• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
moni, ja som menom Anna :slight_smile:
7. dec 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pridala som par fotociek do albumu. boli sme sa v sobotu fotit :slight_smile:
8. dec 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,krásne fotočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kde ste sa boli fotiť?
my sa máme na nič, s nikou sme včera skončili na pohotovosti, zrazu sa celá vyhádzala a brutálne opuchla, napichali do nej injekcie a dnes sme boli u doktorky, týžden nemôže papať ovocie, ide sa zisťovať z čoho to môže byť. :rolling_eyes: a zase začala kašlať, tak je opať doma. dominik má zapálené očká je mrzutý no paráda. do toho tata musí zostávať dlhšie v práci, lebo nestíhaju, no paráda. padám na nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, hezkyyy :wink:
mata, nezavidim, keby byvas blizsie, normalne rada by som helfla, mam zrazu kopec energie :sweat_smile: drz sa :pensive:
8. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati citim s tebou, my sme chvalabohu zdravi, akurat mala skoro nespava, vcera poobede sa zobudila o pol piatej a zaspala az dnes rano o stvrt na sest, medzitym si akurat dvakrat oddychla po pol hodine :rolling_eyes: takze tiez zijeme len silou vole

moni fotky su nadherne :wink:

juli posli z tej energie volaco :wink:
8. dec 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dikes :slight_smile: fotit sme sa boli v Sidonii - ceska cast Horneho Srnia :slight_smile: (pre mna tiez nova infoska :grinning: aby ste si nemysleli aka som vzdelana :grinning: ) :slight_smile:

Julka aj nam mozes poslat z tej energie. dam ti adresu? :grinning: mna uz dva tyzdne drzi prechladnutie, hrdlo. uz to preslo a znova sa vratilo. pri malm to asi tak skoro nevylezim :grinning: uz som sa s tym zmierila :unamused:
8. dec 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi no mne proste zacala lepsie spavat, dokonca vo dne v noci, neviem preco, asi mam namiesto mlieka smotanu :sweat_smile: lebo pije len tak akurat. Adrianka uz musi byt kus baby, my nemame ani tych 5 kg, mozno tak za 2 tyzdne.. Ty musis byt uplne dead, verim... sa mi hovori, ked mam len 1 dieta..
keby Ti tak volakto v noci kocikoval, vsak?

Ivi a Moni - posielam ENEEEEERGIUUUUUUUUUUUU, chytajte! :grinning:
8. dec 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motiilik
no tak zatial sme chvalabohu zdraví, dufam ze to tak este dllllho aj zostane.. lebo si neviem predstavit co by som s malym robila keby bol chorucky :(
Mikulasa maly prespal...aj tu bol taky ozajstný :slight_smile: ale asi aj tak dobre..lebo v poslednej dobe ked sa mu niekto cudzi prihovorí tak zacne plakat...dufam ze to nebude mat po tatovi...keby zbadal toho certa tak by aj infarkt dostal :slight_smile:
8. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni1412
ahoj, chcem sa ta spytat ak to nie je tajne kolko stoji taky profi fotograf??ja by som sa tiez rada dala nafotit s malym tak ma zaujima kolko taka sranda moze stat a kolko fotiek ti spravil?
8. dec 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni1412
jej vsimla som si ze mas prispevky aj v regione Dubnica :slight_smile: Ja som sice z BN ale drahy je odtial tak tam dost casto chodime.. i ked v Dubnickom parku som este nebola :slight_smile:
8. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik IP :slight_smile:
9. dec 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli si mala dat vediet :unamused: nechytala som :confounded:
9. dec 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, aj v BN je super fotograf, ak chceš mrkni, my máme fotočky od neho tu :wink: spusti to ako prezentáciu, tak to ide lepšie
http://fotoalbumy.azet.sk/ruzicova.martina/moja-rodina/?i9=57e330b0fb56 - aj fotenie s ním bolo super :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar
jeeeeej aj tie su kraaaasne :slight_smile: tak daj kontaktik(kolko foto spravil a kolko si platila)...vyberieme s drahym...
9. dec 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj, čo porábate? ja mám doma taký príšerný bordel, až sa hanbím. ale nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: nika je zase doma chorá, tak pri oboch som rada, že im stíham navariť a zabaviť ich, nie ešte upratovať.
10. dec 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co momentalne? internetujeme :wink:

Vcera sme mali rodinny vylet k zubarovi. Mala nastastie este bez zubov :sweat_smile: , manzel nastastie uplne bez kazov, a ja som si to zasa "zlizla" :stuck_out_tongue_closed_eyes: esteze mame super zubara a nebojim sa ho - teda len trosku :confused: :slight_smile:

vcera na poradni sme mali 4650g. a pochvalu za culost, pohyblivost a zvedavost. Princezna hodila aj usmev a dokonca flirtovala s jednym vekovo primeranym chlapcom na susednom prebalovaku :grinning: :grinning: :grinning:

