Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

krasulka
7. dec 2008

moni, ja som menom Anna 🙂

moni1412
8. dec 2008

ahojte 🙂 pridala som par fotociek do albumu. boli sme sa v sobotu fotit 🙂

matar
8. dec 2008

moni,krásne fotočky 😵 😵 😵 a kde ste sa boli fotiť?
my sa máme na nič, s nikou sme včera skončili na pohotovosti, zrazu sa celá vyhádzala a brutálne opuchla, napichali do nej injekcie a dnes sme boli u doktorky, týžden nemôže papať ovocie, ide sa zisťovať z čoho to môže byť. 🙄 a zase začala kašlať, tak je opať doma. dominik má zapálené očká je mrzutý no paráda. do toho tata musí zostávať dlhšie v práci, lebo nestíhaju, no paráda. padám na nos 😝

horalka777
8. dec 2008

moni, hezkyyy 😉
mata, nezavidim, keby byvas blizsie, normalne rada by som helfla, mam zrazu kopec energie 😅 drz sa 😔

martanko
autor
8. dec 2008

mati citim s tebou, my sme chvalabohu zdravi, akurat mala skoro nespava, vcera poobede sa zobudila o pol piatej a zaspala az dnes rano o stvrt na sest, medzitym si akurat dvakrat oddychla po pol hodine 🙄 takze tiez zijeme len silou vole

moni fotky su nadherne 😉

juli posli z tej energie volaco 😉

moni1412
8. dec 2008

baby dikes 🙂 fotit sme sa boli v Sidonii - ceska cast Horneho Srnia 🙂 (pre mna tiez nova infoska 😀 aby ste si nemysleli aka som vzdelana 😀 ) 🙂

Julka aj nam mozes poslat z tej energie. dam ti adresu? 😀 mna uz dva tyzdne drzi prechladnutie, hrdlo. uz to preslo a znova sa vratilo. pri malm to asi tak skoro nevylezim 😀 uz som sa s tym zmierila 😒

horalka777
8. dec 2008

ivi no mne proste zacala lepsie spavat, dokonca vo dne v noci, neviem preco, asi mam namiesto mlieka smotanu 😅 lebo pije len tak akurat. Adrianka uz musi byt kus baby, my nemame ani tych 5 kg, mozno tak za 2 tyzdne.. Ty musis byt uplne dead, verim... sa mi hovori, ked mam len 1 dieta..
keby Ti tak volakto v noci kocikoval, vsak?

Ivi a Moni - posielam ENEEEEERGIUUUUUUUUUUUU, chytajte! 😀

emik18
8. dec 2008

motiilik
no tak zatial sme chvalabohu zdraví, dufam ze to tak este dllllho aj zostane.. lebo si neviem predstavit co by som s malym robila keby bol chorucky :(
Mikulasa maly prespal...aj tu bol taky ozajstný 🙂 ale asi aj tak dobre..lebo v poslednej dobe ked sa mu niekto cudzi prihovorí tak zacne plakat...dufam ze to nebude mat po tatovi...keby zbadal toho certa tak by aj infarkt dostal 🙂

emik18
8. dec 2008

moni1412
ahoj, chcem sa ta spytat ak to nie je tajne kolko stoji taky profi fotograf??ja by som sa tiez rada dala nafotit s malym tak ma zaujima kolko taka sranda moze stat a kolko fotiek ti spravil?

emik18
8. dec 2008

moni1412
jej vsimla som si ze mas prispevky aj v regione Dubnica 🙂 Ja som sice z BN ale drahy je odtial tak tam dost casto chodime.. i ked v Dubnickom parku som este nebola 🙂

moni1412
9. dec 2008

emik IP 🙂

moni1412
9. dec 2008

Juli si mala dat vediet 😒 nechytala som 😖

matar
9. dec 2008

emik, aj v BN je super fotograf, ak chceš mrkni, my máme fotočky od neho tu 😉 spusti to ako prezentáciu, tak to ide lepšie
http://fotoalbumy.azet.sk/ruzicova.martina/moja... - aj fotenie s ním bolo super 🙂 🙂

emik18
9. dec 2008

matar
jeeeeej aj tie su kraaaasne 🙂 tak daj kontaktik(kolko foto spravil a kolko si platila)...vyberieme s drahym...

matar
10. dec 2008

ajoj, čo porábate? ja mám doma taký príšerný bordel, až sa hanbím. ale nestíham 😝 nika je zase doma chorá, tak pri oboch som rada, že im stíham navariť a zabaviť ich, nie ešte upratovať.

horalka777
10. dec 2008

co momentalne? internetujeme 😉

Vcera sme mali rodinny vylet k zubarovi. Mala nastastie este bez zubov 😅 , manzel nastastie uplne bez kazov, a ja som si to zasa "zlizla" 😝 esteze mame super zubara a nebojim sa ho - teda len trosku 😕 🙂

vcera na poradni sme mali 4650g. a pochvalu za culost, pohyblivost a zvedavost. Princezna hodila aj usmev a dokonca flirtovala s jednym vekovo primeranym chlapcom na susednom prebalovaku 😀 😀 😀

Ivka, oproti vam sme vahovo asi ako z Mathausenu, co?

