• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
mata ja som az pred chvilou pochopila co si myslela tym prirovnanim o tom prasiatku :grinning: :sweat_smile: skoda ze tu nie je cervenajuci sa smajlik.....

baby ja mam dnes normalne ze telepaticku naladu :slight_smile: rano som zacala pisat sms jednej babe, ta mi vzapäti volala, prva usetrena sms a potom Ivke - zacnem pisat - ci som ju aj s Adamkom nestretla?! :grinning:

Ivi dufam ze je Adamko v poriadku. co vam povedali?
24. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mati viem si predstaviť,aká si dnes plná života po noci,my sme na tom rovnako...mne malá tiež do pol noci hukala jak šalená a potom som jej ešte ťahala aj soplíky vysávačom :frowning2:
a dnes je celá upišťaná,no otras :unamused:

ivi,ako ste dopadli u doktorky??? :sunglasses:
monika,no tak to máš super,tak by si mala dnes podať športku,hadam budeš ma šťastie :wink:
juli,tak aspom ste vypadli z domu :slight_smile:
24. nov 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni celkom dobre, na rtg-snimku nebolo nic zle, tak len maleho sledovat, aby nebol spavy, negrckal a neodpadaval, pre istotu ho ani zajtra nedam do skolky. Adinka v poho, uz ma 5,8kg a doktorka ma potesila, ze ukricane deti byvaju velmi inteligentne :wink: no tak sa na to resim :grinning: ale uz treti den spinka aspon cez den, tak snad sa to nejako upravi
24. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, vidis, to ma nenapadlo :grinning:

Ivka tak to som rada. :slight_smile: heeej? posledne dni mam aj ja dost - asi aj Denisko bude inteligent :sweat_smile: :grinning:
24. nov 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,tak to budú asi všetky naše deti inteligentné :grinning:

Ivi,aspom,že tak,že ste dobre dopadli a hadam sa nič nebude diať a malý bude OK,držíme palce :wink:
no Moni,ešte máš čas ju podať..nikdy nevieš,čo ťa stretne :wink:
24. nov 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Nehnevajte sa, ze Vam sem vstupujem, ale neviete mi nahodou poradit ci su este v predaji listky na Podhradsku a kde sa daju zakupit.Dakujem :dizzy_face:
24. nov 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka listky sa daju kupit v kazdej skolke v BN, v MC Anjelikovo aj v MsKS
24. nov 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kakatka, asi najlepšie teraz v Msks, dnes v anjelikove nemali,ale isto ešte dotlačia :slight_smile:
24. nov 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky moje,jak krásne sneží,pravda... :wink:
24. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no večer síce krásne snežilo,ale teraz tá šlapkanica nestojí za to.... :angry: no hruuuuuuuza...... :wink:
25. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..dnes ste všetky nejak primrzli??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. nov 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poslušne hlásim,že aj nas zasiahla asi tá chrípka :frowning2: ,malá mi do rána skoro vôbec nespala,skoro celú noc som ju trápila a vyťahovala soplíky,aby sa jej lepšie spinkalo :unamused: o hrozne niečo.....som z toho smutnáááá :frowning2:
25. nov 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi, dufam ze jej to rychlo prejde, ja som mala tiez otrasnu noc aj bez chripky, nasa drobula o deviatej vecer spustila sirenu a vypla sa az o polnoci, zaspala o jednej rano a o pol tretej uz bola vyspinkana, asi si prehodila den s nocou, som k.o.
25. nov 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Ivi to hej,ja Ti to verím...ja mám iež dosť,tiež by som najradšej spala,len sa mi nedá...a ešte k tomu ma príšerne aj hlava bolí..no hrúúúza :wink:
25. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi to chce kavicku a cokolaaaaaaaaaaaaaaadku :wink: :grinning: a este vikendovy wellness pobyt v trencianskych kupeloch :grinning:
25. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej Ivi,to by chcelo....len kto mi ho zaplatí :grinning: a kávu som si dala a nepomáha... :frowning2:

videli ste aká je vonku hmla???no hrozne niečo....ani pomaly pod nos som si nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas svieti dnes od rana slniecko, aj posledne stopy snehu sa v lese roztapaju.

No maminky, ja mam perne dni, v sobotu som napriek plnemu kojeniu dostala kramy a mala sice mlieko neodmieta, ale asi jej horsie travi a nafukuje ju, ze len grga a prdka a samozrejme kvoli tomu skoro nespiii :rolling_eyes: A to som sa tesila, ze budem mat minim. tych 6 mesiacov od vloziek pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som ich musela nosit aj cele tehotenstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja som ale stastlivec :angry: Vcera mi preplakala cely den, takze k veceru som uz slzila s nou :cry: Esteze muz prisiel pozitivne naladeny a pomohol ju varovat. Okolo pol jedenastej som ju este nakrmila, 250x opatovne podala dudel a viac si nepamatam :grinning: potom sa prebudim v noci ze sa nejak mala mrvi v koliske, pozriem na hodiny - a pol piatej! To je jej spankovy rekord... asi sa znicila tym placom, chuda nase.. :sweat_smile:
25. nov 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, kedy ste sa fotili s tymi klaunovskymi nosmi? Dobra fotka :dizzy_face:
25. nov 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Juli závidim to slniečko.... :sweat_smile:
25. nov 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julka fotili sme to tento rok na den deti ...
no ja som dnes v noci nielen slzila, ale normalne revala, od zmesi vycerpania, hnevu, bezmocnosti, lutosti, .... hormony a deti s nami vedia teda riadne zamavat ...
25. nov 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi - no ja som vcera neslzila, ale revala, len som sa to hanbila napisat - a to sme mali s manzelom vyrocie a ja som chcela daco dobre pripravit kym pride z prace a nakoniec mi prihoreli zemiaky a totalne zhorela pecienka na cibulke a neumyla som ani riad :pensive:

presne ako vravis, hormony, bezmocnost, vycerpanie, hnev, lutost... diiiky, som rada, ze nie som sama taka :dizzy_face:
Vydrzaaaaaaaat :wink:
25. nov 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj, je nas viac :wink: a vsetko naj k vyrociu, ked budu deti dospele, tak si to s muzom vynahradite :wink: ja tiez Lubkovi slubujem, ze ked deti pojdu z domu tak potom budeme spat znovu spolu v nasej manzelskej posteli ... :grinning:
25. nov 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli..gratulujeme aj my k Vášmu výročiu :slight_smile: a z toho si nič nerob,ved manžel to pochopil a malá je aj tak prvoradá...
25. nov 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy :unamused: jeden den sme mimo netu a vy takto :angry: :grinning: nestiham ani citat...... :confounded: sme boli vcera u nasich, mamina mala taky mensi uraz, ale uz je v pohode, len este do pondelku marodi a ja som bola na vybere znamienok v PD, tak mamina chvilu strazila maleho a potom sme tam boli kym ocko nevybavil pracu......

Juli, tak vsetko naj k vyrociu :wink: :slight_smile: ale ved nejde o to pripravit cosi dobre a umyt riad. hlavne ze ste spolu :dizzy_face:
26. nov 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zienky, musim trosku uviest na spravnu mieru - nebolo to ani tak vyrocie, ale ixte vymesacie - sme si s muzom povedali, ze oslavovat nase spolocne datumy len raz za rok je malo, treba aspon 12x za rok :grinning:
...ale dakujem za gratulacie :pensive: :wink:

a ta depka bola skor z toho celodenneho vresku a z hormonov, nez z pripalenej vecere, ta ma len stvala, ale nezrutila by som sa z nej :sunglasses:

moni - ja citam, ze si bola na vybere znamienok - a cumim jak puk - najprv ma napadlo, ze si idete vyberat nejake znamienka z nejakej ponuky, alebo co, az potom mi doslo, ze asi odstranovat tie materskeee :sweat_smile:
26. nov 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ale s nami tie hormony vedia zamávať, čooo? ja som tak slzila skoro stále, muž bol už zo mna na prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je to lepšie, ale mne sa asi hormony už nevyrovnaju nikdy :grinning:
tak marodom /vrátane mojej nikolky/ skoré uzdravenie- a našim chlapom more trpezlivosti :wink:
26. nov 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru baby,my sme marodi tiež,dnes nám doktorka dala aj anitibiotiká... :frowning2:
no takže ani von nemôžme chodiť...a doma ma asi porazí... :sunglasses:
26. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli :sweat_smile: tak, tak.... a este minimalne 2x - 3x tam pojdem..... :sweat_smile: :confused:

veru, marodi, rychlo sa vyliecte :wink: :slight_smile:
26. nov 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujeme monika....to by bolo super,keby už boli vyliečený Tíííí naši marodi :unamused:

čo inak porábate kočky???aký ste ,mali dník??? :sweat_smile:
26. nov 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze teraz kojim a mozem zachranit nasu temu z 3. strany :grinning:
27. nov 2008 o 04:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok