Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
27. nov 2008

motiiilik, my sme mali vcera otrasny den, zasa ho mala prerevala a nechcela spat, ale ja uz som bola volajaka psychicky odolnejsia 😅 takze som ju sem tam nechavala v postielke a aspon som trochu poupratovala, lebo vecer prisiel na navstevu jeden moj dobry kolega, moj "tata", ktory mi je ako druhy tata. "Tata" si prisiel pozriet "vnucku" 😵 a ona zrazu jak keby utalo, ani nepipla a cely vecer sekala dobrotu, potvorka nasa mala. Asi budeme tatu pozyvat pravidelnejsie, ma na Blanku upokojujuci vplyv 🙂

aj manzel bol stastny, konecne si mal s kym vypit 😀 😵 vsetci sme sa rehotali, no necakana idylka 😅

prajem krasny den vsetkym..

martanko
autor
27. nov 2008

Julka mi mame podobny problem s malou, ale v noci, minuly vikend si prehodila den s nocou a teraz cez den vyspava a v noci vyspevuje 🙄 takze sa pomaly zacinam citit aj vyzerat ako zombik, snad to tie nase ,,doroty,, prejde a trosku sa unormalnia, vacsina znamych mi vravi, ze sa to do troch mesiacov upravi, tak este tych tridsat dni nejako pockam 😝 😀 pocuvaj, tusim nam v porodnici zabudli dat k drobcom ,,navod na pouzivanie,, a ,,zarucny list,, 😀 😀

motiilik
27. nov 2008

ahojte baby..ale hádam to nebude až také hrozné---Ivi a Juli??? 😀

martanko
autor
27. nov 2008

evka ale ako sa cloveku ulaviiiiiiiiiiiiii ked sa postazuje ... 😀

horalka777
27. nov 2008

presne presne - treba sa vyzalovat 😵

horalka777
27. nov 2008

Ivi, ja som ako zombik vyzerala davno predtym 😀

inak u mna je hlavny problem asi v klobucikoch 🙄 ale to sa tiez dufam casom spravi, dnes sa mi mala 1.x prisala bez nich - po 2h boji... prvy uspesny pokus z asi 500 😵

motiilik
27. nov 2008

Ivi,ale ja o tom nepochybujem...verím,že sa ulaví človeku,ked to všetko dostane zo seba von... 😉
ja len že určite su neni tie vaše princezné až také zlé,len chú vašu pozornosť,a ked ich nepočúvate,tak sa len zlostia 😅

martanko
autor
27. nov 2008

no ja nasu dorotku pocuvam a fakt skoro cely den nosim na rukach, kedze lezkat nevydrzi dlhsie ako 15 min. a vecer od siedmej do polnoci ju musim nosit nonstop , ale ked spinka je nadherna 😉

horalka777
27. nov 2008

No ja som myslela, ze mam Blanku a Ivka Adrianku a pritom mame obe Dorky 😀
Teraz sme dosli z vonku, zakerovala som kocik na balkon a chodim sa pozerat na svaty obraztek 😵

motiilik
27. nov 2008

Julka,prajem,aby pomohol...aspom trošku 😀 😝

horalka777
28. nov 2008

motiiilik, co ako - ten zivy obraztek? 😅

Ivi, nerozmyslala si nad satkou? Ja Blanku uz 2.den nosim - a je to super

motiilik
28. nov 2008

ano julka..mýslela som na ten obráštek 😅

martanko
autor
28. nov 2008

Juli a pomaha to? ja som malu skusila dat do klokanky a tam sa jej nelubilo, kde si kupovala satku? nerada by som za nu vysolila dost penazi a nakoniec by sme ju mozno nepouzivali ...

horalka777
28. nov 2008

Ivi, ja som to tusila uz davnejsie, ze to moje sidlo by najradsej len bolo v mojom naruci - tak som sondovala uz dlho predtym v teme nosime a cez IP som sa radila s kamoskou, co uz vyskusala vselijake satky a ta mi poradila zo svojej skusenosti, ze ak chces nosit, vyplati sa investovat.
Ak chces, podrobnosti cez IP.