emik18
10. dec 2008

horalka777
no ako pozeram tak mam doma pekneho macka...moj maly je starsi len o dva tyzdne a uz mame vyse 6kg ufff (mozno aj preto ze porodna vaha bola 3,9 kg) tusim ho zacnem odstavovat 🙂 aby nebol ako gulicka

martanko
autor
10. dec 2008

no Juli, Adka ma o kilo viac ako Blanka, ale narasta viac do dlzky ako do sirky, i ked je krasna baculka 😀 , uz nosi oblecko c. 68, tak na pol roka, dufam, ze z nej nebude riadna žirafa 😕 😀 tiez sa stale usmievka a dokonca zacala riadne dzavotat, flirtuje zatial len s tatom 😀 nechystate sa cez sviatky k vasim? rada by som vas znovu videla 😉

mati aj u nas je to skoro ako po vybuchu, obdivujem idealne matky ktore pri detoch maju cistu domacnost, navarene, oprate a este su aj krasne upravene a v dobrej nalade 🙄 😀

matar
10. dec 2008

marťanko, to mi hovor 😖 ked sa stretnem vonku s kamoškou je vzdy ako z katalogu a ešte má aj navarenú nejakú dvoj-hodinovu špecialitu 😲 ale jej často berie von malého mamina, tak to má v pohode. mne už mamina s nimi tak nevládze, má teraz zdravotné problémy, tak si musíme poradiť ako vieme. a to ako ja teraz vyzerám nebudem ani komentovať, ale ak si muž nájde nejakú mladu pipku, tak sa asi ani nezačudujem 😀 😝

moni1412
10. dec 2008

mata tak ja vyzeram asi podobne - kruhy pod ocami, unavena, uplne znicena... a to ani nemam doma (nastastie) chore dieta a druhe vo veku ked uz beha a musi sa za nim behat 😅

matar
10. dec 2008

to je sila, ja som až teraz zistila, kto je vlastne emik 😀 😀 😀 tak to je práve jedna z mamičiek, ktoré vždy ked výjde von, je 100% upravená a stále vyzerá ako 18 ročná kočenka pred prvým rande 😀 😀 😀 evka, klobuk dole 😉
moni, ty stále vyzeráš lepšie ako ja 😀 a hlavne nemáš na sebe stále naviac 18 kg 🙄 😝

motiilik
10. dec 2008

ahojte,mati,ja neviem čo sa sťažuješ,ved vyzeráš super...žiadne kruhy a ani nič..vždy ako mladica 🙂

emik18
10. dec 2008

..tak ti teda veeelmi pekne dakujem Matka za pochvalu... onoo je v tom figeľ.. ked sa nestihnem upravit tak si dam siltačku na hlavu a nikto si nic nevsimne.. a tu nosim teda poriadne často 😀
A predsa mat 2 deti alebo jedno batoľa ktore chvalabohu zatial viac buva ako je hore je pooooriadny rozdiel...!!!

martanko
autor
11. dec 2008

emik uprimne zavidim to batoliatko, ktore viac buva ako je hore ....my mame doma zhruba rovnako stare batoliatko, ale to je nejako opacne naprogramovane 😀 asi chyba vo vyrobe 😀 😀

no baby, tak sme si polichotili ..., poradte, co ste kupili na Jeziska rodicom alebo svokrovcom?

horalka777
11. dec 2008

martanko a kolko Ti vlastne spava?

horalka777
11. dec 2008

Inak sa chystame na vikend do BN, manzelovi sa podarilo ukoristit nejake auto 🙂 ...teraz to vyzera, ze kradne, ale nieeeeee 😀 V sobotu chceme spravit vyjazd do Martina, ukazat Blanku jej druhej prastarej mame 😵

teda, co sa tyka vizaze, tak ja zasadne ked sa totalne neupravena zakradam so smetami, stretavam v inak ludoprazdnom vchode cele rodiny 😀 😝

martanko
autor
11. dec 2008

Julka cez den spava len raz, zhruba od jednej do tretej a potom zaspi az vecer okolo desiatej-jedenastej, ako kedy, zobudi sa trikrat na krmenie a od osmej-deviatej je zas hore, no a sem-tam si spravi nocnu žurku ako minule a nespi skoro celu noc, ale uz ju presiel aspon vecerny hrozny plac, chvalabohu. tak sa cez vikend ozvi, ak ti vyjde cas, ale asi sa budes venovat vasim a malinkej, poznam to podla seba, ked sme u starkeho na Orave ...

horalka777
11. dec 2008

tak nas este vecerne place nepresli, len sa trochu zmiernili.. A chut na zurku zacala mavat pravidelne okolo polnoci 🙄
ak stihnem ozvem sa 😉

emik - co myslis, preco mam v pase siltovku? 😀

matar
11. dec 2008

no vy si môžete dať aspon šiltovku, ale ja v nej vyzerám ako utečenec z nejakého ustavu 🙄
motýlik, očné je presťahované pod gympel, ak by si náhodou chcela ísť na vyšetrenie 😀 😉

horalka777
11. dec 2008

mati, to je jedina, co mi sedi na lebke, musela som si ist po nu tuto jar az do Irska 😅
V ostatnych pokryvkach hlavy vyzeram ako dement 😀