Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
24. nov 2008

mata ja som az pred chvilou pochopila co si myslela tym prirovnanim o tom prasiatku 😀 😅 skoda ze tu nie je cervenajuci sa smajlik.....

baby ja mam dnes normalne ze telepaticku naladu 🙂 rano som zacala pisat sms jednej babe, ta mi vzapäti volala, prva usetrena sms a potom Ivke - zacnem pisat - ci som ju aj s Adamkom nestretla?! 😀

Ivi dufam ze je Adamko v poriadku. co vam povedali?

motiilik
24. nov 2008

no mati viem si predstaviť,aká si dnes plná života po noci,my sme na tom rovnako...mne malá tiež do pol noci hukala jak šalená a potom som jej ešte ťahala aj soplíky vysávačom ☹
a dnes je celá upišťaná,no otras 😒

ivi,ako ste dopadli u doktorky??? 😎
monika,no tak to máš super,tak by si mala dnes podať športku,hadam budeš ma šťastie 😉
juli,tak aspom ste vypadli z domu 🙂

martanko
autor
24. nov 2008

moni celkom dobre, na rtg-snimku nebolo nic zle, tak len maleho sledovat, aby nebol spavy, negrckal a neodpadaval, pre istotu ho ani zajtra nedam do skolky. Adinka v poho, uz ma 5,8kg a doktorka ma potesila, ze ukricane deti byvaju velmi inteligentne 😉 no tak sa na to resim 😀 ale uz treti den spinka aspon cez den, tak snad sa to nejako upravi

moni1412
24. nov 2008

Evi, vidis, to ma nenapadlo 😀

Ivka tak to som rada. 🙂 heeej? posledne dni mam aj ja dost - asi aj Denisko bude inteligent 😅 😀

motiilik
24. nov 2008

no baby,tak to budú asi všetky naše deti inteligentné 😀

Ivi,aspom,že tak,že ste dobre dopadli a hadam sa nič nebude diať a malý bude OK,držíme palce 😉
no Moni,ešte máš čas ju podať..nikdy nevieš,čo ťa stretne 😉

kakatka1
24. nov 2008

Ahojte Nehnevajte sa, ze Vam sem vstupujem, ale neviete mi nahodou poradit ci su este v predaji listky na Podhradsku a kde sa daju zakupit.Dakujem 😵

martanko
autor
24. nov 2008

katka listky sa daju kupit v kazdej skolke v BN, v MC Anjelikovo aj v MsKS

matar
24. nov 2008

kakatka, asi najlepšie teraz v Msks, dnes v anjelikove nemali,ale isto ešte dotlačia 🙂

motiilik
24. nov 2008

no babenky moje,jak krásne sneží,pravda... 😉

motiilik
25. nov 2008

no večer síce krásne snežilo,ale teraz tá šlapkanica nestojí za to.... 😠 no hruuuuuuuza...... 😉

motiilik
25. nov 2008

baby..dnes ste všetky nejak primrzli??? 😝 😀

motiilik
25. nov 2008

no poslušne hlásim,že aj nas zasiahla asi tá chrípka ☹ ,malá mi do rána skoro vôbec nespala,skoro celú noc som ju trápila a vyťahovala soplíky,aby sa jej lepšie spinkalo 😒 o hrozne niečo.....som z toho smutnáááá ☹

martanko
autor
25. nov 2008

evi, dufam ze jej to rychlo prejde, ja som mala tiez otrasnu noc aj bez chripky, nasa drobula o deviatej vecer spustila sirenu a vypla sa az o polnoci, zaspala o jednej rano a o pol tretej uz bola vyspinkana, asi si prehodila den s nocou, som k.o.

motiilik
25. nov 2008

no Ivi to hej,ja Ti to verím...ja mám iež dosť,tiež by som najradšej spala,len sa mi nedá...a ešte k tomu ma príšerne aj hlava bolí..no hrúúúza 😉

martanko
autor
25. nov 2008

evi to chce kavicku a cokolaaaaaaaaaaaaaaadku 😉 😀 a este vikendovy wellness pobyt v trencianskych kupeloch 😀

motiilik
25. nov 2008

no hej Ivi,to by chcelo....len kto mi ho zaplatí 😀 a kávu som si dala a nepomáha... ☹

videli ste aká je vonku hmla???no hrozne niečo....ani pomaly pod nos som si nevidela 😝

horalka777
25. nov 2008

U nas svieti dnes od rana slniecko, aj posledne stopy snehu sa v lese roztapaju.

