Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
30. nov 2008

krasulka sa mi zda ze robil predtym v BN. BAsko mi to raz spominal... ale je noazaj super, ako Basko..... 🙂

martanko
autor
30. nov 2008

Julka v pohodke, ako sa mate? nasa drobculka sa posledne dva tyzdne tak krasne usmieva 🙂 a hned ako k nej prideme, hadze hviezdne usmevy odmalicka, no proste mala koketa 😀 😀

motiilik
30. nov 2008

ahojte..mati,no ako s ste na tom???detičky sú už OK???my ešte zatial nie,ešte máme anti a nos plný...Saša je už na tom lepšie,tskže ide aj do školy 🙂

matar
30. nov 2008

ahojte,
no evy, nič moc, malá stále kašle, aj ked je to už trochu lepšie 😒 zajtra ráno máme logopedičku, uvidím či sa jej polepší, ak nie zostane ešte tento týžden doma, ak hej, tak ju v utorok dám do škôlky- budu mať mikuláša, tak nech má radosť
marťanko, deťurence su krásne, až dnes som konečne mala čas popozerať mailíky 😵

a nám dnes už šiblo, už máme doma vianočnu vyzdobu, tak sa vytešujem aj ja ako malé dieťa 😀

horalka777
1. dec 2008

tak nech su uz vsetci rychlo zdravi, nech sa mozu ratolesti tesit z Mikulasa!

ja este o darcekoch ani nerozmyslam, som ten typ, co to riesi na poslednu chvilku 😔
v niecom sa ale zvianocnieva aj u nas, prave peciem jablka s orechmi, mnam, to je este lepsie, ako "kolac lenivej gazdinej" 😀

matar
1. dec 2008

hurá, mne sa dnes po umornej námahe podarilo zohnať nikolke na vianoce dom pre barbie 😎 😎 😎 normálne fuška- ja som práveže typ čo zhána darčeky už v septembri, tak som si v pohodičke asi v polke oktobra objednala dom pre bábiky z quelle, lebo nikolka o nom básni skoro rok, denne kreslí ježiškovi listy s domčekom, aby na nu nezabudol. ten dom z quelle nám dorazil teraz v piatok a je to z kartona!!! za 1200sk skoro ma porazilo, pomalovaný papier 😠 tak ho idem vrátiť. hned v sobotu sme obehali BN a TN, ale všade vypredaný. obvolala som všetky dráčilky v okolí, asi 4 v blave a nakoniec maju posledny kus v polluse v blave, tak sme ho hned rezervovali, našťastie zajtra má paťko práve služobku v blave, tak ho ide hned aj zobrať. normálne mi odlahlo, to by sme nemohli spraviť, že ho nedostane 😝

motiilik
1. dec 2008

mati,no hej..v dnešnej dobe ,aby si už po vianoch myslela na dalšie,lebo ten problém z darčekom poznám..my sme tak asi tri roky dozadu nemohli zohnať Karolinku a tiež na poslednú chvílu som na nu natrafila 😉 a malá bude nadšená z domčeku,vidieť tie očká,ktoré sa jej rozjasnia pri uvidení ho 🙂 ,no to treba cvaknuť,bude zlatá 🙂

horalka777
2. dec 2008

no tu je teda mrrtvo, zeny 😅 co porabate?

motiiilik, co je Karolinka?

Ludia ja este nemam ziaden darcek 😒 asi budem musiet zacat nejake vyrabat... lenze kedy 😕

matar
2. dec 2008

a čo je s martnkom??? dufam, že su deturence zdravučké. či marťanko dospáva čo v noci nestíha? 😀

motiilik
2. dec 2008

Juli to bola chodiaca bábika...dala si ju na štyri,zaťapkala si a ona šla k tebe.... 😉 a to vtedy chcela malá... 😅

ozaj baby,neviem,či sa to tu môže,ale neviete kto by kúpil auto? 😅

martanko
autor
2. dec 2008

tu som 😀 aj by som dospavala co v noci nestiham, ale mala nespi ani cez den, len cestou do skolky po Adamka a chodit namesacna po uliciach je veeeeeeeeeeeeeeeelmo nebezpecne 😀 ale ako sa vravi: hlavne ze sme zdravi a ze nam chuti 😵

Julka lehatko uz mame doma, este nevibruje lebo nemame cas kupit baterku 😎 ale mala v nom pekne vydrzi pol hodinu, takze pokrok ... satku som zavrhla, dnes som Adku skusobne nosila v deke ako indianska mamicka, ale voooooooobec sa jej to nelubilo, zabera len klasicka poloha - rozlozena v mojom naruci natriasana v miernom podrepe za sycavych zvukov 😝 😀 takto nosena od pol osmej sladko zabuva okolo desiatej-jedenastej , takze idem aj ja chytro aspon trosku pospat 😉

horalka777
3. dec 2008

no Ivi, uz nech tie krasavice chytia zdravy spankovy rezim 😔 😉

My sice spime dobre, ale zato sme nekadili uz vyse tyzdna, tak neviem co s tym 😕 uz som tolko vlakniny pojedla, ale akoby to vobec nepreslo do mliecka. Mala po kazdom krmeni zuri, tlaci a nic, len prdy 😠 uz ju do postoliek balim len na noc, do satky aj tak netreba.. Horsie ze som v pondelok urobila pri kojeni nejaky blby pohyb a seklo ma volakde v bedrovom klbe, tak chodim ako lazar, co krok, to hruuuza ☹

Dufam v pozitivne zajtrajsky.

martanko
autor
3. dec 2008

fuuuuuuha Juli vyskusaj rektalnu rurku, tyzden je moc, nasej drobculi to zabera najlepsie, ona kadi kazdy den niekolkokrat a ked ma koliku tiez tlaci ako o zivot, rurku kupis v lekarni za cca 30,- Sk len jej koniec trosku natri kremom a sup do konecnika, urcite to pomoze. inac uz by sme mali ist aj na sono noziciek, ze? nech sa ti klbik rychlo vylieci ...

krasulka
3. dec 2008

Ahojte kocky,

prosim vas ktore ste tu rodili v BN mali ste zazmluvneneho doktora k porodu? Ak hej ako sa to zazmluvnuje? Dik.

martanko
autor
3. dec 2008

krasulka ja som rodila tu, ale doktora som k porodu dohodnuteho nemala, ale ak chodis k Baskovi urcite sa s nim da dopredu dohodnut, opytaj sa ho, ked pojdes najblizsie do poradne

krasulka
3. dec 2008

martanko ja chodim k paulovi.

martanko
autor
3. dec 2008

no ten tusim k porodom nechodi vobec, aspon co som pocula ...

matar
3. dec 2008

s rektálnou rurkou sme fungovali aj my- to zaberá 😉
ja som bola dohodnutá s baškom, ale nakoniec som aj tak rodila oba razy práve ked mal službu, tak vlastne ani neviem ako sa dohodnuť, ked to príde "len tak"

motiilik
3. dec 2008

no s tou rurkou to aj my poznáme..aj mne malú,ked zapekalo,tak bola jediný pomocník na malú 😅 ,vtedy sa vykakala... 🙂

motiilik
4. dec 2008

baby,čo dnes spíííte??? 😀

martanko
autor
4. dec 2008

krasulka mas krasne 3D fotecky 🙂 , nam sa nepodarila ani jedna , nasa krasavica sa stale schovavala za placentu 🙄

motiilik dnes sa nosime od rana na rukach, asi je zly tlak 😀 🙄

monika, nejako nas tu zanedbavas ☹ asi nas podvadzas v inej teme 😉

krasulka
4. dec 2008

martanko dakujem, akurat ma vyplasilo ze mala ma pupocnu snuru omotanu okolo krku ☹

moni1412
5. dec 2008

baby, dnes si idem po Dubnicke s kocikom s jednou babou a naraz ma niekto pozdravi - ja pozeram ze kto to 😅 a to krasulka ako vysvitlo 😀 sa hanbim ze som ta nepoznala, krasul. ake je tvoje meno? 🙂 co na sone? krsne fotky zo sona 🙂

Ivka hmm, nezanedbavam, neboj. obcas zajdem sice do TN temy, ale v poslednom case nie je vobec chut na net 😔 to je so mnou uz zle 😢

martanko
autor
5. dec 2008

baby, uz ste vypucovali cizmicky? a myslite, ze ked si dam ku dveram cizmy aj prechodne topanky aj letne slapky tak naplni Mikulasko vsetky? 😀 😀 😝

moni na buduci tyzden volaco vymyslime, len aby nebolo tak skaredo ako dnes poobede 😖 dosla som domov vyzimena a zmoknuta 🙄

tak teda krasneho Mikulaska vsetkym, najma detusikom 😉

Juli ako zijete?

matar
5. dec 2008

martanko, len si ich nedaj pred dvere, aby si ich mikuláš omylom nezobral so sebou 😀 😀 😀

martanko
autor
5. dec 2008

😀 😀 😀 mati no fakt 😀 😀

motiilik
5. dec 2008

Holky,tak u nás chodil už dnes mikuláš 🙂 doniesol aj balíčky,žiadne uhlie a ani varech 😉 no a malá bola na zjedenie,ta tie sladkosti a mikuláša mala ako hračky 😝 ,potom ta mrvenica po nej.... 😀 no mala som čo upratovať,ale tie iskričky v očiach,čo mala,za to stáli 🙂

aký bol u Vás mikuláš??? 🙂

horalka777
6. dec 2008

krasul, krasny 3D 🙂 a uvidis, babatko este len porastie do krasy 😵 z pupocnej snury si tazku hlavu nerob, este sa moze aj odmotat a aj keby nie, neboj, dobre to dopadne.

mati - u nas by sme kludne mohli dat topanky aj pred dvere, mame dobrych susedov a sme az na 7.poschodi 😅

moni, preco nemas chut na net? 😕 ja mam, ale nemam velmi cas 😅

Ivi - my v skratke pestro. Raz je pol dna ako med, krasne papa aj spinka, inokedy prevresti niekolko hodin v kuse a ani jest nechce. Ozaj, gratulujem ku 2 mesiacom 😵 My sme na oslavu vymesacia konecne nakadili plnu plienku a hodili usmev siroky jak svet 😀 rektalku som zatial neskusala, len teplomer, ale ten nefungoval, nakoniec som jej dala osminku cipku a par lyziciek slivkovej vody, nakoniec ani neviem, co zabralo najviac 😀

U nas bol vcera mejdan, tatino zapijal Blanku, tak bolo veselo, asi 10 hosti, aj na Mikulasa sme zabudli, tak chodil az pred hodinou. Doniesol mi susene slivky a marhule a tatinkovi cokoholikovi veeeela cokolady 😝 🙂

emik18
6. dec 2008

ahoj motiilik 🙂 to som rada ze si aj tu xi xi asi nevies kto ti to pise.... inak levik18

motiilik
6. dec 2008

jeeee ahooooj emik,tak ťa vítam u nás v babatkách.... 😉 no tak si nás našla,akoi sa máte??malý poslúcha??? 🙂 zdravučký ste???a aký bol mikuláš??? 🙂