Ivka, oproti vam sme vahovo asi ako z Mathausenu, co?
10. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka777
no ako pozeram tak mam doma pekneho macka...moj maly je starsi len o dva tyzdne a uz mame vyse 6kg ufff (mozno aj preto ze porodna vaha bola 3,9 kg) tusim ho zacnem odstavovat :slight_smile: aby nebol ako gulicka
10. dec 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Juli, Adka ma o kilo viac ako Blanka, ale narasta viac do dlzky ako do sirky, i ked je krasna baculka :grinning: , uz nosi oblecko c. 68, tak na pol roka, dufam, ze z nej nebude riadna žirafa :confused: :grinning: tiez sa stale usmievka a dokonca zacala riadne dzavotat, flirtuje zatial len s tatom :grinning: nechystate sa cez sviatky k vasim? rada by som vas znovu videla :wink:

mati aj u nas je to skoro ako po vybuchu, obdivujem idealne matky ktore pri detoch maju cistu domacnost, navarene, oprate a este su aj krasne upravene a v dobrej nalade :rolling_eyes: :grinning:
10. dec 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marťanko, to mi hovor :confounded: ked sa stretnem vonku s kamoškou je vzdy ako z katalogu a ešte má aj navarenú nejakú dvoj-hodinovu špecialitu :astonished: ale jej často berie von malého mamina, tak to má v pohode. mne už mamina s nimi tak nevládze, má teraz zdravotné problémy, tak si musíme poradiť ako vieme. a to ako ja teraz vyzerám nebudem ani komentovať, ale ak si muž nájde nejakú mladu pipku, tak sa asi ani nezačudujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak ja vyzeram asi podobne - kruhy pod ocami, unavena, uplne znicena... a to ani nemam doma (nastastie) chore dieta a druhe vo veku ked uz beha a musi sa za nim behat :sweat_smile:
10. dec 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila, ja som až teraz zistila, kto je vlastne emik :grinning: :grinning: :grinning: tak to je práve jedna z mamičiek, ktoré vždy ked výjde von, je 100% upravená a stále vyzerá ako 18 ročná kočenka pred prvým rande :grinning: :grinning: :grinning: evka, klobuk dole :wink:
moni, ty stále vyzeráš lepšie ako ja :grinning: a hlavne nemáš na sebe stále naviac 18 kg :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mati,ja neviem čo sa sťažuješ,ved vyzeráš super...žiadne kruhy a ani nič..vždy ako mladica :slight_smile:
10. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak ti teda veeelmi pekne dakujem Matka za pochvalu... onoo je v tom figeľ.. ked sa nestihnem upravit tak si dam siltačku na hlavu a nikto si nic nevsimne.. a tu nosim teda poriadne často :grinning:
A predsa mat 2 deti alebo jedno batoľa ktore chvalabohu zatial viac buva ako je hore je pooooriadny rozdiel...!!!
10. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emik uprimne zavidim to batoliatko, ktore viac buva ako je hore ....my mame doma zhruba rovnako stare batoliatko, ale to je nejako opacne naprogramovane :grinning: asi chyba vo vyrobe :grinning: :grinning:

no baby, tak sme si polichotili ..., poradte, co ste kupili na Jeziska rodicom alebo svokrovcom?
11. dec 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko a kolko Ti vlastne spava?
11. dec 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak sa chystame na vikend do BN, manzelovi sa podarilo ukoristit nejake auto :slight_smile: ...teraz to vyzera, ze kradne, ale nieeeeee :grinning: V sobotu chceme spravit vyjazd do Martina, ukazat Blanku jej druhej prastarej mame :dizzy_face:

teda, co sa tyka vizaze, tak ja zasadne ked sa totalne neupravena zakradam so smetami, stretavam v inak ludoprazdnom vchode cele rodiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julka cez den spava len raz, zhruba od jednej do tretej a potom zaspi az vecer okolo desiatej-jedenastej, ako kedy, zobudi sa trikrat na krmenie a od osmej-deviatej je zas hore, no a sem-tam si spravi nocnu žurku ako minule a nespi skoro celu noc, ale uz ju presiel aspon vecerny hrozny plac, chvalabohu. tak sa cez vikend ozvi, ak ti vyjde cas, ale asi sa budes venovat vasim a malinkej, poznam to podla seba, ked sme u starkeho na Orave ...
11. dec 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas este vecerne place nepresli, len sa trochu zmiernili.. A chut na zurku zacala mavat pravidelne okolo polnoci :rolling_eyes:
ak stihnem ozvem sa :wink:

emik - co myslis, preco mam v pase siltovku? :grinning:
11. dec 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy si môžete dať aspon šiltovku, ale ja v nej vyzerám ako utečenec z nejakého ustavu :rolling_eyes:
motýlik, očné je presťahované pod gympel, ak by si náhodou chcela ísť na vyšetrenie :grinning: :wink:
11. dec 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, to je jedina, co mi sedi na lebke, musela som si ist po nu tuto jar az do Irska :sweat_smile:
V ostatnych pokryvkach hlavy vyzeram ako dement :grinning:
11. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok