slecnu 😉
dik vsetkym za gratulacie, ja gratulujem Adrianke a odkazujem rodicom, nech si vazia, ze buva celu noc, my o takom niecom ani nesnivame, nasa musi dostat svoje davky rozkuskovane, potvorka, normalne sa racionalne stravuje, po malych davkach, nie ako ja 😎 No, aspon nebudem rozmaznana, ak sa nahodou neskor zadari druhe babo 😀

Ivi grogy sme, ale uz si a to pomaly zvykame, vcera som aj kolac stihla upiect, aj navstevu sme mali, svagor natacal kupanie, sme sa narehotali.

Dala som trosku aktualnejsie fotky, kuk 😎

motiilik
6. nov 2008

baby,dakujem všetkým za gratulácie.. a aj Saška dakuje.... 🙂

Blanka je krásna a ten úsmevík.....úúúúžastná 😉

matar
6. nov 2008

horalka, maličká je kráásna- a nejako jej vybledli vlásky, nie? aj tá kolíska je super 😎

horalka777
6. nov 2008

vlasky ma coraz viac po tatovi 😎

martanko
autor
6. nov 2008

dakujeme 😉

mati, porad nejake utisovacie grify, co najviac platili na Domca, vyskusame aj my, Adamkovi stacilo prso, no proste chlap, ale ako na baby, to netusime 🙄 najviac ma ale mrzi, ze nemam skoro ziadny cas na Adamka, nechcem, aby mal pocit, ze ho odsuvame 😖

Juli co dobre si piekla? daj recept, a som fakt rada, ze malinka prespi aspon noc

moni, nejako malo v poslednej dobe pismenkujes 😉

lul
6. nov 2008

ahojte, som tu dlho nebola 🙂 pamatate si ma este spred 3 stran?

moni1412
6. nov 2008

lul samozrejme ze ano 🙂 😉

Ivka hmm.... 😒

matar
6. nov 2008

lul, jasné, ty si naša tajnostkárka 😀 😉
marťanko, ja neviem, my sme sa len nosili a nosili a n 😉 a najviac zaberalo, ked som zhasla v obývačke, zapla len malú lampičku, pustila potichu CD a pomaly som s ním tancovala 😉

lul
6. nov 2008

😀

motiilik
7. nov 2008

ahojte kočky....ako sa máte??čo dnes varíte???poradte...ja už neviem...dajte nejaké typy... 😉

martanko
autor
7. nov 2008

evka palacinky pre malacov a cestoviny s mletym masom a bolonskou omackou pre velkacov 😀

matka dik za tip, vecer vyskusame, vcera o polnoci som uz bola v stave varit aj makovy odvar 😀

matar
7. nov 2008

motylik, u nás som dnes navarila veelmi rýchlo- bola som v meste a kedže môj muž miluje držkovu, ja ju neznášam a ani ju neviem robiť, tak som mu v gastre na námestí kupila 😀 😉 to je pre tatu, domiikovi som včera podusila masko, teraz robím ryžu, moja mamina robí palacinky, tak to je pre nikolku a ja som si v gastre kupila zeleninový šalátik 😎 😉
marťanko daj vedieť či tanec zabral 🙂

moni1412
7. nov 2008

mata ty si ozaj rychlo navarila 🙂 kazdy ma ine 😀

ja som robila zapekanu brokolicu. a malemu brokolicu, zemiacik, zltok, trochu oleja a rozmixovat 😀 dnes mame brokolicovy dnik 😉

matar
7. nov 2008

ja som malému robila brokolicové cestoviny predvčerom. vieš aké robia v slniečku- s brokolicou, mrkvou a syrovou omáčkou- tak niečo podobné,len som mu to prispôsobila. a chutili aj mne 😉
krvopotne som dokončila jun v kalendári, tak kuk 🙂 nejako mi dochádza múza 🙄

moni1412
7. nov 2008

dochadza muza? su uzasne 🙂

matar
7. nov 2008

no len niekedy mám stranu urobenú aj za pol hodinku a niekedy sa s jednou stranou trápim aj tri dni 🙄

martanko
autor
7. nov 2008

mati kalendar je krasny, mas moju poklonu, ze pri deturencoch stihas tvorit aj taketo krasne dielka 😉

matar
8. nov 2008

marťnako, pri deťurencoch nie, len ked spia 😉

martanko
autor
8. nov 2008

no ale aj tak, ked tie nase konecne zaspia, ja som vacsinou uz tiez na hladine alfa 😀

matar
9. nov 2008

ja mám ten problém, že ja cez den neviem spať- ked som cez obed zaspala, muž hned vedel, že musím byť tehotná 😀 a večer mi zaspia ešte pred ôsmou, tak mám voľné večery- spávať chodím až okolo 11, inak sa zbytočne prehadzujem 😉

motiilik
10. nov 2008

ahojte....mati,tie kalendáre sú úžastné..fakt krásne 🙂

ako ste víkendovali??? 😉

matar
10. nov 2008

ahojte,
motýlik, my tak papučovo, upratovala som skrine 😝
ale dnes som si urobila radosť, ideme prerábať obývačku (sťahovať sa nakoniec nebudeme, sme sa rozhodli, že sa teraz vôôôôbec neoplatí predávať byt, jednak sa vôbec nepredávaju a jednak su nízke ceny)- tak sme si kupili koberec a závesy do obývky a budeme malovať- ale až o 2 tt- tento víkend ideme do blavy- decká čo som im bola triedna v blave ma pozvali na stužkovu, tak sa teším 🙂 🙂 🙂

motiilik
10. nov 2008

no super....tak sa idete zabávať... 😉 potichučku aj závidim 😅 ,ale myslím to v dobrom.... 😉
no tak ste tak isto víkendovali,ako aj my..... 😀

moni1412
10. nov 2008

mata tak nakoniec ste to vzdali s tym bytom? my rozmyslame o predaji, ale zatial este len uvazujeme. 😒

matar
10. nov 2008

moni a čo chcete stavať, či vačší byt?
no viac menej to asi nechávame tak, lebo sa našiel záujemca na dom, takže ak mu to pustíme, tak nám vrátia zálohu. a máme vyhliadnuté niečo iné, ale o tom ešte pssssssssssssssssssst 😉

motiilik
10. nov 2008

ahááááááá....no mati takže tajnostkáriš.... 😀
ale nie,sami si najlepšie rozumiete,čo Vám vyhovuje...ak máte niečo iné,tak tichučko a prajem Vám to,nech Vám to vyjde.... 😉

matar
10. nov 2008

🙂

moni1412
11. nov 2008

mati, stavat 🙂 trosku sa to uz rozbieha. tak dufam ze to nebude dlho trvat. 😒 a aj ja vam prajem nech vam to vyjde 😉 ozaj, nasla som na nete ten vas byt - mate ho super zariadeny 🙂 aj dost velky. aj domacu pekarnicku som videla 😀

matar
11. nov 2008

a kde chcete stavať?

martanko
autor
11. nov 2008

moni, mati to je super, drzime palce nech vam vsetko vyjde podla predstav 😉