Inak, ja som najprv skusala len tak improvizovane nosit doma v takej malej tenkej deke, tiez som nechcela kupovat nic vopred, ze ak by sa jej to nepacilo - lenze fakt, ze mi nikde ide tak rychlo a spokojne nezaspala rozhodol 😵 A potom som sa este rozhodovala ze ked satku tak aku vlastne a ci novu, alebo zo sekaca az som sa nakoniec rozhodla - a skoro 4 tyzdne som na nu cakala, lebo zrovna taka nebola na sklade 😝 ale oplatilo sa, vcera sme si po nu boli na poste a uz vecer som slavila "vianoce" - nosi sa v tom neuveritelne pohodlne 🙂

aj v tejto chvili pisem konecne dvomi rukami a pokladik mi vyhrieva hrud 😵

martanko
autor
28. nov 2008

no tak mi napis do IP nieco blizsie, co, ako, preco, kde a za kolko ... 😀 ja som malej zas objednala pre dvomi tyzdnami vibrujuce lehatko, ale este nedoslo, tak skusime najprv to, snad pomoze a bambula v nom vydrzi

motiilik
28. nov 2008

no Ivi,len si ju nerozmaznaj 😅 bambulku,.... 😉

martanko
autor
28. nov 2008

no evi co uz, ked tych drobcov clovek lubi nadovsetko, my to s nimi nejako 20 rokov vydrzime a potom nech sa s nimi trapia ti co si ich vezmu 😀 😀 😀

motiilik
28. nov 2008

no ved hej..ja to poznám..aj moja je rozmaznaná... 😀

martanko
autor
28. nov 2008

😉 😀 vsak na to ich mame, princeznicky

motiilik
28. nov 2008

no ved to je jasné...moja zas začala si vynucovať spinkať somnou v posteli 😅 ,a nevyhoviem jej???? 🙂 to sa nedá 😉 ,aspom sa pritulime spolu k sebe a muckujeme sa 😀

martanko
autor
29. nov 2008

evi aj u nas to takto funguje a je to nadherne, mat drobusikov pri sebe, i ked vacsinou sa clovek moc nevyspi, lebo sa boji, ze ich pripuci alebo sa drobci roztahuju cez celu postel 😀

matar
29. nov 2008

ahojte zombičky 😀 no ja síce až také malé bábo nemám, ale spánok teda tiež neviem čo je 😖 ked sa ako tak unormálnil domčo, tak bola chorá nikolka, srážila som nech sa nepovracia, dalšiu noc jej naskočila žihlavka ako alergická reakcia na lieky, tak som ju škrabkala po chrbátiku do pol 3 v noci. včera bol skoro celu noc hore dominik, neevim či zuby či čo a dnes do rána mala nikolka takú mániu, že presne každu hodinu a pol nabehla do spálne s nejakou uplnou kravinou a zobudila nás, že som jej už ráno o 5 dala po zadku a šmarila naspať do postele. vyzerám nenormálne "zvodne" 😝 teraz si dám kafe (armáda mi spí), idem do sprchy (možno ma preberie) a ideme na tu podhradsku. ozaj idete niekto?

martanko
autor
29. nov 2008

mati tak sa stretneme, ja som tuto noc uz konecne aspon trochu spala, ale iste sa spozname podla sexi kruhov pod ocami a malatnych pohybov 😀 😀

matar
29. nov 2008

tak organizácia na koncerte zlyhala, no nevadí, malá sa vyšantila, to je hlavné 🙂 ani som už za vami nestihla ísť

martanko
autor
29. nov 2008

matka vsak sa tam pomaly nedalo dychat, no nic, davova psychoza zas poriadne ,,řádila,, ale ako vravis, aspon ze deti sa zabavili 🙂

krasulka
29. nov 2008

caute zienky, prosim vas, ktora chodite baskovi, ja som k nemu vo stvrtok na 3D objednana, a to robi priamo on? Lebo som pocula nieco ze to nejaky iny doki k nemu chodi robit..

ozaj a som sa chcela opytat, ci niektora nemate zaujem dat si nakreslit portret deticiek alebo hocikoho podla fotky, viac cez IP 🙂

martanko
autor
29. nov 2008

krasulka sono u dr. basku robi dr. Majercik z partizanskeho

krasulka
30. nov 2008

martanko, dakujem 🙂 🙂 jeho poznam, onpredtym robieval v Banovciach nie nahodou?

martanko
autor
30. nov 2008

vraj ano, a je to velmi prijemny doktor

horalka777
30. nov 2008

martanko, sorry, nestiham, ale nezabudam, neboj 😉