No maminky, ja mam perne dni, v sobotu som napriek plnemu kojeniu dostala kramy a mala sice mlieko neodmieta, ale asi jej horsie travi a nafukuje ju, ze len grga a prdka a samozrejme kvoli tomu skoro nespiii 🙄 A to som sa tesila, ze budem mat minim. tych 6 mesiacov od vloziek pokoj 😝 a to som ich musela nosit aj cele tehotenstvo 😝 😝 no ja som ale stastlivec 😠 Vcera mi preplakala cely den, takze k veceru som uz slzila s nou 😢 Esteze muz prisiel pozitivne naladeny a pomohol ju varovat. Okolo pol jedenastej som ju este nakrmila, 250x opatovne podala dudel a viac si nepamatam 😀 potom sa prebudim v noci ze sa nejak mala mrvi v koliske, pozriem na hodiny - a pol piatej! To je jej spankovy rekord... asi sa znicila tym placom, chuda nase.. 😅

horalka777
25. nov 2008

Ivi, kedy ste sa fotili s tymi klaunovskymi nosmi? Dobra fotka 😵

motiilik
25. nov 2008

no Juli závidim to slniečko.... 😅

martanko
autor
25. nov 2008

Julka fotili sme to tento rok na den deti ...
no ja som dnes v noci nielen slzila, ale normalne revala, od zmesi vycerpania, hnevu, bezmocnosti, lutosti, .... hormony a deti s nami vedia teda riadne zamavat ...

horalka777
25. nov 2008

Ivi - no ja som vcera neslzila, ale revala, len som sa to hanbila napisat - a to sme mali s manzelom vyrocie a ja som chcela daco dobre pripravit kym pride z prace a nakoniec mi prihoreli zemiaky a totalne zhorela pecienka na cibulke a neumyla som ani riad 😔

presne ako vravis, hormony, bezmocnost, vycerpanie, hnev, lutost... diiiky, som rada, ze nie som sama taka 😵
Vydrzaaaaaaaat 😉

martanko
autor
25. nov 2008

neboj, je nas viac 😉 a vsetko naj k vyrociu, ked budu deti dospele, tak si to s muzom vynahradite 😉 ja tiez Lubkovi slubujem, ze ked deti pojdu z domu tak potom budeme spat znovu spolu v nasej manzelskej posteli ... 😀

motiilik
25. nov 2008

Juli..gratulujeme aj my k Vášmu výročiu 🙂 a z toho si nič nerob,ved manžel to pochopil a malá je aj tak prvoradá...

moni1412
26. nov 2008

babyyyy 😒 jeden den sme mimo netu a vy takto 😠 😀 nestiham ani citat...... 😖 sme boli vcera u nasich, mamina mala taky mensi uraz, ale uz je v pohode, len este do pondelku marodi a ja som bola na vybere znamienok v PD, tak mamina chvilu strazila maleho a potom sme tam boli kym ocko nevybavil pracu......

Juli, tak vsetko naj k vyrociu 😉 🙂 ale ved nejde o to pripravit cosi dobre a umyt riad. hlavne ze ste spolu 😵

horalka777
26. nov 2008

no zienky, musim trosku uviest na spravnu mieru - nebolo to ani tak vyrocie, ale ixte vymesacie - sme si s muzom povedali, ze oslavovat nase spolocne datumy len raz za rok je malo, treba aspon 12x za rok 😀
...ale dakujem za gratulacie 😔 😉

a ta depka bola skor z toho celodenneho vresku a z hormonov, nez z pripalenej vecere, ta ma len stvala, ale nezrutila by som sa z nej 😎

moni - ja citam, ze si bola na vybere znamienok - a cumim jak puk - najprv ma napadlo, ze si idete vyberat nejake znamienka z nejakej ponuky, alebo co, az potom mi doslo, ze asi odstranovat tie materskeee 😅

matar
26. nov 2008

no baby ale s nami tie hormony vedia zamávať, čooo? ja som tak slzila skoro stále, muž bol už zo mna na prášky 😝 už je to lepšie, ale mne sa asi hormony už nevyrovnaju nikdy 😀
tak marodom /vrátane mojej nikolky/ skoré uzdravenie- a našim chlapom more trpezlivosti 😉

motiilik
26. nov 2008

no veru baby,my sme marodi tiež,dnes nám doktorka dala aj anitibiotiká... ☹
no takže ani von nemôžme chodiť...a doma ma asi porazí... 😎

moni1412
26. nov 2008

Juli 😅 tak, tak.... a este minimalne 2x - 3x tam pojdem..... 😅 😕

veru, marodi, rychlo sa vyliecte 😉 🙂

motiilik
26. nov 2008

no dakujeme monika....to by bolo super,keby už boli vyliečený Tíííí naši marodi 😒

čo inak porábate kočky???aký ste ,mali dník??? 😅

horalka777
27. nov 2008

esteze teraz kojim a mozem zachranit nasu temu z 3. strany 😀